Rzeczoznawca budowlany w Warszawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 786 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 799 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Warszawie

Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Perfekcyjne Przeglądy Budynków

64 opinie

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od przeglądów budynków to zaufaj doświadczeniu TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI. Warszawa - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Nikom Kociołek Robert - Pierwszorzędny Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Pierwszorzędny Rzeczoznawca Budowlany

38 opinii

Nikom Kociołek Robert zajmuje się usługami z zakresu kosztorysowania. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci rzeczoznawcy budowlani nie mają sobie równych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

41 opinii

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz będzie najszybszą drogą. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

IBMP - Znakomity Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Znakomity Kosztorys Powykonawczy

27 opinii

Jesteś zdania, że znakomity kosztorys powykonawczy to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne

10 opinii

Zacznij działać z Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane Budowy Obowiązkowe Przeglądy Okresowe Porady Formalno-Prawne jeśli szukasz dobrych rzeczoznawców budowlanych oferujących swoje usługi na terenie Warszawy lub w sąsiednich miastach. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Rewelacyjne Ekspertyzy Budowlane Warszawa

VOYTECH - Wojciech Bargiel

5 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od ekspertyz budowlanych to wykorzystaj kompetencje VOYTECH - Wojciech Bargiel. Warszawa i okolice to główny obszar ich działania. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Handyhand - Fantastyczny Rzeczoznawca Budowlany w Warszawie

Fantastyczny Rzeczoznawca Budowlany w Warszawie

5 opinii

Myślisz, że solidne przeglądy budynków to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - rzeczoznawcy budowlani z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

IBKF - Rewelacyjne Kosztorysowanie Warszawa

Rewelacyjne Kosztorysowanie

4 opinie

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do rewelacyjnego kosztorysowania na terenie Warszawy. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Staranna Ekspertyza Techniczna Warszawa

Staranna Ekspertyza Techniczna Warszawa

3 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki z Warszawy będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Convero Paweł Trwoga - Porządna Ekspertyza Techniczna Warszawa

Porządna Ekspertyza Techniczna Warszawa

3 opinie

Zrealizowanie ekspertyzy technicznej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Convero Paweł Trwoga ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 114 zleceń na kosztorysy budowlane w Warszawie

Doskonała Opinia Budowlana Warszawa

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: Mieszkania Powód: Wynajem mieszkań Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Potrzebuję uzyskać świadectwo charakterystyki energetycznej dla bli...

 • Warszawa

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Zapytanie o audytu energetyczny całego obiektu, 639m², Warszawa

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Warszawa

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, Warszawa

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży ekspertyzy budowlanej stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Warszawa

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 1540m², Warszawa

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 1540m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: 5 letni przegląd budynku mieszkalnego. Termin rozpo...

 • Warszawa

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 7 dni temu

Idealna Ekspertyza Techniczna Warszawa

Szukana usługa: Konstrukcje Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², Warszawa

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2023-01-25 do 2023-01-25

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, 30m², Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, 30m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Warszawa

2023-01-19 do 2023-01-27

Korzystna Opinia Budowlana

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnej opinii budowlanej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, na pewno zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 301-500m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Warszawa

2023-01-19 do 2023-01-27

Bezkonkurencyjna Ekspertyza Budowlana Warszawa

Szukana usługa: wycena projektu budowlanego dla banku do uzyskania kredytu Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Rozbudowa i prace remontowe Powierzchnia: 900m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: d...

 • Warszawa

2023-01-18 do 2023-01-26

Opinia Budowlana

Spraw, że opinia budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z branży opinii budowlanej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 301-500m². Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warszawa

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 2662m², Warszawa

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 2662m², znalezienie idealnej opinii budowlanej może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Warszawa

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na ekspertyzę instalacji, Warszawa

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: instalacji Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: szczelność instalacji gazowej Termin rozpoczęcia prac: do uzgod...

 • Warszawa

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonała Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: instalacji Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2023-01-16 do 2023-01-24

Świetna Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 60m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2023-01-07 do 2023-01-15

Doświadczony Kosztorysant Budowlany Warszawa

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 32m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2023-01-07 do 2023-01-15

Idealna Ekspertyza Techniczna

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży ekspertyzy technicznej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu. Już nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Warszawa

2023-01-06 do 2023-01-14

Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Klient szuka utalentowanego rzeczoznawcy budowlanego dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 60m². Jeśli świadczysz szeroki zakres usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Warszawa

2023-01-05 do 2023-01-13

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 52m², Warszawa

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 52m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin!

 • Warszawa

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 501m², Warszawa

Jako kosztorysant budowlany z olbrzymim doświadczeniem i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 501m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Warszawa

2023-01-02 do 2023-01-10

Korzystna Ekspertyza Techniczna

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnej ekspertyzy technicznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m². Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Warszawa

2022-12-30 do 2023-01-07

Ekspertyza Techniczna

Zakres zlecenia: wykonanie projektu budowlanego wraz z przedmiarami oraz kosztorysem inwestorskim rozbiórki istniejącej altany oraz wykonania nowej altany o lekkiej konstrukcji Powierzchnia: 56m2 Termin składania ofert: do 1...

 • Warszawa

2022-12-29 do 2023-01-06

Odpowiednia Ekspertyza Techniczna

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 33m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Warszawa

2022-12-29 do 2023-01-06

Najwyższej Klasy Rzeczoznawca Budowlany

Będąc w gronie rzeczoznawców budowlanych z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Warszawa i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Warszawa

2022-12-29 do 2023-01-06

Tania Opinia Budowlana

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Wykonanie dokumentacji projektowej remontu balkonów i daszków. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin już teraz!

 • Warszawa

2022-12-28 do 2023-01-05

Tania Opinia Budowlana

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Dodatkowe informacje: Cz jest wydawany certyfikat? Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Warszawa

2022-12-27 do 2023-01-04

Tania Opinia Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Dwa pokoje w mieszkaniu Powód: Obliczenie kosztów szkód zalania mieszkania Powierzchnia: 26m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Dzień dobry, poszukuje rzeczoznawcy do ...

 • Warszawa

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonała Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: Witam serdecznie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Naszej firmy oraz do podjęcia współpracy. Pozdrawiam R•••••• D••••• E•••••••••.https://www.oferteo.pl/ems-system/firma/2989136 Usługa dotyczy: Wykończenie Po...

 • Warszawa

2022-12-23 do 2022-12-23

Najwyższej Klasy Opinia Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: Ekspertyza pod montaż fotowoltaiki. Powierzchnia: 600m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warszawa

2022-12-23 do 2023-01-05

Dobry Kosztorysant Budowlany

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Warszawa

2022-12-23 do 2023-01-05

Kosztorysant Budowlany

Klient szuka najlepszego kosztorysanta budowlanego dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Dam zlecenie na ekspertyzę dachu, 100m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Warszawa

2022-12-21 do 2022-12-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz