Rzeczoznawca budowlany w Ożarowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 442 902 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 782 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Ożarowie Mazowieckim

Rzeczoznawca budowlany Ożarów Mazowiecki

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

64 opinie

Chcesz znaleźć kosztorysanta budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Nikom Kociołek Robert - Korzystne Operat Szacunkowy Ożarów Mazowiecki

Korzystne Operat Szacunkowy

38 opinii

Specjaliści z Nikom Kociołek Robert zaproponują Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne - Bezkonkurencyjne Operat Szacunkowy Ożarów Mazowiecki

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne

10 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane Budowy Obowiązkowe Przeglądy Okresowe Porady Formalno-Prawne są dla Ciebie idealni. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Idealny Przegląd Techniczny Budynku w Ożarowie Mazowieckim

Idealny Przegląd Techniczny Budynku w Ożarowie Mazowieckim

5 opinii

Poszukujesz oferty dotyczącej przeglądu technicznego budynku? VOYTECH - Wojciech Bargiel na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

"PIOTBUD" PIOTR OBIEDZIŃSKI, MARIAN OBIEDZIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA - Staranne Ekspertyzy Budowlane Ożarów Mazowiecki

Staranne Ekspertyzy Budowlane

2 opinie

Jeszcze szukasz specjalisty od ekspertyz budowlanych? Trafiłeś w dobre miejsce - PIOTBUD PIOTR OBIEDZIŃSKI MARIAN OBIEDZIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA jest do Twoich usług. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Grażyna Kurek - Doskonały Kosztorys Powykonawczy Ożarów Mazowiecki

Doskonały Kosztorys Powykonawczy

1 opinia

Nadal szukasz dobrej firmy od kosztorysu powykonawczego? Powierz tę kwestię specjalistom z Grażyna Kurek. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

KMD Diagnostyka Budowli Sp. z o.o. - Tani Przegląd Techniczny Budynku Ożarów Mazowiecki

Tani Przegląd Techniczny Budynku Ożarów Mazowiecki

2 opinie

Wybranie przeglądu technicznego budynku nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z KMD Diagnostyka Budowli Sp. z o.o. poradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rafał Cabak Kancelaria Techniczna - Pierwszorzędna Ocena Stanu Technicznego Budynku Ożarów Mazowiecki

Rafał Cabak Kancelaria Techniczna

4 opinie

Pracownicy Rafał Cabak Kancelaria Techniczna zaproponują Ci najlepszą ofertę oceny stanu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

BUDMARK MAREK ZIELIŃSKI - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Ożarów Mazowiecki

Dobry Rzeczoznawca Budowlany

10 opinii

Rzeczoznawca budowlany z bogatym doświadczeniem z zakresu przeglądu budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KK Nieruchomości Krzysztof Kacprzak - Fantastyczny Rzeczoznawca Budowlany Ożarów Mazowiecki

Fantastyczny Rzeczoznawca Budowlany Ożarów Mazowiecki

1 opinia

Ten rzeczoznawca budowlany realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - KK Nieruchomości Krzysztof Kacprzak to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 25 zleceń na kosztorysy budowlane w Ożarowie Mazowieckim

Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 2000m², Konotopa

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 2000m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Konotopa

2023-01-04 do 2023-01-04

Pomiary wydajności i sprawności wentylacji mechanicznej, Łomianki

Zakres zlecenia: pomiary wydajności i sprawności wentylacji mechanicznej Informacje dodatkowe: - pomiary należy wykonać przy każdym nawiewniku szczelinowym, - jest ich kilkadziesiąt, - nawiewniki mają szerokość 0,5cm i dług...

 • Łomianki

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, 92m², Błonie

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, 92m², znalezienie opłacalnej ekspertyzy technicznej jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Błonie

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 134m², Kaputy

Klient szuka dobrego rzeczoznawcy budowlanego dla siebie i pisze - Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 134m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kaputy

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę przegląd techniczny elewacji, 101-200m², Łomianki

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży ekspertyzy budowlanej stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę przegląd techniczny elewacji, 101-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łomianki

2022-09-05 do 2022-09-13

Odpowiednia Opinia Budowlana Ożarów Mazowiecki

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Budynek piętrowy ze stodołą, powojenny, do remontu Ter...

 • Grądki

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 125m², Ożarów Mazowiecki

Szukana usługa: inwentaryzacja istniejącego budynku Usługa dotyczy: segmentu Powód: zakup Powierzchnia: 125m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Dodatkowe informacje: zlecę wykonanie inwentaryzacji segmentu Termin rozpoczęcia pra...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na ekspertyzę instalacji, 301-500m², Latchorzew

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: instalacji Powód: weryfikacja Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Dodatkowe informacje: Sprawdzenie wykonanej instalacji Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia ...

 • Latchorzew

2022-08-12 do 2022-08-20

Korzystna Ekspertyza Budowlana Ożarów Mazowiecki

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Posadzka Powód: Ekspertyza wykonania Powierzchnia: 1600m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Błonie

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Łomianki

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łomianki

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Nowe Faszczyce

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Gładź wylewka Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowe faszczyce

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Brwinów

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brwinów

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 185m², Pruszków

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 185m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie przeglądu / ekspertyzy technicznej - okre...

 • Pruszków

2022-09-08 do 2022-09-16

Świetna Ekspertyza Techniczna Ożarów Mazowiecki

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży ekspertyzy technicznej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pruszków

2022-07-22 do 2022-07-30

Utalentowany Kosztorysant Budowlany Ożarów Mazowiecki

Jako utalentowany kosztorysant budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Pruszkowa i w przyległych miastach? Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Pruszków

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, do 100m², Pruszków

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Pruszków

2022-09-28 do 2022-10-06

Bezkonkurencyjna Ekspertyza Techniczna

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 29m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Pruszków

2023-01-30 do 2023-01-30

Kosztorysant Budowlany

Jako kosztorysant budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 200m²". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Pruszków

2022-10-22 do 2022-10-22

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Pruszków

Jako rewelacyjny rzeczoznawca budowlany oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Pruszków i w okolicznych miastach? Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pruszków

2023-01-02 do 2023-01-03

Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 201-300m², Pruszków

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zależy mi na szczegółowym audycie energetycznych, w tym ...

 • Pruszków

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 38m², Pruszków

Klient szuka dobrego kosztorysanta budowlanego i napisał - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 38m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Pruszków

2022-08-15 do 2022-08-23

Znakomity Rzeczoznawca Budowlany Ożarów Mazowiecki

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 44m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pruszków

2022-11-16 do 2022-11-24

Ekspertyza Techniczna

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Milanówek

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 40m², Cybulice Duże

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 40m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Cybulice duże

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 10000m², Sowia Wola

Spraw, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z dziedziny ekspertyzy budowlanej stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 10000m². Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Sowia wola

2023-01-17 do 2023-01-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz