Kierownik budowy w Trzebnicy

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 447 821 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 043 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Trzebnicy

Kierownik budowy Trzebnica

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Trzebnica

47 opinii

W przypadku, gdy szukasz rewelacyjnego nadzorowania budowy w rejonie Trzebnicy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z kwalifikacji Biuro Obsługi Budownictwa. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

CONCEPTUM Inżynieria - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Trzebnica

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

41 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Trzebnica

NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński

28 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

QALUX sp. z o.o. - Utalentowany Kierownik Budowy w Trzebnicy

Utalentowany Kierownik Budowy w Trzebnicy

25 opinii

Jeśli jeszcze szukasz utalentowanego kierownika budowy, to zerknij na firmę QALUX sp. z o.o.. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

M.Konstruktywny Marek Krzyżyk - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Trzebnica

M.Konstruktywny Marek Krzyżyk

9 opinii

Kierownik budowy z wyjątkową wiedzą z zakresu nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Kierowaniem przebiegiem całej budowy wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Abudh Sp. z o.o. - Dobry Kierownik Budowy Trzebnica

Dobry Kierownik Budowy Trzebnica

5 opinii

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Trzebnica i w całym powiecie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Krzysztof Hirsa - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Trzebnica

Krzysztof Hirsa

1 opinia

Zawodowcy z Krzysztof Hirsa to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoru.Przeglądy.Opinie techniczne.Legalizacje samowoli budowlanych , Skuteczne izolacje przeciwwodne - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Trzebnica

MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoru.Przeglądy.Opinie techniczne.Legalizacje samowoli budowlanych , Skuteczne izolacje przeciwwodne

5 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoru.Przeglądy.Opinie techniczne.Legalizacje samowoli budowlanych Skuteczne izolacje przeciwwodne, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Kierownik, inspektor nadzoru. - Kompetentny Kierownik Budowy Trzebnica

Kompetentny Kierownik Budowy

1 opinia

Ten kompetentny kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Kierownik inspektor nadzoru. to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Ryszard Nowak - Perfekcyjny Kierownik Budowy Trzebnica

Perfekcyjny Kierownik Budowy

1 opinia

Ryszard Nowak zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich ważne zalety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najnowsze z 26 zleceń na kierowników budowy w Trzebnicy

Fantastyczny Kierownik Budowy Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 180m² Informacje dodatkowe: Technologia tradycyjna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piotrkowiczki

2023-01-26 do 2023-02-03

Doskonałe Kierowanie Budową Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Informacje dodatkowe: budynek parterowy, bez piwnicy, technologia murowana Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Szewce

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Trzebnica

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Trzebnica i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Trzebnica

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 145m², Bagno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 145m² Informacje dodatkowe: Projekt domu w nawlociach 4 z archonu z bloczkow z gazobetonu. Budowa w miejscowosci Bagno, w sys...

 • Bagno

2023-01-19 do 2023-01-26

Dobry Kierownik Budowy

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na kierownika budowy, 101-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Oborniki Śląskie

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Trzebnica

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Zawonia

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Zawonia

2022-12-30 do 2023-01-07

Solidne Nadzorowanie Budowy Trzebnica

Klient wprowadził zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Wykonaj zlecenie solidnego nadzorowania budowy jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z Dolnośląskiego i sąsiednich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bagno

2022-12-29 do 2023-01-06

Nadzorowanie Budowy

Zrealizuj usługę doskonałego nadzorowania budowy o treści "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Dolnośląskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Dolnośląskiego nie masz sobie równych. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Pierwoszów

2022-12-19 do 2022-12-27

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m², Prusice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Prusice

2022-12-14 do 2022-12-22

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Trzebnica

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Trzebnica

2022-12-03 do 2022-12-11

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wisznia Mała

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom wg. projektu Dom pod hikorą 2. Murowany, Jest pozwolenie na budowę. Termin skorzystania ...

 • Wisznia Mała

2022-12-02 do 2022-12-10

Potrzebuję kierownika budowy, do 100m², Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: Odbiór dachu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje znaleźć przyczynę przeciekania dachu Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Trzebnica

2022-12-01 do 2022-12-09

Dobry Nadzór Budowlany Trzebnica

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z branży nadzoru budowlanego stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 301-500m². Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Osolin

2022-11-24 do 2022-12-02

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzebnica

2022-11-21 do 2022-11-29

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany Trzebnica

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany proponujesz swoje doświadczenie na terenie Dolnośląskiego i w pobliskich miastach? Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pierwoszów

2022-10-24 do 2022-11-01

Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jaszyce

2022-10-19 do 2022-10-27

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Trzebnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trzebnica

2022-10-02 do 2022-10-10

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Oborniki Śląskie

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Dolnośląskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Oborniki Śląskie

2022-08-18 do 2022-08-25

Wybitny Kierownik Budowy

Jako wybitny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Dolnośląskie oraz w rejonie Dolnośląskiego? Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Płyta gundamentoea.Dom Otwarty 3 firmy Extraprojekt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Sumienny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Płyta fundamentową Otwarty 3 firmy Extraprojekt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mies...

 • Pruszowice

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 301-500m², Brzeg Dolny

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 301-500m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Brzeg Dolny

2023-01-21 do 2023-01-29

Nadzorca Budowlany

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Długołęka

2022-08-10 do 2022-08-18

Nadzorowanie Budowy

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Dolnośląskim. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Siedlec

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 80m², Wołów

Zdecyduj się na prace dotyczące solidnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wołowa. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wołów

2022-09-08 do 2022-09-16

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy