Kierownik budowy w Gdańsku

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 758 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 534 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Gdańsku

Kierownik budowy Gdańsk

Najlepszy Kierownik Budowy w Gdańsku

38 opinii

Szukasz najlepszego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma PRIDM Michał Drywa jest tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław - Fenomenalny Kierownik Budowy Gdańsk

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław

15 opinii

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Gdańsk

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz

14 opinii

Firma Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

KBDJ - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Gdańsk

KBDJ

4 opinie

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma KBDJ jest gotowa Ci pomóc. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Kierownik Budowy Gdańsk

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.

3 opinie

Chcesz znaleźć kierowników budowy od pierwszorzędnego nadzorowania budowy w miejscowości Gdańsk lub w przyległych miastach? Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Inwestycje Budowlane Artur Kościuk - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Gdańsk

Inwestycje Budowlane Artur Kościuk

2 opinie

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Inwestycje Budowlane Artur Kościuk żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące nadzorowania budowy ekspertom firmy Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder z miejscowości Gdańsk. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Gdańska są jednymi z najlepszych. Organizacja budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe, ekspertyzy techniczne, kosztorysy - Mariusz Myrcha - Doskonały Nadzór Budowlany Gdańsk

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe, ekspertyzy techniczne, kosztorysy - Mariusz Myrcha

3 opinie

Kierownik budowy z wyjątkową wiedzą w temacie nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Firma Usługowo-Handlowa ADMAR Mariusz Olszewski - Dobry Kierownik Budowy Gdańsk

Dobry Kierownik Budowy Gdańsk

2 opinie

Szukasz dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest świetnym wyborem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

EKOTECH-DOM Dominik Lipka - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Gdańsk

EKOTECH-DOM Dominik Lipka

2 opinie

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 30 zleceń na kierowników budowy w Gdańsku

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 2000m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2023-02-03 do 2023-02-03

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy z wiedzą, doświadczeniem i chęcią poprow...

 • Gdańsk

2023-01-26 do 2023-02-03

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościGdańsk. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Gdańsk

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 260m², Gdańsk

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 260m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 140m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o kierownika budowy, 301-500m², Gdańsk

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika budowy, 301-500m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być trudne, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Gdańsk

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecenie na kierownika budowy, 2000m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: Kierownik robót drogowych Rodzaj budynku: Kierownik robót drogowych Powierzchnia budynku: 2000m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje kierownik robót drogowych przy budowie chodników i jezdni w Gdańsk...

 • Gdańsk

2022-12-06 do 2022-12-14

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako fachowca od nadzorowania budowy to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam kierownika do przebudowy, 60m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Gdańsk

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 1230m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: Biurowy Powierzchnia budynku: 1230m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej dla prac w obiekcie biuro...

 • Gdańsk

2022-11-23 do 2022-11-24

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2022-11-13 do 2022-11-21

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: projekt indywidualny Termin skorzystania z oferty: 2023-03-20...

 • Gdańsk

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapytanie o kierownika budowy, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: ocena fundamentów Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2022-10-17 do 2022-10-25

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 301-500m², Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy kierownika robót budowla...

 • Gdańsk

2022-10-14 do 2022-10-22

Nadzorca Budowlany

Ten Klient złożył zapytanie "Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Gdańsk

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Gdańsk

Wykonaj prace dotyczące najwyższej klasy kierowania budową od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Gdańska. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2022-10-06 do 2022-10-14

Poszukuję kierownika do przebudowy, 1240m², Gdańsk

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z branży nadzoru budowlanego stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do przebudowy, 1240m². Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Gdańsk

2022-10-05 do 2022-10-13

Kompetentny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Dokończenie budowy domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 115m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy do już rozpoczętej budowy, aby zamknąć dom w st...

 • Gdańsk

2022-10-01 do 2022-10-09

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m², Gdańsk

Wykonaj usługę fantastycznego nadzorowania budowy o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m²", jako ekspert z miejscowości Gdańsk. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Gdańska jesteś jednym z najlepszych. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2022-09-23 do 2022-10-01

Poszukuję kierownika budowy, 101-200m², Gdańsk

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż próbuje znaleźć od dłuższego czasu, wysłał nam zlecenie o treści - Poszukuję kierownika budowy, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

 • Gdańsk

2022-09-08 do 2022-09-16

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gdańsk

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom według projektu archon dom w kannach 2 P Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2022-08-30 do 2022-09-07

Doświadczony Kierownik Budowy Gdańsk

Jako sprawdzona firma oraz doświadczony kierownik budowy działasz na terenie Gdańska oraz w sąsiednich miastach? Zaproponuj termin od razu!

 • Gdańsk

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o kierownika budowy, 65m², Gdańsk

Jako nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Gdańsk i w przyległych powiatach? Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2022-08-25 do 2022-09-02

Dobry Nadzorca Budowlany

Nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Gdańsk

2022-08-17 do 2022-08-17

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdańsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam kierownika budowy, do 100m², Gdańsk

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na profesjonalne nadzorowanie budowy w rejonie Gdańska i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam kierownika budowy, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gdańsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Kontynuacja kierowania budową. Dom jest już w stanie surowym na etapie zamykania. Firma która...

 • Gdańsk

2022-08-04 do 2022-08-12

Kierowanie Budową

Jeżeli realizujesz zlecenia na najlepsze kierowanie budową w rejonie Gdańska i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gdańsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy