Remont mieszkania i domu w Słupsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 892 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 648 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Słupsk - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Słupsk

ADAL Sp. z o.o.

37 opinii

Oczaruje Cię profesjonalne działanie ADAL Sp. z o.o. na terenie Słupska. Ta firma remontowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie wykonane z należytą uwagą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tera Bud - Remonty Mieszkań Słupsk

Remonty Mieszkań

6 opinii

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Tera Bud są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Hajdesik - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Słupsk

Hajdesik

6 opinii

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wysokiej klasy remontowania mieszkań z Słupska do realizacji zaplanowanych działań? Firma Hajdesik jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

PHU Łącznik II - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Słupsk

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Słupsk

4 opinie

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy PHU Łącznik II, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Hydraulik - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Słupsk

Hydraulik

4 opinie

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z kwalifikacji Hydraulik. Słupsk to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin już teraz!

AS-Kompleksowe Wykończenia Wnętrz - Rewelacyjne Malowanie Mieszkań Słupsk

Rewelacyjne Malowanie Mieszkań Słupsk

1 opinia

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie AS-Kompleksowe Wykończenia Wnętrz w miejscowości Słupsk. Ta firma remontowa posiada sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

MTM Tech - Firma Remontowa Słupsk

MTM Tech

1 opinia

Masz zamiar zlecić malowanie mieszkań, a jeszcze nie masz firmy remontowej? MTM Tech to dobry wybór. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Pro Bygg Sp Z.O.O - Remontowanie Mieszkań Słupsk

Pro Bygg Sp Z.O.O

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie rewelacyjnego remontowania mieszkań specjalistom z firmy Pro Bygg Sp Z.O.O. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupsk i przyległych miast. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Well Done - Profesjonalne Malowanie Mieszkań Słupsk

Well Done

6 opinii

Z czystym sumieniem powierz zadanie profesjonalnego malowania mieszkań ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupsk i sąsiednich miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Max Remont - Godna Zaufania Firma Remontowa w Słupsku

Godna Zaufania Firma Remontowa w Słupsku

5 opinii

Znalezienie godnej zaufania firmy remontowej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci Max Remont - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Słupska, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

44 Zlecenia - Remonty Mieszkań Słupsk

Niezawodna Ekipa Remontowa Słupsk

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres ...

 • Słupsk

2022-10-06 do 2022-10-14
dodano wczoraj o 21:54

Dobra Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Słupsk

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 8 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Generalny remont mieszkania, 11-20m², Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Garaż Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Słupsk

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Słupsk

2022-09-14 do 2022-09-22

Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj pra...

 • Słupsk

2022-09-13 do 2022-09-21

Najlepsza Firma Remontowa Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: komplekso...

 • Słupsk

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 30m², Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 30m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Słupsk

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na remont mieszkania, 21-50m², Słupsk

Ten Klient uważa, że perfekcyjne remonty mieszkań to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na remont mieszkania, 21-50m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Słupsk

2022-09-09 do 2022-09-09

Szukam ekipy remontowej, 21-50m², Słupsk

Świadcząc usługi remontu mieszkania od wielu lat, głównie na obszarze Słupska, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Słupsk

2022-09-07 do 2022-09-15

Poszukuję ekipy remontowej, 11-20m², Słupsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Ro...

 • Słupsk

2022-09-07 do 2022-09-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu