Kierownik budowy w Kartuzach

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 313 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 409 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Kartuzach

Kierownik budowy Kartuzy

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Kartuzy

38 opinii

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma PRIDM Michał Drywa jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Kartuzach

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Kartuzach

15 opinii

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Kartuz i okolic. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Kartuzy

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy

14 opinii

Ten najwyższej klasy kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz to doskonały wybór dla Ciebie. Nadzór nad przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Kierownik Budowy/Inspektor Nadzoru Krystian Lindstaedt - Doskonały Nadzór Budowlany Kartuzy

Kierownik Budowy/Inspektor Nadzoru Krystian Lindstaedt

10 opinii

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Kartuz, ale także okolicznych miast. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

Wojciech Dylewski - Wybitny Kierownik Budowy Kartuzy

Wojciech Dylewski

9 opinii

Firma Wojciech Dylewski oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Kartuz i z sąsiednich miast. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Czesław Korda Kierownik Firmy - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kartuzy

Profesjonalny Nadzór Budowlany Kartuzy

8 opinii

Eksperci z Czesław Korda Kierownik Firmy to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Już teraz zadzwoń do nich.

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Dobry Kierownik Budowy Kartuzy

Dobry Kierownik Budowy

3 opinie

Wybitni pracownicy Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Inwestycje Budowlane Artur Kościuk - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kartuzy

Inwestycje Budowlane Artur Kościuk

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Inwestycje Budowlane Artur Kościuk jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Kartuzy

Doradztwo i nadzory budowlane.Marek Szreder

1 opinia

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Inwest - Kontrol - Świetny Kierownik Budowy Kartuzy

Inwest - Kontrol

1 opinia

Inwest - Kontrol to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Kartuz. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Najnowsze z 34 zleceń na kierowników budowy w Kartuzach

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 1200m², Małkowo

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 1200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Małkowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Kartuzy

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościPomorskie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kobysewo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Chwaszczyno

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu najlepszego nadzorowania budowy? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Chwaszczyno

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Tokary

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Witam, Interesuje mnie współpraca podczas budowy domu jednorodzinnego. Budowa będzie się odb...

 • Tokary

2023-01-26 do 2023-02-03

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 206m², Kobysewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 206m² Informacje dodatkowe: Budynek na płycie fundamentowej, ściany z betonu komórkowego. Strop drewniany, podcień drewniany....

 • Kobysewo

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 125m², Kolonia

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 125m² Informacje dodatkowe: Dom w technologii szkieletu drewnianego na płycie fundamentowej Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Kolonia

2023-01-21 do 2023-01-29

Nadzorowanie Budowy

Bądź pewny, że Klienci zlecający nadzorowanie budowy są pewni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od nadzorowania budowy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Łapino kartuskie

2023-01-20 do 2023-01-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Banino

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Witam, Poszukuje kierownika budowy do nadzoru budowy domu jednorodzinnego. Kierownik z uprawn...

 • Banino

2023-01-09 do 2023-01-17

Nadzorca Budowlany Kartuzy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sławki

2023-01-04 do 2023-01-12

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Załęże

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako specjalisty od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Załęże

2022-12-28 do 2023-01-05

Perfekcyjny Kierownik Budowy Kartuzy

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Szukam kierownika budowy, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pępowo

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m², Kartuzy

Upewnij się, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako ekspert od kierowania budową. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kartuzy

2022-12-19 do 2022-12-27

Kompetentny Kierownik Budowy

To zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Pomorskiego i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Barniewice

2022-12-19 do 2022-12-27

Wykwalifikowany Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Chwaszczyno

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Chwaszczyno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Przejęcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Chwaszczyno

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Pępowo

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Pępowo

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m², Kartuzy

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kartuzy

2022-11-18 do 2022-11-26

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Żukowo

2022-11-16 do 2022-11-24

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Żukowo

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Żukowo

2022-11-16 do 2022-11-24

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Kartuzy

Podjęcie decyzji o wyborze nadzoru budowlanego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kartuzy

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Banino

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Witam, poszukuje kierownika budowy przy budowie domu w systemie gospodarczym. Dom o PU ok. 27...

 • Banino

2022-11-09 do 2022-11-17

Kierowanie Budową Kartuzy

Bądź pewny, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kartuzy

2022-11-09 do 2022-11-17

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 154m², Sierakowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 154m² Termin skorzystania z oferty: 2022-11-08...

 • Sierakowice

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Żuromino

Masz zamiar przyjąć zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² to świetny wybór. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Żuromino

2022-10-31 do 2022-11-08

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Żukowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-03-01...

 • Żukowo

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Chwaszczyno

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Chwaszczyno

2022-10-08 do 2022-10-16

Solidne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Staniszewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Staniszewo

Przyjmij zlecenie najwyższej klasy nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Pomorskiego nie masz sobie równych. Już teraz umów się z nim na rozmowę.

 • Staniszewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Kartuzy

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². Zapraszamy do kontaktu.

 • Kartuzy

2022-09-04 do 2022-09-12

Nadzorowanie Budowy

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Tokary

2022-08-19 do 2022-08-27

Kierowanie Budową

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kartuzy

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy