Remont mieszkania i domu w Nowym Dworze Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 727 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wiele osób decyduje się na zakup i remont starego budynku w celu zamieszkania w nim. Podobnie sprawa ma miejsce w przypadku remontów mieszkań oraz remontów biur, gdzie zakup starych pomieszczeń często jest bardzo opłacalną inwestycją. Budynki tego rodzaju mogą posiadać atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Remonty budynków zdarzają się być formą podniesienia standardu nieruchomości – poprzez niewielki wkład w odświeżenie wyglądu pomieszczenia można odsprzedać posiadłość z dużym zyskiem. Poznaj najważniejsze informacje o remontach budynków sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Koniecznie zobacz też ranking najlepszych specjalistów.

Kapitalny remont budynku gospodarczego często bywa dużym wyzwaniem i doprowadzenie go do aktualnych norm może okazać się problematyczne. Przed rozpoczęciem prac warto zadbać o wszystkie niezbędne formalności oraz projekt remontu budynku, by bez przeszkód można przejść do zadań właściwych. Podczas odnawiania budynków przez firmy remontowe, wyróżniamy zazwyczaj kilka głównych etapów prac:

 • Podbijanie fundamentów - w wielu przypadkach jest to niezbędne rozwiązanie umożliwiające wykonywanie dalszych robót. Fundamenty są bardzo ważną częścią budynku, na której spoczywa cała jego konstrukcja. Z czasem mogą coraz bardziej osiadać, bądź ulegać podmywaniu. Z tego powodu konieczne może stać się ich podbicie oraz wzmocnienie, co w późniejszym czasie umożliwi także powiększenie piwnicy bądź stworzenie nadbudowy. Podbijanie fundamentów polega na wykopaniu gruntu, zadeskowaniu i zabetonowaniu wymienionej ławy oraz zamontowaniu skutecznej izolacji przeciwwilgociowej.
 • Osuszanie konstrukcji - proces ten powinien zawsze być poprzedzony zlokalizowaniem przyczyny problemu. Bez jej usunięcia na nic zda się nawet najdokładniejsze osuszenie murów. Remont budynku zabytkowego często rozpoczyna się od usunięcia wilgoci ze ścian i pomieszczeń, która powoduje wysokie straty ciepła, powstawanie toksycznych grzybów na ścianach oraz odpadanie tynku. Aby temu zapobiec, konieczne jest osuszenie ścian budynku i sprawdzenie szczelności wszystkich instalacji. Proces osuszania najczęściej wykonuje się poprzez wietrzenie i ogrzewanie pomieszczeń, jednak jest on czasochłonny i problematyczny. Dużo lepiej zastosować profesjonalne osuszacze powietrza, które sprawnie usuną wilgoć zalegającą w ścianach. W najgorszym stanie są przeważnie toalety, które mogą wymagać osobnego remontu łazienki.
 • Odnowienie elewacji - po zakończonym osuszaniu ścian, można bez przeszkód przystąpić do odnowienia stanu wizualnego budynku. W starym budownictwie najczęściej nie stosowano żadnych ociepleń i zdecydowanie warto je uzupełnić. Przed wykonaniem elewacji należy zaizolować wszystkie zewnętrzne ściany budynku, co pozwoli znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.
 • Remont konstrukcji oraz pokrycia dachu - dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Odpowiednio zbudowany i zaizolowany może przynieść znaczące oszczędności na ogrzewaniu, a także mocno zwiększyć nasz komfort życia za sprawą izolacji akustycznej. Remont starego budynku musi zawierać sprawdzenie stanu więźby dachowej i jej ewentualną naprawę. W przypadku naprawy starych domów pierwotne pokrycie dachowe często jest usuwane, a na jego miejsce montowane jest nowe. Obecnie istnieje kilka rodzajów pokryć dachowych, a każde z nich ma swoje zalety oraz wady.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

Remonty mieszkań Nowy Dwór Gdański

Tom-Bud Sebastian Kaczmarek

23 opinie

Każdy, kto planuje kupno solidnej usługi remontowej musi koniecznie zgłosić się do Tom-Bud Sebastian Kaczmarek i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

AlfaWork Nataliia Datsko - Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

12 opinii

Każdy, kto planuje kupno solidnej usługi remontowej musi koniecznie zgłosić się do AlfaWork Nataliia Datsko i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

ACE Designe - Godna Zaufania Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

ACE Designe

9 opinii

Nie wątp w wykwalifikowaną grupę pracowników ACE Designe. Ta renomowana firma remontowa jest ceniona w branży w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego za drobiazgowe wykonywanie usług remontowych. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

BOG - BUD - Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

8 opinii

Bez oporów zleć zadanie perfekcyjnego remontowania mieszkań fachowcom z firmy BOG - BUD. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Nowy Dwór Gdański i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń - Fenomenalna Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

Fenomenalna Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

7 opinii

Są w branży usług remontowych od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Nowy Dwór Gdański, ale także okolicznych miast. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mont Trans Bud Rafał Jendraszek - Pierwszorzędne Usługi Remontowe Nowy Dwór Gdański

Mont Trans Bud Rafał Jendraszek

12 opinii

Oferuje usługi remontowe od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Nowy Dwór Gdański, ale także okolicznych miast. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

PHU ARSKOBUD - Perfekcyjna Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

PHU ARSKOBUD

1 opinia

Wybranie perfekcyjnej firmy remontowej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci PHU ARSKOBUD - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Nowego Dworu Gdańskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Foreman - Doskonałe Usługi Remontowe Nowy Dwór Gdański

Foreman

2 opinie

Ta fenomenalna firma remontowa to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FOREMAN - Profesjonalne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Gdański

FOREMAN

8 opinii

Oszołomi Cię sprawne działanie FOREMAN w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego. Ta firma remontowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań wykonają szybko. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał

7 opinii

Zatrudnij Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał jeśli szukasz kompetentnych ludzi do profesjonalnego remontowania mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Najnowsze z 22 zleceń na remonty mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

Ekipa Remontowa Nowy Dwór Gdański

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek Projekt wykończenia wnętrza: Klient posiada proje...

 • Krynica Morska

2024-06-17 do 2024-06-25

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Nowy Dwór Gdański

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale wi...

 • Nowy Dwór Gdański

2024-06-14 do 2024-06-22

Zlecę remont w domu, 21-50m², Krynica Morska

Dzięki precyzji wykonania usługi remontu mieszkania Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania odbiorców. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Krynica Morska

2024-05-20 do 2024-05-28

Zlecę remont w domu, 21-50m², Sztutowo

Wykonaj usługę profesjonalnego remontowania mieszkań o treści "Zlecę remont w domu, 21-50m²", jako ekspert z miejscowości Pomorskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Pomorskiego nie masz sobie równych. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sztutowo

2024-04-17 do 2024-04-25

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 11-20m², Nowy Dwór Gdański

Planujesz przyjąć zlecenie na remontowanie mieszkań, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 11-20m² to doskonały wybór. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Nowy Dwór Gdański

2024-04-15 do 2024-04-23

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Nowy Dwór Gdański

Świadcząc usługi remontu mieszkania od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Nowy Dwór Gdański, ale także pobliskich powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nowy Dwór Gdański

2024-04-14 do 2024-04-22

Zapotrzebowanie na remont w domu, 11-20m², Krynica Morska

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Krynica Morska

2024-03-31 do 2024-04-08

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Mikoszewo

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale...

 • Mikoszewo

2024-03-25 do 2024-04-02

Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Planujesz wykonać zlecenie na remontowanie mieszkań, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie na remont w domu, 11-20m² to świetny pomysł. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Drewnica

2024-03-18 do 2024-03-26

Usługi Remontu Mieszkania Nowy Dwór Gdański

Usługi remontu mieszkania to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Krynica Morska

2024-03-17 do 2024-03-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Kiedy należy przeprowadzić generalny remont budynku?

Prace remontowe należy planować wtedy, gdy korzystanie z danego budynku stwarza realne zagrożenie zdrowia lub życia jego mieszkańców. Pleśń na ścianach bądź wysoka wilgoć w pomieszczeniach są bardzo szkodliwe i powinny natychmiast zostać usunięte poprzez ocieplenie budynku. Podobnie wygląda sprawa z wszelkimi pęknięciami oraz nieszczelnością dachu. Gdy naprawa poszczególnych awarii przestaje być opłacalna, warto zdecydować się na wykonanie kapitalnego remontu budynku. Prace najlepiej dostosować do aktualnych pór roku, tak by nie kolidowały one z wymaganymi czynnościami.

Jakie koszty trzeba ponieść w przypadku remontu całego budynku?

Koszty remontów starego budownictwa nie są niskie. Uśredniając wszystkie koszty, można przyjąć, że remontując dom o powierzchni około 100 m2 za same materiały przyjdzie nam zapłacić od 40 000 do 70 000 złotych. Cena robocizny jest jeszcze wyższa i za dom podobnej wielkości wyniesie od 50 000 do 100 000 złotych. Koszty te i tak są znacznie mniejsze niż w przypadku budowy nowego domu, dlatego remonty starych budynków cieszą się tak dużym powodzeniem. Istnieją budynki tak bardzo zniszczone, że koszt ich naprawy będzie znacznie przewyższał koszt budowy nowego domu. Z tego powodu na samym wstępie należy się zastanowić, czy remont budynku jest opłacalny.

Jeśli chodzi o odnowienie budynku mieszkalnego – można uzyskać nawet 90% dofinansowania przy wymianie poszczególnych elementów podczas remontu, jeżeli osoby mieszkające w nim posiadają niskie dochody. W przypadku zabytkowych budynków, można uzyskać dotację na remont sięgające nawet do 100% nakładu. Należy pamiętać, że dofinansowania przy pracach remontowych zabytków są obwarowane restrykcyjnymi wymogami nakładanymi przez państwo.

Gdzie znaleźć specjalistę zajmującego się przeprowadzaniem remontów budynków?

Planując remont budynku mieszkalnego, warto poszukać sprawdzonych specjalistów do wykonania najważniejszych prac. Szczególnie mowa tutaj o remoncie fundamentów oraz dachu, gdzie każde niedociągnięcie będzie pociągać za sobą kolejne konsekwencje. Poszukiwania odpowiedniej firmy warto oprzeć o Internet, gdzie dostępne są wszystkie działalności obecne na rynku. Przed decyzją warto zapoznać się z opiniami innych osób na temat interesujących nas firm, ponieważ mogą one trafnie zobrazować rzeczywistą jakość oferowanych usług. Ważne jest również doświadczenie firmy w podobnych zleceniach. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów od remontów budynków

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań