Remont mieszkania i domu w Kwidzynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 851 284 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 222 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kwidzyn - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kwidzyn

Marcin Usługi ogólnobudowlane

2 opinie

Firma remontowa oferująca swoje usługi w miejscowości Kwidzyn i w przyległych miastach. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Rejmont - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Kwidzyn

Rejmont

8 opinii

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu pierwszorzędnego malowania mieszkań z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Rejmont jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

FUNDACJA POMERANIA PROGRESS - Malowanie Mieszkań Kwidzyn

FUNDACJA POMERANIA PROGRESS

2 opinie

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego malowania mieszkań z Kwidzyna, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma FUNDACJA POMERANIA PROGRESS jest do Twojej dyspozycji. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Grupa Miro Robert Mirowski - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Kwidzyn

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań

1 opinia

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Grupa Miro Robert Mirowski. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

GMD-Wykończenia Wnętrz - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Kwidzyn

GMD-Wykończenia Wnętrz

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie rewelacyjnego remontowania mieszkań fachowcom z firmy GMD-Wykończenia Wnętrz. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kwidzyna i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Perfect-bud jowita hoffman - Remontowanie Mieszkań Kwidzyn

Remontowanie Mieszkań Kwidzyn

1 opinia

Zleć usługę remontowania mieszkań profesjonalistom firmy Perfect-bud jowita hoffman z miejscowości Kwidzyn. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Kwidzyna są jednymi z najlepszych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

STAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Kwidzyn

Doskonałe Remontowanie Mieszkań

1 opinia

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie STAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane w rejonie Kwidzyna. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie wykonane błyskawicznie. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

PROFF PARTNER sp. z o. o. - Rewelacyjne Malowanie Mieszkań Kwidzyn

Rewelacyjne Malowanie Mieszkań Kwidzyn

12 opinii

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie PROFF PARTNER sp. z o. o. w miejscowości Kwidzyn. Ta firma remontowa posiada sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki - Świetne Remonty Mieszkań Kwidzyn

Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki

1 opinia

Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z kwalifikacji Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki. Kwidzyn i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

p.p Rondo - Najlepsze Remonty Mieszkań w Kwidzynie

Najlepsze Remonty Mieszkań w Kwidzynie

3 opinie

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. p.p Rondo ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

19 Zleceń - Remonty Mieszkań Kwidzyn

Poszukuję ekipy remontowej, 51-80m², Kwidzyn

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Demontaż 3 sztuk futryn drzwiowych w mieszkaniu. Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac d...

 • Kwidzyn

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Remontowanie Mieszkań Kwidzyn

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu remontowania mieszkań odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o generalny remont mieszkania, 77m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Kwidzyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 51-80m², Pawlice

Odpowiedz na chęć zatrudnienia świetnej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pawlice

2022-08-16 do 2022-08-24

Solidne Remontowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Prabuty

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Kwidzyn

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi fachowiec od wyjątkowych usług remontu mieszkania z Kwidzyna? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kwidzyn

2022-08-11 do 2022-08-12

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Kwidzyn

Jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od remontów mieszkań poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o generalny remont domu, 650m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kwidzyn

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Kwidzyn

Olśnij Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w rejonie Kwidzyna. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa podejmij się zlecenia o treści "Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m²" i dowiedź, że realizacja remontów mieszkań zostanie zakończona dokładnie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Kwidzyn

2022-07-31 do 2022-08-08

Rewelacyjne Usługi Remontu Mieszkania Kwidzyn

Usługi remontu mieszkania w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 51-80m². Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wandowo

2022-07-18 do 2022-07-26

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Kwidzyn

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Kwidzyn

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 51-80m², Kwidzyn

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Kwidzyn

2022-07-12 do 2022-07-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu