Kierownik budowy w Łodzi

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 887 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 542 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Łodzi

Kierownik budowy Łódź

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące nadzorowania budowy ekspertom firmy Biuro Obsługi Budownictwa z miejscowości Łódź. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Łodzi są jednymi z najlepszych. Organizacja budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Firma Usług Budowlanych "MARFI" - Solidne Nadzorowanie Budowy Łódź

Solidne Nadzorowanie Budowy

23 opinie

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy w rejonie Łodzi i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to Firma Usług Budowlanych MARFI jest do Twoich usług. Mają ofertę dla każdego.

MAGBUD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

16 opinii

Ten kierownik budowy działa na terenie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Prowadzenie budowy domu wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

MA-INWEST - Doskonały Nadzór Budowlany Łódź

Doskonały Nadzór Budowlany Łódź

12 opinii

Kierownik budowy z obszerną wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KGW Construction - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Łodzi

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Łodzi

11 opinii

Nadzór budowlany nie ma dla KGW Construction żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

MV-Projekt - Sumienny Kierownik Budowy Łódź

MV-Projekt

8 opinii

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

JM PROJECT - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łódź

JM PROJECT

6 opinii

Sprawdź tę firmę jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego nadzorowania budowy na terenie Łodzi. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Antoni Skrochocki - inżynier budowlany - Świetny Kierownik Budowy Łódź

Świetny Kierownik Budowy

3 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Antoni Skrochocki - inżynier budowlany z Łodzi jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

P. B. Banachowski Jacek - Nieprzeciętny Kierownik Budowy Łódź

Nieprzeciętny Kierownik Budowy

1 opinia

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma P. B. Banachowski Jacek jest firmą, której szukasz. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

BartBud - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy BartBud oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 57 zleceń na kierowników budowy w Łodzi

Rewelacyjne Kierowanie Budową Łódź

Oszczędź czas i zrealizuj zlecenie na rewelacyjne kierowanie budową z Łodzi. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Łódź

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Łódź

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być trudne, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Łódź

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Nadzorca Budowlany Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Budowa domu Ytong Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 94m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 94m² Informacje dodatkowe: Mały dom w Łodzi w czasie budowy, jest już fundament i ściany. Potrzebuję doświadczonego kierownik...

 • Łódź

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Łódź

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, choć szuka od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Łódź

2023-01-23 do 2023-01-31

Potrzebuję kierownika do przebudowy, 70m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 40m², Łódź

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kierowania budową zrealizuj zlecenie na kierowanie budową. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 40m². Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Łódź

2023-01-19 do 2023-01-27

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 40m² Informacje dodatkowe: Dobry dzień, Jutro (20.1) o 12:00 mamy odebrać mieszkanie od dewelopera w centrum Łodzi. Dlat...

 • Łódź

2023-01-19 do 2023-01-27

Dobry Nadzorca Budowlany

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-01-16 do 2023-01-24

Poszukuję kierownika do wykonania remontu, do 100m², Kalonka

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Adaptacja garażu w domu jednorodzinnym przylegającego do kuchni z remontem kuchni. Termin ...

 • Kalonka

2023-01-16 do 2023-01-24

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 52m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2023-01-13 do 2023-01-13

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu kierowania budową odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² i zostało złożone przez sprawdzonego Klienta. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Łódź

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 301-500m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Łódź

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Łódź

2022-12-30 do 2023-01-07

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bukowiec

2022-12-26 do 2023-01-03

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: zmiana sposobu użytkowania lokalu mieszkalnego na budynek użyteczności publicznej (biuro) Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 163m² Informacje dodatkowe: Firma posiada budynek ...

 • Łódź

2022-12-20 do 2022-12-28

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 213m², Łódź

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 213m². Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łódź

2022-12-13 do 2022-12-21

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 133m² Informacje dodatkowe: Budowa pawilonu handlowego z płyty warstwowej o powierzchni 133m.kw Termi...

 • Łódź

2022-12-04 do 2022-12-12

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Szukam kierownika do budowy obiektu, 2500m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łódź

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Łódź

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego nadzorowania budowy od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łodzi. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecenie na kierownika budowy, 190m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbudowa balkonu na płycie balkonowej wykonana z legarow 4,5/4,5, plyta osb 22, zywica pmma jako hydroizolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 190m² Informacje dodatkow...

 • Łódź

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Łódź

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od pierwszorzędnego nadzorowania budowy w rejonie Łodzi lub w pobliskich powiatach? Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Łódź

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonały Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: budynki modułowe,domy modułowe,obiekty usługowe i biurowe Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Łódź

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 100m², Łódź

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista z zakresu profesjonalnego kierowania budową z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Łódź

2022-11-03 do 2022-11-11

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Nadzór nad wykocuem otworu drzwiowego w ścianie konstrukcyjnej w bloku Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 5m² Informacje dodatkowe: Witam, potrzebuje kierownika budowy do nadzoru nad...

 • Łódź

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o kierownika budowy, do 100m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: remonty + budowa Rodzaj budynku: Mieszkania, domki z gotowych elementów, inne Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukiwany kierownik budowy na stałe. Mile widziane uprawnienia ...

 • Łódź

2022-11-01 do 2022-11-09

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-10-22 do 2022-10-30

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Wykonaj usługę profesjonalnego kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Łodzi i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łódź

2022-10-19 do 2022-10-27

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy