Dom z cegły w Kościerzynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 167 260 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 914 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od domu w stanie surowym w Kościerzynie

Domy murowane Kościerzyna

Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej

110 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi budowlano-remontowe MAR-BUD Marcin Biodrowski - Doskonałej Jakości Domy Murowane Kościerzyna

Doskonałej Jakości Domy Murowane

5 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi budowlano-remontowe MAR-BUD Marcin Biodrowski z Kościerzyny jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

KMZ IRON Marcin Zielonka - Staranne Domy Murowane Kościerzyna

Staranne Domy Murowane Kościerzyna

3 opinie

Przygotowanie domów murowanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. KMZ IRON Marcin Zielonka ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Iwed - Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego Kościerzyna

Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego

2 opinie

Od wielu lat pracownicy firmy Iwed wykonują usługi z zakresu budowania domu murowanego, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zakład Usług Ogólnobudowlanych Jan Dawidowski - Solidny Dom Klasyczny w Kościerzynie

Solidny Dom Klasyczny w Kościerzynie

1 opinia

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od domu klasycznego to trafiłeś w dobre miejsce - Zakład Usług Ogólnobudowlanych Jan Dawidowski jest do Twoich usług. Kościerzyna i okolice to główny obszar ich działania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

MTINVEST - Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego Kościerzyna

Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego Kościerzyna

27 opinii

Powierz usługę budowania domu murowanego specjalistom firmy MTINVEST z miejscowości Kościerzyna. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Kościerzyny są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Krzysztof Kosecki - Perfekcyjne Domy Murowane Kościerzyna

Krzysztof Kosecki

6 opinii

Firma Krzysztof Kosecki świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Kościerzyna oraz przyległych powiatów. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Usługi Remontowo-budowlane SC - Doskonały Dom Klasyczny Kościerzyna

Usługi Remontowo-budowlane SC

3 opinie

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od domu klasycznego? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Remontowo-budowlane SC. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH - Perfekcyjny Dom Jednorodzinny Kościerzyna

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH

3 opinie

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH jest na to skuteczną metodą. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MAT-BUD MATEUSZ MASNY - Solidne Domy Murowane Kościerzyna

MAT-BUD MATEUSZ MASNY

2 opinie

Firma MAT-BUD MATEUSZ MASNY świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Kościerzyny oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 212 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Kościerzynie

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym Kościerzyna

Zrealizuj zlecenie wyjątkowego budowania domów w stanie surowym o treści "Budowa domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²", jako specjalista z miejscowości Pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Pomorskiego nie masz sobie równych. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łubiana

2022-12-04 do 2022-12-12
dodano 4 dni temu

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kościerzyna

2022-12-03 do 2022-12-11
dodano 5 dni temu

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Kościerzyna

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Kościerzyna

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 73m², Lipusz

Ten Klient myśli, że świetny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 73m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Lipusz

2022-11-19 do 2022-11-27

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Kościerzyna

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Kościerzyna

2022-10-20 do 2022-10-28

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Kościerzyny, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kościerzyna

2022-10-13 do 2022-10-21

Profesjonalny Stan Surowy Domu Kościerzyna

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od stanu surowego domu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lipusz

2022-10-12 do 2022-10-20

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom letniskowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

 • Sobącz

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Nowa Karczma

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Nowa Karczma

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Kościerzyna

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m²". Zrealizuj usługę rewelacyjnej budowy domu w stanie surowym jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności w miejscowości Kościerzyna i sąsiednich powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kościerzyna

2022-09-23 do 2022-10-01

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Budowa domu z Ytonga, SSZ, 201-300m²". Wykonaj usługę rewelacyjnego budowania domów w stanie surowym jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia prac z Pomorskiego i przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Stara Kiszewa

2022-09-04 do 2022-09-12

Doskonałe Domy w Surowym Stanie Kościerzyna

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 50m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Borsk

2022-08-12 do 2022-08-20

Stan Deweloperski Domu Kościerzyna

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek ...

 • Kościerzyna

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Kościerzyna

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Kościerzyna

2022-07-16 do 2022-07-24

Budowa 2 budynków do stanu "pod klucz", każdy po 1300m2, Kościerzyna

Ten Klient jeszcze szuka profesjonalistów od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Budowa 2 budynków do stanu "pod klucz", każdy po 1300m2, chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kościerzyna

2022-07-05 do 2022-07-13

Profesjonalny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Stare polaszki

2022-06-03 do 2022-06-11

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Głodowo

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Głodowo

2022-06-01 do 2022-06-09

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Dobrogoszcz

Jeżeli nadal jako dobra firma od stanu surowego domu szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Dobrogoszcz

2022-05-27 do 2022-06-04

Świetny Dom w Stanie Surowym

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kościerzyna

2022-05-26 do 2022-06-03

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 141m², Stężyca

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 141m²". Zrealizuj zlecenie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac w miejscowości Pomorskie i pobliskich powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Stężyca

2022-06-19 do 2022-06-27

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 36-100m², Stężyca

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Stężyca

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 101-150m², Pierszczewo

Wpraw w zachwyt tego Klienta fachowym działaniem w rejonie Pomorskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zlecenie "Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 101-150m²" i zapewnij, że budowa domu w stanie surowym zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Pierszczewo

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecę budowę, stan deweloperski, 56m², Gołubie

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od domu w stanie surowym szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę budowę, stan deweloperski, 56m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Pomorskie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Gołubie

2022-09-01 do 2022-09-06

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Pomorskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szymbark

2022-08-17 do 2022-08-25

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące najwyższej klasy budowy domu w stanie surowym od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Pomorskiego lub okolicy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Potuły

2022-09-30 do 2022-10-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych