Kierownik budowy w Malborku

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 904 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 184 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Malborku

Kierownik budowy Malbork

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy w Malborku

3 opinie

Starasz się odnaleźć wartego uwagi specjalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MBUD usługi ogólnobudowlane Maciej Piecuch - Sumienny Kierownik Budowy Malbork

MBUD usługi ogólnobudowlane Maciej Piecuch

1 opinia

Ten sumienny kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do pracy - MBUD usługi ogólnobudowlane Maciej Piecuch to doskonały wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Bgorny - Dobry Kierownik Budowy Malbork

Dobry Kierownik Budowy

1 opinia

Ten kierownik budowy pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Bgorny to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

P."Abakus" Stawarz Jan - Świetny Kierownik Budowy Malbork

Świetny Kierownik Budowy Malbork

1 opinia

Nawiąż kontakt z P.Abakus Stawarz Jan jeśli szukasz świetnych kierowników budowy działających na terenie Malborka oraz w sąsiednich miastach. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

HOMAR-BUD ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY - Solidne Nadzorowanie Budowy Malbork

Solidne Nadzorowanie Budowy Malbork

2 opinie

Wybierz HOMAR-BUD ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do solidnego nadzorowania budowy w miejscowości Malbork lub okolicy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Budowlana Nowy Staw - Doświadczony Kierownik Budowy Malbork

Budowlana Nowy Staw

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Budowlana Nowy Staw jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Nadzory Adaptacje Projekty Marcin Myszka - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Malbork

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Nadzory Adaptacje Projekty Marcin Myszka z Malborka będzie najszybszą drogą. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Andrzej Karolik - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Malbork

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma Andrzej Karolik jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Tomasz Kopczyński - Solidny Nadzór Budowlany Malbork

Tomasz Kopczyński

Tomasz Kopczyński świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Malborka oraz przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Projektowo-Budowlane Piotr Myszka - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Malbork

Usługi Projektowo-Budowlane Piotr Myszka

Sprawdź Usługi Projektowo-Budowlane Piotr Myszka jeśli szukasz sumiennych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Malborka oraz w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 30 zleceń na kierowników budowy w Malborku

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Malbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 7 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Malbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Malbork

2022-11-30 do 2022-12-05

Kierownik Budowy Malbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: prowadzenie warsztatów Rodzaj budynku: warsztat Powierzchnia budynku: 1m² Informacje dodatkowe: Poszukuję osób z branży budowlanej do prowadzenia warsztatów ok 1,5h które będą polegały na prezenta...

 • Malbork

2022-11-09 do 2022-11-17

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Malbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Budowa domu technologia szkieletowa . Szukam kierownika z doświadczeniem w budownictwie szkiel...

 • Malbork

2022-10-07 do 2022-10-15

Nadzorowanie Budowy

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Tczewa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 12002m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Dobry Nadzorca Budowlany Malbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Tczew

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Tczew

Dla Zlecającego, który napisał - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², wybranie korzystnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tczew

2022-09-12 do 2022-09-20

Najlepsze Kierowanie Budową Malbork

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są wiarygodni. Wyślij ofertę jako profesjonalista od kierowania budową. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Tczew

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Tczew

2022-09-27 do 2022-10-05

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 121m² Informacje dodatkowe: Home Koncept 66 Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Tczew

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 201-300m², Tczew

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Przebudowa ze wzmocnieniem dachu, termoizolacja z w...

 • Tczew

2022-12-22 do 2022-12-30

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Tczew

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na kierownika budowy, 1130m², Tczew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa boisk Rodzaj budynku: boiska sportowe Powierzchnia budynku: 1130m² Informacje dodatkowe: budowa dwóch boisk sportowych w Gniszewie 480 m2 i Swarożynie 648 m2 Termin skorzystania z oferty: ...

 • Tczew

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Kępki

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji nadzoru budowlanego prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli szuka znakomitego nadzoru budowlanego to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Kępki

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Chcesz wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m² to dobry pomysł. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Nowy Dwór Gdański

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Nowy Dwór Gdański

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowy Dwór Gdański

2023-01-09 do 2023-01-17

Poszukuję kierownika budowy, 101-200m², Zabagno

Rodzaj prac objętych nadzorem: Elektryka , wod -kan , Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika robót sanitarnych Termin skorzystania z oferty: 2022-08-26...

 • Zabagno

2022-08-10 do 2022-08-18

Nadzór Budowlany Malbork

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta zagadką i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Pszczółki

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 67m², Cedry Wielkie

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od nadzorowania budowy to zrealizuj zlecenie - Zlecenie na kierownika do przebudowy, 67m². Zaprezentuj dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Cedry Wielkie

2022-10-31 do 2022-11-08

Kierownik Budowy

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Drewnica

2022-07-16 do 2022-07-24

Najlepsze Kierowanie Budową

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty zaufania specjalista z zakresu najlepszego kierowania budową z Pomorskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę.

 • Łęgowo

2022-10-27 do 2022-11-04

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 84m², Gołębiewko

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty nadzoru budowlanego szybko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje pierwszorzędnego nadzoru budowlanego to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Gołębiewko

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 84m², Gołębiewko

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Pomorskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gołębiewko

2022-07-29 do 2022-08-06

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 136m², Rokitnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 136m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rokitnica

2022-09-25 do 2022-10-03

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przemysław

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Mieszkalno-uslugowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Technologia szkieletowa drewniana Termin skorzystania z oferty: 2022-08-24...

 • Przemysław

2022-08-24 do 2022-09-01

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 171m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Przemysław

2022-12-11 do 2022-12-19

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Jeśli realizujesz zlecenia na najwyższej klasy kierowanie budową w rejonie Pomorskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Przemysław

2022-09-25 do 2022-10-03

Solidne Nadzorowanie Budowy

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 171m²". Wykonaj zlecenie solidnego nadzorowania budowy jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z Pomorskiego i sąsiednich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Przemysław

2022-12-12 do 2022-12-20

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przemysław

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Przemysław

2022-12-06 do 2022-12-14

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 178m² Informacje dodatkowe: dom przy cyprysowej 62 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żuławki

2023-01-02 do 2023-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy