Rzeczoznawca budowlany w Grójcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 012 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 376 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Grójcu

Rzeczoznawca budowlany Grójec

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

74 opinie

Zwróć się do TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI jeśli szukasz dobrych rzeczoznawców budowlanych działających na terenie Grójca i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne - Solidne Przeglądy Budynków Grójec

Solidne Przeglądy Budynków Grójec

16 opinii

Według Ciebie solidne przeglądy budynków to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Pierwszorzędny Przegląd Budowlany Grójec

ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki

3 opinie

Przegląd budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

PRI ESTAKADA - Solidny Rzeczoznawca Budowlany Grójec

PRI ESTAKADA

1 opinia

Firma PRI ESTAKADA świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Grójec i z sąsiednich miast. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ingreenvest - Fantastyczne Kosztorysowanie Grójec

Fantastyczne Kosztorysowanie Grójec

Powierz usługę kosztorysowania profesjonalistom firmy ingreenvest z miejscowości Grójec. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Grójca nie mają sobie równych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

KLM Project - Perfekcyjna Ekspertyza Techniczna Grójec

KLM Project

Nadal potrzebujesz specjalisty od ekspertyzy technicznej? Powierz tę kwestię specjalistom z KLM Project. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Firma Remontowo-Budowlana Lidia Zajączkowska - Wyjątkowy Rzeczoznawca Budowlany Grójec

Firma Remontowo-Budowlana Lidia Zajączkowska

Rozpocznij współpracę z Firma Remontowo-Budowlana Lidia Zajączkowska jeśli szukasz wyjątkowych rzeczoznawców budowlanych działających w miejscowości Grójec i w sąsiednich miastach. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BRYGADA BUDOWLANA NI FIRMA. - Znakomite Przeglądy Budynków Grójec

Znakomite Przeglądy Budynków

Jesteś zdania, że znakomite przeglądy budynków to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

FUX Łukasz Chądzyński - Znakomita Ekspertyza Techniczna Grójec

Znakomita Ekspertyza Techniczna

Zrealizowanie ekspertyzy technicznej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. FUX Łukasz Chądzyński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Renbud - Idealny Przegląd Techniczny Budynku w Grójcu

Idealny Przegląd Techniczny Budynku w Grójcu

Poszukujesz oferty dotyczącej przeglądu technicznego budynku? Renbud na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na kosztorysy budowlane w Grójcu

Kosztorysant Budowlany Grójec

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: po pożarze Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: 3 lata temu miałam pożar w domu. Mam kosztorys po spaleniu. ...

 • Grójec

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 4 dni temu

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, Grójec

Dla Zlecającego, który napisał - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, wybranie taniej ekspertyzy technicznej może być trudne, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Grójec

2023-02-20 do 2023-02-28

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 9m², Grójec

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: łazienki Powód: prace remontowe Powierzchnia: 9m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grójec

2023-01-02 do 2023-01-10

Ekspertyza Budowlana Grójec

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: dachu Powód: zakup Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ziemięcin

2022-11-06 do 2022-11-14

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna Grójec

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Lokator Powierzchnia: 65m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Prosiłbym o ekspertyzę stanu technicznego budynku, część mieszkalna jest połączona z...

 • Lesznowola

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, Lesznowola

Ten Klient, który wciąż nie znalazł ekspertyzy budowlanej, mimo iż poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zapytanie o treści - Zlecę kosztorys, ekspertyzę. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Lesznowola

2023-03-03 do 2023-03-11

Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Lesznowola

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: budowa Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: fundament i ściany parteru do sprawdzenia Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Lesznowola

2022-11-21 do 2022-11-29

Opinia Budowlana Grójec

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę opinii budowlanej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 5m²" jest idealne dla Ciebie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Lesznowola

2022-10-16 do 2022-10-24

Tania Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Kosztorys otrzymany od wykonawcy Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Dodatkowe informacje: Ogłoszenie dotyczy usługi SPRAWDZENIA KOSZT...

 • Nowy prażmów

2023-03-17 do 2023-03-25

Rzeczoznawca Budowlany Grójec

Jako rzeczoznawca budowlany niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, do 100m²". Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Prace małe

2022-11-10 do 2022-11-18

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Prace Małe

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny ekspertyzy budowlanej stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m². Zaproponuj termin od razu!

 • Prace małe

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 1844m², Tarczyn

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: ustalenia przyczyny cieknących sufitów oraz pęknięć na ścianach Powód: reklamacja u wykonawcy Powierzchnia: 1844m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia ...

 • Tarczyn

2023-02-13 do 2023-02-21

Idealna Opinia Budowlana

Szukana usługa: świadectwo energetyczne Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 4500m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Dodatkowe informacje: Dwa budynki biurowe (3500m2) i jeden budynek magazynow...

 • Rembertów

2023-03-24 do 2023-04-01
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 139m², Żabia Wola

Jako perfekcyjny kosztorysant budowlany niezmiennie w branży od lat i specjalista stale przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 139m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Żabia Wola

2022-11-27 do 2022-11-27

Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², Żabia Wola

Spraw, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu ekspertyzy technicznej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Żabia Wola

2023-02-13 do 2023-02-21

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna

Dla Klienta, który pisze - Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 142m², wybranie rewelacyjnej ekspertyzy technicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Żabia Wola

2022-11-23 do 2022-12-01

Odpowiednia Ekspertyza Techniczna

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 3699m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Warszawianka

2022-11-15 do 2022-11-23

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: dachowe pokrycie Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Poszukuje mistrza dekarskiego z uprawnieniami do odbioru wykonania pokry...

 • Mroków

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², Mroków

Jako rzeczoznawca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m²". Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Mroków

2022-10-12 do 2022-10-12

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 2000m², Kierszek

Szukana usługa: inwentaryzacja zieleni Usługa dotyczy: działka budowlana Powód: budowa Powierzchnia: 2000m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Inwentaryzacja drzew na działce budowlanej Termin rozpoczęci...

 • Kierszek

2023-01-17 do 2023-01-25

Fenomenalny Kosztorysant Budowlany

Ten Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, do 100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nowa wola

2023-03-20 do 2023-03-28
dodano 7 dni temu

Dobra Ekspertyza Techniczna

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł ekspertyzy technicznej, mimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Szukam ekipy na ekspertyzę dachu, do 100m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Józefosław

2022-10-24 do 2022-11-01

Rewelacyjna Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: instalacji Powód: Zalane piętro Powierzchnia: 50m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Dodatkowe informacje: Zalało lokal z ogrzewania podłogowego. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

 • Józefosław

2022-10-22 do 2022-10-30

Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 301-500m², Wojciechowice

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 301-500m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wojciechowice

2023-03-21 do 2023-03-26

Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Dobór źródła C.O. Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Góra Kalwaria

2022-11-06 do 2022-11-14

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Góra Kalwaria

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: uproszczona legalizcja samowoli budowlanej Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Góra Kalwaria

2023-02-20 do 2023-02-28

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 45m², Góra Kalwaria

Ten Klient pragnąc dotrzeć do ekspertyzy technicznej powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 45m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Góra Kalwaria

2023-03-15 do 2023-03-23

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Góra Kalwaria

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Poszukuję firmy, która wykona kosztorys prac budowlanych zwi...

 • Góra Kalwaria

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 2000m², Piaseczno

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 2000m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piaseczno

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 30m², Piaseczno

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: mieszkania Powód: prace remontowe Powierzchnia: 30m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Piaseczno

2022-11-08 do 2022-11-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz