Kierownik budowy we Wrocławiu

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 370 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 572 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy we Wrocławiu

Kierownik budowy Wrocław

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, szczególnie na obszarze Wrocławia, ale także przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński - Dobry Kierownik Budowy Wrocław

Dobry Kierownik Budowy Wrocław

28 opinii

Potrzebujesz kierowników budowy od profesjonalnego nadzorowania budowy w rejonie Wrocławia lub w przyległych miastach? Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

baucare Bartosz Żurawicki - Profesjonalny Nadzór Budowlany Wrocław

baucare Bartosz Żurawicki

13 opinii

Zawodowcy z baucare Bartosz Żurawicki to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego nadzoru budowlanego. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

PEWNY KIEROWNIK - Solidny Nadzór Budowlany Wrocław

PEWNY KIEROWNIK

10 opinii

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, głównie na obszarze Wrocławia, ale także pobliskich powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Doradztwo i Nadzory Budowlane Grzegorz Trela - Solidne Nadzorowanie Budowy we Wrocławiu

Solidne Nadzorowanie Budowy we Wrocławiu

5 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Doradztwo i Nadzory Budowlane Grzegorz Trela świadczą usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Wergobud Wojciech Wieczorek - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wrocław

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wrocław

2 opinie

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Wergobud Wojciech Wieczorek jest gotowa Ci pomóc. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Krzysztof Hirsa - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Wrocław

Krzysztof Hirsa

1 opinia

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do fantastycznego nadzorowania budowy w miejscowości Wrocław lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wiesław Pacholik - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Wrocław

Wiesław Pacholik

1 opinia

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz - Kompetentny Kierownik Budowy Wrocław

Kompetentny Kierownik Budowy

1 opinia

Ten kompetentny kierownik budowy działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

KOSZTORYSOWANIE I NADZORY - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Wrocław

KOSZTORYSOWANIE I NADZORY

1 opinia

Firma KOSZTORYSOWANIE I NADZORY zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 69 zleceń na kierowników budowy we Wrocławiu

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

Poszukuję kierownika do wykonania remontu, 201-300m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Poszukuje ekipe budowlana na remont restauracji we Wroclawiu, po...

 • Wrocław

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 3000m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 3000m² Informacje dodatkowe: Budynek znajduje się w Niemczech w Cottbus, kilka kilometrów od polski...

 • Wrocław

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Wrocław

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m². Zapraszamy do kontaktu.

 • Wrocław

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wrocław

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Wrocław

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wrocław

2023-01-27 do 2023-02-01

Potrzebny kierownik budowy z uprawnieniami elektrycznymi, od 1000m2, woj. dolnośląskie

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 101-200m², Wrocław

Planujesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 101-200m² to dobry pomysł. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Wrocław

2023-01-19 do 2023-01-27

Szukam kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Wrocław

Jako firma zatrudniająca sumiennych kierowników budowy i charakteryzująca się nieprzeciętnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Szukam kierownika do budowy obiektu, 301-500m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wrocław

2023-01-12 do 2023-01-13

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany Wrocław

Ten Klient szukając nadzoru budowlanego powinien natknąć się na Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecenie na kierownika budowy, 39m². Złóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Wrocław

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wrocław

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty zaufania specjalista z zakresu doskonałego kierowania budową z Wrocławia? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Wrocław

2023-01-04 do 2023-01-12

Potrzebuję kierownika do wykonania remontu, do 100m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2023-01-04 do 2023-01-12

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 32m² Informacje dodatkowe: Poszukuję osoby, która przeprowadzi dla mnie kontrolę wykonania mieszkania przy odbiorze od d...

 • Wrocław

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Wrocław

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od kierowania budową to wykonaj zlecenie - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m². Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wrocław

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 32m², Wrocław

Wykonaj prace dotyczące rewelacyjnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Wrocławia. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Wrocław

2022-12-16 do 2022-12-24

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wrocław

Jako utalentowany nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Wrocław i w pobliskim rejonie? Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Wrocław

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2022-12-15...

 • Wrocław

2022-12-08 do 2022-12-16

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 700m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2022-12-07 do 2022-12-15

Szukam kierownika do wykonania remontu, 25m², Wrocław

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy działasz na terenie Wrocławia i w sąsiednich miastach? Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2022-12-05 do 2022-12-13

Profesjonalne Kierowanie Budową Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Płyta gundamentoea.Dom Otwarty 3 firmy Extraprojekt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Dobry Kierownik Budowy Wrocław

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Nadzorowanie Budowy Wrocław

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Dolnośląskim. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Solidne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 27m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2022-11-24 do 2022-12-02

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 62m², Wrocław

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Wrocławia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 62m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Wrocław

2022-11-24 do 2022-12-02

Poszukuję kierownika budowy, 60m², Wrocław

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, choć szuka od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika budowy, 60m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wrocław

2022-11-23 do 2022-12-01

Idealny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2022-11-17 do 2022-11-25

Wybitny Kierownik Budowy

Klient napisał "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma to dobry pomysł. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2022-11-15 do 2022-11-23

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Klient napisał "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wrocław

2022-11-12 do 2022-11-12

Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 180m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy do budowy domu jednorodzinnego. Technologia budowy - ławy fundamentowe, ...

 • Wrocław

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam kierownika do wykonania remontu, do 100m², Wrocław

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wrocław

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Wrocław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2022-10-25 do 2022-11-02

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy