Glazurnik z Nowego Dworu Gdańskiego

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 820 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Nowym Dworze Gdańskim

Glazurnik Nowy Dwór Gdański

Tom-Bud Sebastian Kaczmarek

23 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi glazurniczej w dobrej cenie to Tom-Bud Sebastian Kaczmarek są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu układania glazury. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Slowik - Perfekcyjne Glazurnictwo Nowy Dwór Gdański

Slowik

4 opinie

Zawiązana z pasji do glazurnictwa firma oferuje perfekcyjne układanie płytek na obszarze Nowego Dworu Gdańskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Prezycyjnie położone płytki ceramiczne w łazience są bliżej niż myślisz - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a się nie zawiedziesz.

ACE Designe - Rewelacyjne Kafelkowanie w Nowym Dworze Gdańskim

Rewelacyjne Kafelkowanie w Nowym Dworze Gdańskim

9 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz rewelacyjnej usługi glazurniczej w dobrej cenie to firma ACE Designe jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny kafelkowania. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Firma Glazurniczo Remontowa - Fantastyczne Układanie Płytek Nowy Dwór Gdański

Fantastyczne Układanie Płytek

1 opinia

Zleć zadanie układania płytek fachowcom firmy Firma Glazurniczo Remontowa z miejscowości Nowy Dwór Gdański. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego nie mają sobie równych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

WIRBUD - Dobry Glazurnik Nowy Dwór Gdański

WIRBUD

1 opinia

Jeśli jeszcze szukasz dobrego glazurnika, to zerknij na firmę WIRBUD. Świadczy całe spektrum usług w dobrych cenach. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Firma Usługowa Ant-Mar - Wybitny Płytkarz Nowy Dwór Gdański

Wybitny Płytkarz Nowy Dwór Gdański

2 opinie

Poszukujesz godnego uwagi wykonawcy oferującego usługi glazurnicze? Ten płytkarz jest liderem w mieście Nowy Dwór Gdański. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PHU ARSKOBUD - Najwyższej Klasy Usługi Glazurnicze Nowy Dwór Gdański

PHU ARSKOBUD

1 opinia

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę od najwyższej klasy usług glazurniczych z Nowego Dworu Gdańskiego do realizacji zaplanowanych działań? Firma PHU ARSKOBUD jest do Twojej dyspozycji. Dokładnie położone kafelki na podłodze są na wyciagnięcie ręki - wystarczy, że zadzwonisz, a się nie zawiedziesz.

Foreman - Najwyższej Klasy Kafelkowanie Nowy Dwór Gdański

Najwyższej Klasy Kafelkowanie

2 opinie

Firma Foreman to wybitni specjaliści z branży najwyższej klasy usług glazurniczych i kafelkowania, obsługujący Klientów z Nowego Dworu Gdańskiego i okolicznych miast. Skrupulatnie położone kafelki na ścianach są na wyciagnięcie ręki - wystarczy, że zadzwonisz, a się nie zawiedziesz.

Jarosław Kotowicz - Perfekcyjne Kafelkowanie Nowy Dwór Gdański

Perfekcyjne Kafelkowanie Nowy Dwór Gdański

5 opinii

Potrzebujesz płytkarzy od perfekcyjnego kafelkowania w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego lub w rejonie powiatu? Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał - Solidne Glazurnictwo Nowy Dwór Gdański

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał

7 opinii

Oferuje usługi z zakresu glazurnictwa od wielu lat, zwłaszcza na obszarze Nowego Dworu Gdańskiego, ale także pobliskich powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 25 zleceń na glazure, gres, terakote w Nowym Dworze Gdańskim

Kafelkowanie, 51-100m², Junoszyno

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, salon, garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Jestem zainteresowany usługą ułożenia gre...

 • Junoszyno

2024-07-07 do 2024-07-15

Poszukuję ekipy do położenia płytek, do 10m², Krynica Morska

Pomieszczenia: na 4 kominach na dachu Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: położenie 10 m2 płytek na 4 kominach Dodatkowe informacje: Szukam firmy do położenia ok 10 m2 płytek na 4 kominach w Krynicy Morskiej. Niedługo będzi...

 • Krynica Morska

2024-07-07 do 2024-07-15

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, do 10m², Krynica Morska

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na 4 kominach Dodatkowe informacje: Szukam firmy która ułoży mi płytki elewacyjne na 4 kominach , razem ok 10 m2 w Krynicy Morskiej. Niedługo ...

 • Krynica Morska

2024-07-07 do 2024-07-15

Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, 11-25m², Krynica Morska

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: ułożenie płytek na 2 balkonach. Podłoże przygotowane wymiar płytek dopasowane -bez cięcia Termin rozpoczęcia...

 • Krynica Morska

2024-06-25 do 2024-07-03

Wysokiej Klasy Płytkarz Nowy Dwór Gdański

Jako wysokiej klasy płytkarz realizując się od wczesnej młodości i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Montaż płytek w łazience, do 10m²". Nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Krynica Morska

2024-06-17 do 2024-06-25

Kładzenie płytek na zewnątrz, do 10m², Krynica Morska

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista od świetnych usług glazurniczych. Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści - Kładzenie płytek na zewnątrz, do 10m². Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Krynica Morska

2024-05-26 do 2024-06-03

Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 11-25m², Krynica Morska

Usługi glazurnicze w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako wysokiej klasy płytkarz, które ma treść - Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 11-25m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Krynica Morska

2024-05-26 do 2024-06-03

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, do 10m², Krynica Morska

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: ułożenie płytek na dwóch balkonach , jeden balkon ma wymiar 4,20x,1,20 . Płytki są 60 cm x 60 cm. POdłoze prz...

 • Krynica Morska

2024-05-26 do 2024-06-03

Montaż płytek w łazience, do 10m², Nowy Dwór Gdański

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Nowy Dwór Gdański

2024-05-22 do 2024-05-30

Dam zlecenie na położenie kafelków, 11-25m², Jantar

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: Płytki wokół basenu na zewnątrz Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Jantar

2024-05-13 do 2024-05-21

Kładzenie płytek w łazience, 11-25m², Kąty Rybackie

Zleceniodawca, który szuka dobrej usługi glazurniczej winien już teraz zgłosić się do płytkarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kąty Rybackie

2024-05-11 do 2024-05-19

Montaż płytek w kuchni, w łazience, 51-100m², Krynica Morska

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Krynica Morska

2024-04-08 do 2024-04-16

Montaż płytek w łazience, 51-100m², Krynica Morska

Zdecyduj się na prace dotyczące profesjonalnego układania płytek od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Pomorskie lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Krynica Morska

2024-04-08 do 2024-04-16

Szukam firmy do montażu płytek w łazience, 11-25m², Krynica Morska

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od układania płytek to wykonaj zlecenie - Szukam firmy do montażu płytek w łazience, 11-25m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Krynica Morska

2024-04-06 do 2024-04-14

Doskonałe Układanie Płytek Nowy Dwór Gdański

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Dwór Gdański

2024-03-24 do 2024-04-01

Kafelkowanie, 260m², Nowy Dwór Gdański

Jeśli usługi glazurnicze nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania płytek. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Nowy Dwór Gdański

2024-03-15 do 2024-03-23

Płytkarz

Pomieszczenia: garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Stegna

2024-02-24 do 2024-03-03

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m², Nowy Dwór Gdański

Poszukiwane są solidne usługi glazurnicze w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji wymagań Klienta z zakresu glazurnictwa, poznaj szczegóły zlecenia. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Nowy Dwór Gdański

2024-02-17 do 2024-02-25

Montaż płytek w łazience, 26-50m², Nowy Dwór Gdański

Jeśli twoja specjalność to fachowe usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie miejscowości Nowy Dwór Gdański oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie ofertowe jest skierowane do właśnie Ciebie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Nowy Dwór Gdański

2024-02-11 do 2024-02-19

Kładzenie płytek na korytarzu, 11-25m², Cedry Wielkie

Pomieszczenia: hol, przedpokój Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Cedry Wielkie

2024-07-07 do 2024-07-15

Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 11-25m², Cedry Wielkie

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Cedry Wielkie

2024-06-18 do 2024-06-26

Rewelacyjne Układanie Płytek

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Cedry Wielkie

2024-06-27 do 2024-07-05

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 26-50m², Cedry Wielkie

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Cedry Wielkie

2024-03-04 do 2024-03-12

Układanie Płytek

Wykonaj zadanie wysokiej klasy układania płytek o treści "Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek na zewnątrz, do 10m²", jako fachowiec z miejscowości Malbork. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Malborka jesteś jednym z najlepszych. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Malbork

2024-02-26 do 2024-03-05

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 51-100m², Malbork

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Malbork

2024-01-30 do 2024-02-07

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników