Rzeczoznawca budowlany w Kozienicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 894 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 805 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Kozienicach

Rzeczoznawca budowlany Kozienice

Doświadczony Rzeczoznawca Budowlany

24 opinie

Właśnie wybierasz godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ROZ-BUD Wnorowski Krzysztof jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Wojtpol - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Kozienice

Wojtpol

Ten rzeczoznawca budowlany działa na obszarze województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego przeglądu budowlanego. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.B.H.U Robert Łukasik - Tania Ocena Stanu Technicznego Budynku w Kozienicach

Tania Ocena Stanu Technicznego Budynku w Kozienicach

Wybranie taniej oceny stanu technicznego budynku może być niełatwe, ale P.B.H.U Robert Łukasik na 100% pomoże Ci w znalezieniu rozwiązania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

"RADSEB" PROFESJONALNE DOCIEPLENIA - Świetne Przeglądy Budynków Kozienice

Świetne Przeglądy Budynków

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? RADSEB PROFESJONALNE DOCIEPLENIA z Kozienic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Expertdomowy - Doskonały Przegląd Techniczny Budynku Kozienice

Doskonały Przegląd Techniczny Budynku

Lepszej propozycji przeglądu technicznego budynku prędko nie znajdziesz w miejscowości Kozienice i okolicy, więc jeśli szukasz doskonałego przeglądu technicznego budynku to bezzwłocznie zobacz Expertdomowy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie - Pierwszorzędny Kosztorys Powykonawczy Kozienice

Pierwszorzędny Kosztorys Powykonawczy

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zarezerwuj termin!

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski - Rewelacyjne Przeglądy Budynków Kozienice

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski

Uwierz ekspertom w dziedzinie przeglądów budynków i zatrudnij Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Mikołaj Drelewski BRICK BUD - Doskonała Ocena Stanu Technicznego Budynku Kozienice

Doskonała Ocena Stanu Technicznego Budynku Kozienice

Specjaliści z Mikołaj Drelewski BRICK BUD złożą Ci doskonałą ofertę oceny stanu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi remontowo-budowlane Zagożdżon Marek - Tani Przegląd Techniczny Budynku Kozienice

Usługi remontowo-budowlane Zagożdżon Marek

Eksperci z Usługi remontowo-budowlane Zagożdżon Marek złożą Ci doskonałą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Osoba prywatna - Doskonałe Przeglądy Budynków Kozienice

Doskonałe Przeglądy Budynków Kozienice

Chcesz znaleźć rzeczoznawców budowlanych od najlepszego kosztorysowania w miejscowości Kozienice lub w rejonie powiatu? Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 24 zleceń na kosztorysy budowlane w Kozienicach

Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 170m², Kozienice

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 170m², dotarcie do bezkonkurencyjnej ekspertyzy budowlanej jest niełatwe, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Kozienice

2022-12-16 do 2022-12-18

Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany Kozienice

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Pogorzelec

2022-10-13 do 2022-10-21

Korzystna Ekspertyza Budowlana Kozienice

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Ekspertyza techniczna na szczelność szamba (budowlaniec z uprawnieniami instalacyjno-sanitarnymi) - potrzebna do zgłoszenia budowy biologicznej oczyszczalni ścieków na bazie istniejącego...

 • Baryczka

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m², Wilga

Zapytanie o treści - Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wilga

2022-10-23 do 2022-10-31

Tania Ekspertyza Techniczna Kozienice

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł ekspertyzy technicznej, mimo że próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecę ekspertyzę całego obiektu, 101-200m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Wilga

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Radom

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny ekspertyzy budowlanej stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, do 100m². Zaproponuj termin od razu!

 • Radom

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecę ekspertyzę dachu, 301-500m², Radom

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Radom

2022-11-22 do 2022-11-30

Ekspertyza Budowlana

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą ekspertyzy budowlanej? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Radom

2022-08-19 do 2022-08-27

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Radom

Zapytanie o treści - Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Radomia i okolic. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Radom

2022-11-06 do 2022-11-14

Zapytanie o kosztorysowanie instalacji, Radom

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: instalacji Powód: dowód w sądzie Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Wycena bieżąca wykonanej dawno fragmentu sieci wod.- kan. Wyce...

 • Radom

2023-01-09 do 2023-01-17

Dobry Kosztorysant Budowlany Kozienice

Jako kosztorysant budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 777m²". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Radom

2022-11-19 do 2022-11-27

Odpowiednia Ekspertyza Techniczna

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z dziedziny ekspertyzy technicznej sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 33m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Radom

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Radom

Jako firma zatrudniająca wyjątkowych kosztorysantów budowlanych i odznaczająca się nieprzeciętnym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radom

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukam ekipy na ekspertyzę dachu, 301-500m², Radom

Klient szuka dobrego kosztorysanta budowlanego i napisał - Szukam ekipy na ekspertyzę dachu, 301-500m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Radom

2022-11-22 do 2022-11-30

Korzystna Ekspertyza Budowlana

Ten Klient poszukując ekspertyzy budowlanej powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Radom

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Radom

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Wycena szkody Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Potrzebuję rzeczoznawcy do szkód budowlanych Wycena szkoły po zalani...

 • Radom

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę audytu energetyczny całego obiektu, 69m², Radom

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 69m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radom

2022-10-22 do 2022-10-30

Znakomita Ekspertyza Budowlana

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam wykonawcy do kosztorysu remontu domu. To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Garwolin

2022-08-03 do 2022-08-11

Rewelacyjny Kosztorysant Budowlany

Należąc do kosztorysantów budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Garwolin i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Garwolin

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 80m², Kazanów

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 80m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kazanów

2022-08-23 do 2022-08-25

Kosztorysant Budowlany

Jako kosztorysant budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Puław i w pobliskich powiatach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Puławy

2022-11-02 do 2022-11-10

Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 72m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Puławy

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Puławy

Szukana usługa: Ekspertyzy po niedokończonej i niezgodnej ze sztuką Usługa dotyczy: dachu Powód: Wydanie opinii o błędach w wykonanej pracy Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Puławy

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę ekspertyzę dachu, do 100m², Puławy

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Puławy

2022-09-26 do 2022-10-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz