Geodeta w Piasecznie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Piasecznie

Geodeta Piaseczno

Świetne Usługi Geodezyjne Piaseczno

29 opinii

Przez zapewnianie świetnej usługi geodezyjnej EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński prześciga konkurentów. Markę budują oceny szczęśliwych zleceniodawców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Piaseczno

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys

19 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Trafiłeś w dobre miejsce - Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys jest do Twoich usług. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

GeoProgres Karol Duda - Doskonała Geodezja Piaseczno

Doskonała Geodezja

8 opinii

Pracownicy GeoProgres Karol Duda to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od geodezji. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Wyjątkowy Geodeta Piaseczno

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak

4 opinie

Ten geodeta oferuje swoje usługi na terenie Piaseczna oraz na obszarze Piaseczna. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Geodar Usługi Geodezyjne - Najwyższej Klasy Geodeta w Piasecznie

Najwyższej Klasy Geodeta w Piasecznie

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Geodar Usługi Geodezyjne są dla Ciebie idealni. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

IMAGEO Cezary Ruciński - Dobry Geodeta Piaseczno

Dobry Geodeta Piaseczno

3 opinie

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Piaseczno oraz w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin już teraz!

GPG Zawadzki - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Piaseczno

GPG Zawadzki

3 opinie

Uwierz w wieloletnie doświadczenie GPG Zawadzki. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Piaseczna za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

EWGEO - Fenomenalny Geodeta Piaseczno

EWGEO

2 opinie

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA - Rzetelne Usługi Geodezyjne Piaseczno

Rzetelne Usługi Geodezyjne

2 opinie

Rewelacyjna firma geodezyjna GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

PUGiK Efemeryda - Perfekcyjna Geodezja Piaseczno

PUGiK Efemeryda

1 opinia

PUGiK Efemeryda oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Piaseczna oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 34 zleceń na geodetów w Piasecznie

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Robercin

Klient szuka kompetentnego geodety dla siebie i napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Robercin

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 5 godzin temu

Świetne Prace Geodezyjne Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Piaseczno

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4000m², Konstancin-Jeziorna

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza Powierzchnia działki: 4000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Inwentary...

 • Konstancin-Jeziorna

2023-01-13 do 2023-01-23

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 3.5ha, Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piaseczno

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Piaseczno

2023-01-08 do 2023-01-08

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 2200m², Tarczyn

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 2200m², dotarcie do pierwszorzędnych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Tarczyn

2023-01-07 do 2023-01-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m², Piaseczno

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Piaseczna za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m²". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Piaseczno

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę usługę geodezyjną, 7000m², Prace Małe

Cel usług geodezyjnych: Tyczenie budynku, budowa domu Powierzchnia działki: 7000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Prace małe

2022-12-29 do 2022-12-30

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1133m², Nowy Prażmów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1133m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowy prażmów

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o usługi geodezyjne, pow. warszawski zachodni, grodziski, pruszkowski

Zakres zlecenia: wykonanie usług geodezyjnych świadczonych na rzecz zleceniodawcy w 2023r. Rodzaj prac do wykonania: - wykonywanie robót geodezyjnych wynikających z bieżących potrzeb zleceniodawcy, na gruntach będących w za...

 • Baniocha

2022-12-20 do 2022-12-27

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Prażmów

Zleceniodawca, który planuje kupno najwyższej klasy usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Prażmów

2022-12-12 do 2022-12-20

Firma Geodezyjna Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: pomiar geodezyjny gruntu na wyskość wódgruntowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystani...

 • Władysławów

2022-12-07 do 2022-12-15

Firma Geodezyjna

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarczyn

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecę usługę geodezyjną, 6900m², Nowinki Gm. Piaseczno

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, 6900m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Nowinki gm. Piaseczno

2022-11-29 do 2022-12-07

Szukam geodety, budowa domu, 1000m², Baszkówka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Baszkówka

2022-11-27 do 2022-11-28

Zlecę usługę geodezyjną, 1875m², Złotokłos

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i cechująca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, ogłoszenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1875m² jest skierowane do Ciebie. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Złotokłos

2022-11-22 do 2022-11-30

Świetna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Konstancin-Jeziorna

2022-11-17 do 2022-11-25

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Głosków-Letnisko

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Głosków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja budynku Termin s...

 • Głosków

2022-11-08 do 2022-11-16

Nieprzeciętny Geodeta Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 995m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę badanie geotechniczne działki w zw...

 • Złotokłos

2022-10-31 do 2022-10-31

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: plan zagospodarowania terenu sporządzony na mapie zasadniczej z uwidocznieniem powierzchnią zajętą pod pas służebności Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniow...

 • Pilawa

2022-10-26 do 2022-10-26

Solidna Geodezja Piaseczno

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Piaseczna. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Piaseczno

2022-10-25 do 2022-11-02

Profesjonalna Geodezja

Dla Klienta znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający w rejonie Piaseczna, którzy znają się na swojej robocie. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Piaseczno

2022-10-23 do 2022-10-31

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1134m², Kuleszówka

Jako firma zatrudniająca fenomenalnych geodetów i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1134m² jest idealne do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kuleszówka

2022-10-17 do 2022-10-17

Doskonałe Usługi Geodezyjne Piaseczno

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi geodezyjnej winien już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Góra Kalwaria

2022-10-06 do 2022-10-14

Świetna Firma Geodezyjna

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Piaseczno i w pobliskich miastach. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Piaseczno

2022-10-04 do 2022-10-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 5700m², Konstancin-Jeziorna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 5700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konstancin-Jeziorna

2022-09-18 do 2022-09-26

Wysokiej Klasy Geodeta

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Piaseczna poznaj szczegóły zapytania o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Piaseczno

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zlecający, który potrzebuje doskonałej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Piaseczno

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam geodety, podział działki, 1.7ha, Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.7ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piaseczno

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Góra Kalwaria

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Góra Kalwaria

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów