Kierownik budowy w Warszawie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 651 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 529 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Warszawie

Kierownik budowy Warszawa

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

64 opinie

Pracownicy TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Solidne Nadzorowanie Budowy Warszawa

Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański

39 opinii

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy specjalistom z miejscowości Warszawa. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Warszawy są jednymi z najlepszych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

IBMP - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Warszawa

IBMP

27 opinii

Z czystym sumieniem powierz zadanie najlepszego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Warszawa i pobliskich miast. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

MAGBUD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Warszawa

MAGBUD

16 opinii

Firma MAGBUD to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Warszawy i okolicznych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne - Dobry Kierownik Budowy Warszawa

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne

10 opinii

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy, to zerknij na firmę Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane Budowy Obowiązkowe Przeglądy Okresowe Porady Formalno-Prawne. Świadczy bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Escargot Łukasz Kolenda - Rewelacyjny Kierownik Budowy Warszawa

Escargot Łukasz Kolenda

8 opinii

Fantastyczne nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

MB.Construction Sp. z o.o. - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Warszawie

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Warszawie

7 opinii

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Concrete Barbara Nasiłowska - Świetny Kierownik Budowy Warszawa

Świetny Kierownik Budowy Warszawa

7 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Concrete Barbara Nasiłowska z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

FLO-BUD - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Warszawa

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Warszawa

3 opinie

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Warszawa

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

3 opinie

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Najnowsze z 67 zleceń na kierowników budowy w Warszawie

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Warszawa

Szukasz klienta jako fachowiec od solidnego nadzorowania budowy w rejonie Warszawy lub w pobliskich powiatach? Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Warszawa

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano wczoraj o 18:51

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Warszawa

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 8 dni temu

Świetny Nadzorca Budowlany Warszawa

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Warszawy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Warszawa

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 8 dni temu

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 1000m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: przedszkole Powierzchnia budynku: 1000m² Informacje dodatkowe: Całość do wykonania (wraz z wykończeniem) w okresie 30.06.23 -31.08.23. T...

 • Warszawa

2023-01-17 do 2023-01-25

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Warszawa

Ten Klient złożył zapytanie "Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m²". Odpowiedz na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Warszawa

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Warszawa

Zrealizuj zlecenie profesjonalnego nadzorowania budowy o treści "Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m²", jako specjalista z miejscowości Warszawa. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Warszawy jesteś w ścisłej czołówce. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Warszawa

2023-01-14 do 2023-01-14

Nadzorca Budowlany

Pierwszorzędne nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w fachu nadzorcy budowlanego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Warszawa

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebuję kierownika do przebudowy, 201-300m², Warszawa

Jako sumienny nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do przebudowy, 201-300m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Warszawa

2023-01-10 do 2023-01-18

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 10000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2023-01-09 do 2023-01-17

Poszukuję kierownika budowy, do 100m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa wodociagu Rodzaj budynku: Wodociag w drodze polnej Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Warszawa

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Formalno-prawne rozpoczęcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2023-01-04 do 2023-01-04

Doskonały Nadzorca Budowlany

Klient szuka doskonałego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecenie na kierownika do przebudowy, do 100m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Warszawa

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom parterowy- powierzchnia całkowita 177m2 w kształcie litery L Termin skorzystania z ofert...

 • Warszawa

2022-12-21 do 2022-12-29

Rewelacyjne Kierowanie Budową

Przyjmij zadanie rewelacyjnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m²", jako ekspert z miejscowości Warszawa. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Warszawy nie masz sobie równych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Warszawa

2022-12-12 do 2022-12-12

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 300m², Warszawa

Chcesz wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 300m² to rewelacyjny wybór. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

 • Warszawa

2022-12-04 do 2022-12-09

Potrzebuję kierownika budowy, 235m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: Ocena nieruchomosci do remontu Rodzaj budynku: Apartament Powierzchnia budynku: 235m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-12-02 do 2022-12-10

Szukam kierownika do przebudowy, 101-200m², Warszawa

Ten Klient napisał "Szukam kierownika do przebudowy, 101-200m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia najlepszego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-11-18 do 2022-11-26

Poszukuję kierownika do przebudowy, do 100m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Przebudowa ściany wewnętrznej konstrukcyjnej (wyburzenie) oraz pos...

 • Warszawa

2022-11-09 do 2022-11-10

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2022-11-09 do 2022-11-17

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Warszawa

2022-11-07 do 2022-11-15

Korzystny Nadzór Budowlany Warszawa

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 5000m². Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam kierownika do wykonania remontu, 101-200m², Warszawa

Zlecenie o treści - Szukam kierownika do wykonania remontu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Warszawa

2022-10-31 do 2022-11-08

Nadzór Budowlany

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warszawa

2022-10-31 do 2022-10-31

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Warszawa

2022-10-30 do 2022-11-07

Poszukuję kierownika budowy, do 100m², stałe zlecenia, Warszawa

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika budowy, do 100m², stałe zlecenia, dotarcie do bezkonkurencyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Warszawa

2022-10-24 do 2022-11-01

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Prace dachowe Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 5000m² Informacje dodatkowe: Pokrycie dachowe pokrycie membraną dachową Termin skorzystania z oferty: ...

 • Warszawa

2022-10-22 do 2022-10-30

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Domy szkieletowe oraz murowane Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warszawa

2022-10-20 do 2022-10-28

Solidny Kierownik Budowy Warszawa

Zakres zlecenia: wykonanie ekspertyzy prac budowanych Zakres prac: ocena czy prace malarskie zrobione w kwietniu-maju w mieszkaniu były wykonane zgodnie ze sztuką, gdyż po kilu miesiącach okazuje się, że odpada farba zarówno z...

 • Warszawa

2022-10-19 do 2022-10-27

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany proponujesz swoje doświadczenie na terenie Warszawy i w pobliskich miastach? Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Warszawa

2022-10-18 do 2022-10-26

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy