Kierownik budowy w Kościerzynie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 004 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 150 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Kościerzynie

Kierownik budowy Kościerzyna

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz

14 opinii

Zleć prace dotyczące nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Kościerzyna. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Kościerzyny nie mają sobie równych. Już teraz zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

111 opinii

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP jest firmą, której szukasz. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Biuro Obsługi Inwestycji da Janauis BP - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

Biuro Obsługi Inwestycji da Janauis BP

1 opinia

Szukasz ekspertów od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Kościerzyna lub w rejonie powiatu? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Krzysztof Kosecki - Pierwszorzędny Kierownik Budowy Kościerzyna

Krzysztof Kosecki

6 opinii

Chcesz znaleźć kierowników budowy od pierwszorzędnego nadzorowania budowy w miejscowości Kościerzyna lub w przyległych miastach? Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

FRB ARTYNK - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

FRB ARTYNK

1 opinia

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Kościerzyny i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

"UCHMAN group" obsługa inwestycji budowlanych - Dobry Kierownik Budowy Kościerzyna

"UCHMAN group" obsługa inwestycji budowlanych

1 opinia

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę UCHMAN group obsługa inwestycji budowlanych. Wykonuje szeroki zakres usług w korzystnych cenach. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PlichMajster - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

2 opinie

Powierz usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Kościerzyna. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Kościerzyny nie mają sobie równych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma budowlana Rafał Zwara - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Kościerzyna

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Kościerzyna

1 opinia

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Kościerzyna, jak również pobliskich miast i powiatów. Organizacja budowy dowolnego obiektu wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Kierownik Budowy - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Kościerzynie

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Kościerzynie

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

"Magma" Mobilna Obsługa Inwestycji - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kościerzyna

"Magma" Mobilna Obsługa Inwestycji

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Kościerzyna. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na kierowników budowy w Kościerzynie

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kościerzyna

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kościerzyna

2023-01-17 do 2023-01-17

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101m², Lipy

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lipy

2023-01-03 do 2023-01-11

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 87m², Dziemiany

Nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Dziemiany

2022-08-24 do 2022-09-01

Nadzór Budowlany Kościerzyna

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-04-10...

 • Żuromino

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Brusy

Bądź pewny, że Klienci zlecający nadzorowanie budowy są wiarygodni. Wyślij ofertę jako specjalista od nadzorowania budowy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Brusy

2023-01-03 do 2023-01-11

Najlepszy Nadzorca Budowlany Kościerzyna

Jako najlepszy nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 140m²". Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Parchowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Szukam kierownika do budowy obiektu, 125m², Parchowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 125m² Informacje dodatkowe: technologia murowana, ogrzewanie pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem Termin sko...

 • Parchowo

2022-11-06 do 2022-11-10

Utalentowany Nadzorca Budowlany

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę utalentowanego nadzorcy budowlanego z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to dobry pomysł. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Przywidz

2022-10-14 do 2022-10-22

Kierowanie Budową Kościerzyna

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzepowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przywidz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przywidz

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam kierownika budowy, do 100m², Przywidz

Rodzaj prac objętych nadzorem: instalacja zbiornikowa LPG Rodzaj budynku: butla gazowa podziemna Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: instalacja zbiornikowa LPG podziemna - mam projekt i pozwolenie Termin skorz...

 • Przywidz

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Sławki

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sławki

2023-01-04 do 2023-01-12

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Skarszewy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Dom drewniany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Skarszewy

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 2000m², Skarszewy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Staw Powierzchnia budynku: 2000m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy z uprawnieniami hydrologicznymi (hydrotechnicznymi) do budowy stawu o powierzchni...

 • Skarszewy

2022-09-01 do 2022-09-09

Fantastyczny Kierownik Budowy Kościerzyna

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pawłowo

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Kartuzy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kartuzy

2022-11-10 do 2022-11-18

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kartuzy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2022-10-14...

 • Kartuzy

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Kartuzy

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i odznaczająca się wyjątkowym doświadczeniem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do Ciebie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kartuzy

2022-09-04 do 2022-09-12

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Kartuzy

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kartuzy

2022-11-09 do 2022-11-17

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kartuzy

2022-11-18 do 2022-11-26

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: szczelność szmba Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kartuzy

2022-12-19 do 2022-12-27

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany proponujesz swoje doświadczenie na terenie Pomorskiego i w pobliskich miastach? Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Sierakowice

2022-11-04 do 2022-11-12

Nadzorowanie Budowy Kościerzyna

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Bytowie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Bytów

2022-12-11 do 2022-12-19

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bytów

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam kierownika do budowy obiektu, 112m², Czerniewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Dom modułowy Powierzchnia budynku: 112m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czerniewo

2022-12-20 do 2022-12-28

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Informacje dodatkowe: Kokoszkowy. Dom piętrowy z antresolą. Technologia murowana Termin skorzystania z oferty: możliwy...

 • Starogard Gdański

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Starogard Gdański

Jako firma zatrudniająca najwyższej klasy kierowników budowy i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m² jest skierowane do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Starogard Gdański

2022-09-27 do 2022-10-05

Szukam kierownika do budowy obiektu, 114m², Starogard Gdański

Ten Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam kierownika do budowy obiektu, 114m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Starogard Gdański

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Starogard Gdański

Należąc do kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Starogard Gdański i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego ogłoszenia. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Starogard Gdański

2022-09-05 do 2022-09-13

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy