Kierownik budowy w Słupsku

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 436 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 918 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Słupsku

Kierownik budowy Słupsk

Żelisko-Nadzory Budowlane I Kosztorysowanie

1 opinia

Kierownik budowy z bogatym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

DOM-MARZEŃ - Profesjonalny Nadzór Budowlany Słupsk

Profesjonalny Nadzór Budowlany

1 opinia

Eksperci z DOM-MARZEŃ to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Już teraz zadzwoń do nich.

Dawid Drapalski - Fenomenalny Kierownik Budowy Słupsk

Dawid Drapalski

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Biuro Inżynierskie Pronad Zbigniew Bednarczyk - Solidny Nadzór Budowlany Słupsk

Biuro Inżynierskie Pronad Zbigniew Bednarczyk

Biuro Inżynierskie Pronad Zbigniew Bednarczyk oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Słupska i okolic. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zakład Ogólnobudowlany mgr inż. Stanisław Arciszewski 504 77 55 29, 792 28 98 61 - Dobry Kierownik Budowy Słupsk

Dobry Kierownik Budowy

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi na terenie Słupska i w okolicznych miastach. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Ornament sztukateria budowlana - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Słupsk

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Słupsk

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Ornament sztukateria budowlana. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupsk i pobliskich powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Krzysztof Murawski - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Słupsku

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Słupsku

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Krzysztof Murawski. Wykonuje szeroki zakres usług w korzystnych cenach. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Krzysztof Murawski - Doświadczony Kierownik Budowy Słupsk

Doświadczony Kierownik Budowy

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi na terenie Słupska oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

ECO DACH - Świetny Kierownik Budowy Słupsk

Świetny Kierownik Budowy Słupsk

Właśnie wybierasz wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? ECO DACH z Słupska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

Servbud - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Słupsk

Servbud

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Słupsk, ale także pobliskich miast. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 25 zleceń na kierowników budowy w Słupsku

Zlecenie na kierownika budowy, 301-500m², Słupsk

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecenie na kierownika budowy, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Słupsk

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupsk

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebuję kierownika budowy, 107m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: Sprawdzenie stanu budyku oraz dokumentow,planów itdl Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 107m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Słupsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Potrzebuję kierownika budowy, 1m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: Szkolenia Rodzaj budynku: warsztat Powierzchnia budynku: 1m² Informacje dodatkowe: Poszukuję osób z branży budowlanej do prowadzenia warsztatów ok 1,5h które będą polegały na prezentacji mobilnych...

 • Słupsk

2022-11-09 do 2022-11-17

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Słupsk

Chcesz wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 130m² to dobry pomysł. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Słupsk

2022-11-06 do 2022-11-14

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Projekt budowlany adaptacja mieszkania Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Słupsk

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Słupsk

2022-09-11 do 2022-09-19

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 54m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 54m² Informacje dodatkowe: Projekt budowlany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupsk

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjne Kierowanie Budową Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słupsk

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom rekracyjny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Jarosławiec Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupsk

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam kierownika budowy, 201-300m², Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: Rozbiurka Rodzaj budynku: Stodoła Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Słupsk

2022-07-25 do 2022-08-02

Znakomity Nadzór Budowlany Słupsk

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Sławno

2022-09-26 do 2022-10-04

Kierownik Budowy Słupsk

Jako sprawdzona firma oraz dobry kierownik budowy działasz w miejscowości Pomorskie oraz w okolicy? Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Kępice

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Rusinowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rusinowo

2022-12-11 do 2022-12-19

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², Darłowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 1000m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Darłowo

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 70m², Charbrowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Murowany, parterowy z antresolą, dach dwuspadowy typu stodoła, beton komórkowy bez podpiwniczenia ...

 • Charbrowo

2022-12-30 do 2023-01-07

Fantastyczny Kierownik Budowy

Zleceniodawca złożył zapytanie "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 70m²". Odpowiedz na potrzebę fantastycznego kierownika budowy z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Charbrowo

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 8 dni temu

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 11000m², Łeba

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji nadzoru budowlanego prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli szuka znakomitego nadzoru budowlanego to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Łeba

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidne Nadzorowanie Budowy

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Zachodniopomorskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bobolin

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 170m², Bytów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 170m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bytów

2022-12-11 do 2022-12-19

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bytów

2022-08-03 do 2022-08-11

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: Wydzielenie lokalu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lębork

2022-12-08 do 2022-12-16

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Technologia szkieletowa, projekt VINIUM DM-6692 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Lębork

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m², Lębork

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m². Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Lębork

2022-07-27 do 2022-08-04

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Informacje dodatkowe: Dom w Wisteriach 2 odbicie lustrzane - projekt Archon Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Parchowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy