Kierownik budowy w Pucku

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Pucku

Kierownik budowy Puck

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.

3 opinie

Eksperci z Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny nadzoru budowlanego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder - Fenomenalny Kierownik Budowy Puck

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder

1 opinia

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

MJHydroPlan Mariusz Jarmulewski - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Puck

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Puck

3 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z MJHydroPlan Mariusz Jarmulewski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi ogólnobudowlane ''LABUDA'' Michał Labuda - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Puck

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Puck

1 opinia

Eksperci z Usługi ogólnobudowlane LABUDA Michał Labuda to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny nadzoru budowlanego. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

Twój instalator - Profesjonalny Nadzór Budowlany Puck

Twój instalator

2 opinie

Pracownicy Twój instalator to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

DIPRO BUDOWNICTWO - Dobry Kierownik Budowy Puck

DIPRO BUDOWNICTWO

1 opinia

Firma DIPRO BUDOWNICTWO to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Pucka i sąsiednich powiatów. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SEWKO ELECTRIC - S.KOLP - Solidny Nadzór Budowlany w Pucku

Solidny Nadzór Budowlany w Pucku

2 opinie

Utalentowani pracownicy firmy SEWKO ELECTRIC - S.KOLP spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Domil Usługi Ogólno-Budowlane Ilona Dąbrowska - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Puck

Domil Usługi Ogólno-Budowlane Ilona Dąbrowska

1 opinia

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Domil Usługi Ogólno-Budowlane Ilona Dąbrowska żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Remontowo budowlane - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Puck

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

1 opinia

Usługi Remontowo budowlane to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Pucka. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi ogólnobudowlane Dawid Orański - Solidne Nadzorowanie Budowy Puck

Usługi ogólnobudowlane Dawid Orański

1 opinia

Zawodowcy z Usługi ogólnobudowlane Dawid Orański to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 24 zleceń na kierowników budowy w Pucku

Pierwszorzędne Kierowanie Budową Puck

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mosty

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kosakowo

Jako wiarygodny specjalista oraz dobry kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Pomorskiego i w okolicy? Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kosakowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Sumienny Kierownik Budowy Puck

Klient szuka sumiennego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Kosakowo

2023-01-03 do 2023-01-11

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany Puck

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Karwieńskie Błoto Drugie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Karwieńskie błoto drugie

2023-01-02 do 2023-01-10

Wyjątkowy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 176m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Mosty

2022-12-20 do 2022-12-28

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 560m² Informacje dodatkowe: Obiekt handlowo usługowy...

 • Władysławowo

2022-11-17 do 2022-11-25

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kosakowo

2022-11-06 do 2022-11-14

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Władysławowo (jastrzębia Góra)

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Władysławowo (Jastrzębia Góra)

2022-09-27 do 2022-10-05

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Puck

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Dom szkieletowy Z87d Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Połchowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 50m², Puck

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Pucka i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 50m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Puck

2022-09-21 do 2022-09-29

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kosakowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kosakowo

2022-08-31 do 2022-09-08

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Klient napisał "Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Mechelinki

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Puck

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż poszukuje od wielu dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Puck

2022-08-02 do 2022-08-10

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany proponujesz swoje doświadczenie na terenie Wejherowa i w pobliskich miastach? Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Wejherowo

2022-11-29 do 2022-12-07

Rewelacyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wejherowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany

Zlecający poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wejherowo

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego szybko nie znajdzie na terenie Wejherowa, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wejherowo

2022-09-24 do 2022-10-02

Doskonały Nadzorca Budowlany

Klient szuka doskonałego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wejherowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjny Nadzór Budowlany Puck

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 130m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wejherowo

2022-12-20 do 2022-12-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wejherowo

2023-01-06 do 2023-01-14

Szukam kierownika do budowy obiektu, 125m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 125m² Informacje dodatkowe: Fundamenty tradycyjne, bloczki betonu komórkowego, tradycyjna więźba dachowa, blachodachówka Ter...

 • Wejherowo

2022-08-02 do 2022-08-10

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Budowa na terenie Bieszkowic. Budynek: 100m użytkowych + garaż 1-stanowiskowy; prosta bryła z...

 • Wejherowo

2022-12-13 do 2022-12-21

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy