Glazurnik z Malborka

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 796 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Malborku

Glazurnik Malbork

"GoodWork"

2 opinie

Jeżeli szukasz najwyższej klasy kafelkowania i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom GoodWork. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

PIO-MAR Glazurnictwo - Nieprzeciętny Glazurnik Malbork

Nieprzeciętny Glazurnik Malbork

4 opinie

Nieprzeciętny glazurnik z wyjątkową wiedzą z zakresu dobrych usług glazurniczych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

"Emil" - Wysokiej Klasy Układanie Płytek Malbork

"Emil"

1 opinia

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Emil, która świadczy usługi układania płytek na ponadprzeciętnym poziomie. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń - Profesjonalne Układanie Glazury w Malborku

Profesjonalne Układanie Glazury w Malborku

7 opinii

Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń to eksperci od glazurnictwa i kafelkowania, świadczący usługi dla Klientów z Malborka i sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

BOBI MAKER USŁUGI BUDOWLANE - Wyjątkowe Układanie Glazury Malbork

BOBI MAKER USŁUGI BUDOWLANE

5 opinii

Ta firma świadczy wyjątkowe usługi glazurnicze i układanie glazury na terenie Malborka oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Usługi Remontowe Ariel Żarski - Najlepsze Układanie Płytek Malbork

Najlepsze Układanie Płytek Malbork

1 opinia

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Usługi Remontowe Ariel Żarski są dla Ciebie idealni. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

F.U. "AnSt-BUD" - Wybitny Glazurnik Malbork

F.U. "AnSt-BUD"

6 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z F.U. AnSt-BUD są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Firma prywatna - Solidne Glazurnictwo Malbork

Firma prywatna

3 opinie

Zawiązana z zamiłowania do glazurnictwa firma świadczy solidne usługi glazurnicze na terenie miejscowości Malbork, a także pobliskich miast i powiatów. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Budmax - Wyjątkowe Układanie Płytek Malbork

Wyjątkowe Układanie Płytek

2 opinie

Stworzona z zamiłowania do glazurnictwa firma oferuje wyjątkowe układanie płytek na obszarze miejscowości Malbork, jak również pobliskich miast i powiatów. Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

NATHANIEL Daniel Spiżewski - Rewelacyjny Kafelkarz Malbork

Rewelacyjny Kafelkarz

3 opinie

Ten kafelkarz działa na obszarze Malborka i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego glazurnictwa. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 29 zleceń na glazure, gres, terakote w Malborku

Montaż płytek w pokoju, 26-50m², Malbork

Glazurnictwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Montaż płytek w pokoju, 26-50m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Malbork

2024-06-30 do 2024-07-09

Wysokiej Klasy Płytkarz Malbork

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2024-06-24 do 2024-07-02

Zlecenie na montaż kafelków, 3m², Malbork

Jako kafelkarz realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zlecenie na montaż kafelków, 3m²". Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Malbork

2024-06-23 do 2024-07-01

Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, do 10m², Malbork

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: Balkon 4,5 m. kwadratowych Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2024-05-29 do 2024-06-06

Kładzenie płytek w łazience, 11-25m², Malbork

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Podłoga i ściana łazienka Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Malbork

2024-05-27 do 2024-06-04

Doskonały Płytkarz

Pomieszczenia: klinkier, elewacja, na zewnątrz Powierzchnia prac: 201-500m² Zakres prac: klinkier na elewacji, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lichnowy

2024-05-13 do 2024-05-21

Układanie Płytek Malbork

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Liniowy wpływ Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Malbork

2024-05-13 do 2024-05-21

Najlepsze Usługi Glazurnicze Malbork

Jeśli oferujesz najlepsze usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie Malborka oraz sąsiednich miast to to ogłoszenie jest zorientowane na Ciebie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Malbork

2024-04-22 do 2024-04-30

Perfekcyjne Glazurnictwo Malbork

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi glazurnicze i inne usługi z zakresu glazurnictwa na terenie Malborka oraz sąsiednich miast to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na właśnie Ciebie. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Malbork

2024-04-19 do 2024-04-27

Pierwszorzędne Glazurnictwo

Odpowiedz na zapytanie jako pierwszorzędny płytkarz z bogatym doświadczeniem w kwestii glazurnictwa. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Malbork

2024-03-14 do 2024-03-22

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek na zewnątrz, do 10m², Malbork

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Malbork

2024-02-26 do 2024-03-05

Montaż płytek w pomieszczeniu handlowo-usługowym, 650m², Malbork

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Montaż płytek w pomieszczeniu handlowo-usługowym, 650m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Malbork

2024-02-02 do 2024-02-08

Zlecę położenie płytek w łazience, do 10m², Malbork

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie, usunięcie starych płytek lub innych powłok Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Malbork

2024-01-30 do 2024-02-07

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 51-100m², Malbork

Szukasz idealnego dla Ciebie zapytanie? Jako solidny wykonawca oferujący usługi glazurnicze i płytkarz bez konkurencji w Malborku zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o położenie płytek w łazience, 51-100m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Malbork

2024-01-30 do 2024-02-07

Doskonałe Układanie Płytek

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Ściany i podłoga wyrównane, pokryte hydroizolacją. Powierzchnia: podłoga: 2,1m2 ści...

 • Malbork

2024-01-29 do 2024-02-06

Tanie Usługi Glazurnicze

Jako ekspert z branży tanich usług glazurniczych, obsługujący Klientów z Tczewa i okolicznych powiatów - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, 11-25m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Tczew

2024-01-22 do 2024-01-30

Zapytanie o położenie płytek w łazience, w pokoju, 51-100m², Tczew

Pomieszczenia: łazienka, pokój, salon Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tczew

2024-02-05 do 2024-02-13

Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, 11-25m², Tczew

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tczew

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędne Glazurnictwo

Jako ekspert od glazurnictwa i układania płytek, świadczący usługi dla Klientów z Tczewa i przyległych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Montaż płytek w pomieszczeniu handlowo-usługowym, 40m²". Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Tczew

2024-02-14 do 2024-02-22

Montaż płytek na klatce schodowej, w garażu, pomieszczeniu gosp., 140m², Tczew

Jeśli usługi glazurnicze na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Zleceniodawca napisał "Montaż płytek na klatce schodowej, w garażu, pomieszczeniu gosp., 140m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Tczew

2024-04-16 do 2024-04-24

Perfekcyjne Usługi Glazurnicze

Jeśli oferujesz perfekcyjne usługi glazurnicze na terenie miejscowości Tczew oraz pobliskich powiatów to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na Ciebie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Tczew

2024-04-23 do 2024-05-01

Glazurnictwo

Zapytanie o treści - Zlecę położenie płytek w łazience, do 10m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Tczewa oraz przyległych powiatów. Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Tczew

2024-04-02 do 2024-04-10

Kafelkarz Malbork

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 2m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tczew

2024-05-08 do 2024-05-16

Profesjonalny Kafelkarz

Jako kafelkarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w kuchni, do 10m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Tczew

2024-06-12 do 2024-06-12

Wyjątkowe Usługi Glazurnicze

Poprzez dbałość o jakość usługi glazurniczej Twoja firma przewyższa konkurentów. Sława, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tczew

2024-01-05 do 2024-01-13

Usługi Glazurnicze

Poszukiwane są doskonałe usługi glazurnicze w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o położenie płytek w kuchni, do 10m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny układania płytek, poznaj szczegóły zlecenia. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Tczew

2024-06-03 do 2024-06-04

Zlecę ułożenie płytek, 2m², Tczew

Pomieszczenia: Przy grobie na cmentarzu, na zewnątrz Powierzchnia prac: 2m² Zakres prac: Układanie pytek przy grobie na cmentarzu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tczew

2024-01-30 do 2024-02-07

Układanie Płytek

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe układanie płytek w i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek na zewnątrz, 51-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako niezawodnej firmie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tczew

2024-05-13 do 2024-05-21

Perfekcyjne Glazurnictwo

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tczew

2024-05-05 do 2024-05-13

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników