Remonty mieszkań w Kartuzach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 841 034 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 881 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kartuzy - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kartuzy

ADAL Sp. z o.o.

37 opinii

Uważasz, że pierwszorzędne remonty mieszkań to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Remontyrs - Solidne Remonty Mieszkań Kartuzy

Remontyrs

16 opinii

Jeżeli nadal potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to powierz tę kwestię specjalistom z Remontyrs. Kartuzy - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Dawid Gneba - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań w Kartuzach

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań w Kartuzach

6 opinii

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne remontowanie mieszkań w rejonie Kartuz i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Dawid Gneba. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

RBM Mariusz Bonk - Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań Kartuzy

RBM Mariusz Bonk

6 opinii

Powierz zadanie wysokiej klasy malowania mieszkań ekspertom z firmy RBM Mariusz Bonk. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kartuzy i przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

REM BUD - Malowanie Mieszkań Kartuzy

Malowanie Mieszkań

3 opinie

Powierz zadanie malowania mieszkań ekspertom z miejscowości Kartuzy. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Kartuz są w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Perfect-Mal Marcin Gruchała - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Kartuzy

Perfect-Mal Marcin Gruchała

3 opinie

Przygotowanie remontów mieszkań będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Perfect-Mal Marcin Gruchała ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

ALEKS - Wyjątkowa Firma Remontowa Kartuzy

Wyjątkowa Firma Remontowa Kartuzy

3 opinie

Znalezienie wyjątkowej firmy remontowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się ALEKS - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Kartuz, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Dom Marzen Usługi remontowo budowlane Grzegorz Nosal - Profesjonalne Remonty Mieszkań Kartuzy

Dom Marzen Usługi remontowo budowlane Grzegorz Nosal

3 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Trafiłeś w dobre miejsce - Dom Marzen Usługi remontowo budowlane Grzegorz Nosal jest do Twoich usług. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pod Klucz - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Kartuzy

Pod Klucz

2 opinie

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie Pod Klucz w miejscowości Kartuzy. Ta firma remontowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone dokładnie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

FRĄC-BUD - Najwyższej Klasy Wykańczanie Mieszkań Kartuzy

Najwyższej Klasy Wykańczanie Mieszkań Kartuzy

43 opinie

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne remontowanie mieszkań w rejonie Kartuz i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry FRĄC-BUD. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

46 Zleceń - Remonty Mieszkań Kartuzy

Firma Remontowa Kartuzy

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma remontowa świadcząca swoje usługi remontu mieszkania w miejscowości Kartuzy i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin już teraz!

 • Kartuzy

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobra Ekipa Remontowa Kartuzy

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie skierowane do ekipy remontowej, mające treść - Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m². Jako Specjaliści przeanalizuj i całościowo zrealizuj prace. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kartuzy

2022-09-11 do 2022-09-19

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobra Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do...

 • Stężyca

2022-09-02 do 2022-09-10

Poszukuję ekipy remontowej, do 10m², Grzybno

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Klatka schodowa Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rod...

 • Grzybno

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m², Przyjaźń

Oczaruj Zleceniodawcę sprawnym działaniem w miejscowości Pomorskie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m²" i zapewnij, że realizacja remontów mieszkań zostanie zakończona z należytą uwagą. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Przyjaźń

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecę kompleksowe wykończenie domu, 81-100m², Przodkowo

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie R...

 • Przodkowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 44m², Kartuzy

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 44m² Zakres prac...

 • Kartuzy

2022-08-18 do 2022-08-26

Solidna Firma Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Żukowo

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecę generalny remont domu, 101-150m², Kiełpino

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Kiełpino

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m², Kartuzy

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: dach płaski Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Kartuzy

2022-08-03 do 2022-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu