Kierownik budowy w Lęborku

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 994 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Lęborku

Kierownik budowy Lębork

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

3 opinie

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, Nadzór i usługi budowlane TRAM jest firmą, której szukasz. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Zakład Remontowo Bbudowlany Mirosław Szymichowski - Doskonały Nadzór Budowlany Lębork

Doskonały Nadzór Budowlany

1 opinia

Ten kierownik budowy działa w rejonie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

GOODHAUS - Profesjonalny Nadzór Budowlany Lębork

GOODHAUS

2 opinie

Profesjonalny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy GOODHAUS - są zawodowcami w tej dziedzinie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi Ogólnobudowlane "MARKO" - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Lębork

Usługi Ogólnobudowlane "MARKO"

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

CEL NET - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Lęborku

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Lęborku

1 opinia

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma CEL NET jest gotowa Ci pomóc. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jerzy Michalowski - Dobry Kierownik Budowy Lębork

Dobry Kierownik Budowy Lębork

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest firmą, której szukasz. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi Budowlane AWARD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Lębork

Usługi Budowlane AWARD

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? Usługi Budowlane AWARD z Lęborka jest na to skuteczną metodą. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Stanex - Perfekcyjny Kierownik Budowy Lębork

Perfekcyjny Kierownik Budowy

Nie znajdziesz innych tak perfekcyjnych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Lębork i w całym powiecie. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

POMIAR - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Lębork

POMIAR

Zawodowcy z POMIAR to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Pi-Mal - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Lębork

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Lębork

Utalentowani pracownicy firmy Pi-Mal spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 29 zleceń na kierowników budowy w Lęborku

Dobry Nadzorca Budowlany Lębork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Szukam kierownika budowy domku parterowego typu stodoła 11x6 podstawa, antresola nieu...

 • Charbrowo

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Lębork

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia pierwszorzędnego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Lębork

2022-12-31 do 2023-01-08

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 70m², Charbrowo

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł nadzoru budowlanego, choć szuka od wielu dni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 70m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zleceniodawcy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Charbrowo

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecenie na kierownika budowy, do 100m², Lębork

Rodzaj prac objętych nadzorem: Wydzielenie lokalu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lębork

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 11000m², Łeba

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 11000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łeba

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Lębork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lębork

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 10000m², Lubiatowo

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Lubiatowo

2022-11-17 do 2022-11-25

Świetny Nadzór Budowlany Lębork

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Strzebielino

2022-08-12 do 2022-08-20

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Perlino

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 106m², Luzino

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 106m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Luzino

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Znakomity Kierownik Budowy Lębork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Luzino

2022-09-10 do 2022-09-10

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Gościcino

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m². Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Gościcino

2022-12-06 do 2022-12-14

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gościcino

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gościcino

2022-09-19 do 2022-09-20

Świetny Nadzorca Budowlany

Jako sprawdzona firma oraz świetny nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Pomorskiego lub w sąsiednich miastach? Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sierakowice

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Staniszewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Staniszewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Staniszewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Staniszewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Solidne Kierowanie Budową Lębork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 125m² Informacje dodatkowe: Dom w technologii szkieletu drewnianego na płycie fundamentowej Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Kolonia

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Dla Klienta, który napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², wybranie doskonałego nadzoru budowlanego może być trudne, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Wejherowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 301-500m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Wykonaj prace dotyczące najwyższej klasy kierowania budową od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wejherowa. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wejherowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-09-24 do 2022-10-02

Świetny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 130m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wejherowo

2022-12-20 do 2022-12-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wejherowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wejherowo

2023-01-06 do 2023-01-14

Szukam kierownika do budowy obiektu, 125m², Wejherowo

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Szukam kierownika do budowy obiektu, 125m², dotarcie do bezkonkurencyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Wejherowo

2022-08-02 do 2022-08-10

Kierownik Budowy

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Wejherowo

2022-12-13 do 2022-12-21

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Dom murowany, wykonywany systemem gospodarczym - w większości własnymi rękami. Dom z poddasz...

 • Łebno

2022-08-02 do 2022-08-10

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy