Dom z cegły w Sztumie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 077 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Sztumie

Domy murowane Sztum

Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego Sztum

1 opinia

Od wielu lat pracownicy firmy Firma ogólnobudowlana ŁAP-DOM wykonują usługi z zakresu budowania domu murowanego, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BWP sp. z o.o. - Porządny Dom Jednorodzinny Sztum

BWP sp. z o.o.

19 opinii

Wykonanie domu jednorodzinnego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BWP sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Budowlane Kamil Liszewski - Solidne Domy Murowane Pod Klucz Sztum

Solidne Domy Murowane Pod Klucz

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie domów murowanych pod klucz i zatrudnij Usługi Budowlane Kamil Liszewski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

WAL-MAT - Profesjonalny Dom Tradycyjny w Sztumie

Profesjonalny Dom Tradycyjny w Sztumie

1 opinia

Uważasz, że profesjonalny dom tradycyjny to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z WAL-MAT pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Mariusz Proć Firma Ogólno - Budowlana "Mar-Bud" - Profesjonalne Domy Murowane Sztum

Profesjonalne Domy Murowane Sztum

5 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Mariusz Proć Firma Ogólno - Budowlana Mar-Bud z Sztumu jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

ARES Usługi Ogólnobudowlane - Doskonałej Jakości Domy Murowane Sztum

ARES Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Wykonanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. ARES Usługi Ogólnobudowlane ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KAMA - Znakomite Domy Murowane Sztum

KAMA

3 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z KAMA są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi Budowlane Robert Marcula - Staranne Domy Murowane Sztum

Usługi Budowlane Robert Marcula

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Usługi Budowlane Robert Marcula są dla Ciebie idealni. Umów się na rozmowę od razu, aby otrzymać ofertę.

NEL-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ŻOŁĄDŹ - Rewelacyjne Domy Murowane Sztum

NEL-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ŻOŁĄDŹ

Wykonanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. NEL-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ŻOŁĄDŹ ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi Budowlane Krzysztof Kęsicki - Najlepszy Dom Klasyczny Sztum

Usługi Budowlane Krzysztof Kęsicki

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domu klasycznego i zatrudnij Usługi Budowlane Krzysztof Kęsicki. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 27 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Sztumie

Solidny Dom w Stanie Surowym Sztum

Zrealizowanie domu w stanie surowym dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Tulice

2023-10-30 do 2023-11-07

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym Sztum

Zrealizuj zlecenie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym o treści "Budowa domu murowanego, SSO, 71-100m²", jako ekspert z miejscowości Sztum. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Sztumu jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Sztum

2023-09-24 do 2023-10-02

Profesjonalny Dom w Stanie Surowym

Ten Zlecający jeszcze szuka specjalisty od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 36-70m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Sztum

2023-09-07 do 2023-09-15

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 151-200m², Sztum

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Sztum

2023-08-29 do 2023-09-06

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 201-300m²". Przyjmij zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Sztumu i okolicznych powiatów. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Sztum

2023-08-20 do 2023-08-28

Znakomite Domy w Surowym Stanie Sztum

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Zgłoszenie budowy: nie...

 • Kamienna góra

2023-08-14 do 2023-08-22

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Sztum

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Zgłoszenie budowy: nie z...

 • Sztum

2023-08-10 do 2023-08-18

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu Sztum

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Zgłoszenie budowy: w tra...

 • Sztum

2023-08-10 do 2023-08-18

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 71-100m², Stary Targ

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Zgłoszenie budowy: formalności są zak...

 • Stary Targ

2023-07-28 do 2023-08-05

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Mikołajki Pomorskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Zgłoszenie budowy: formalności są z...

 • Mikołajki Pomorskie

2023-07-28 do 2023-08-05

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy budowa domu w stanie surowym w rejonie Pomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 151-200m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako doświadczonej firmie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Żuławka sztumska

2023-07-16 do 2023-07-24

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Sztum

Zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Sztum oraz przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Sztum

2023-07-09 do 2023-07-17

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Szlagnowo

Zlecający poszukuje dobrej współpracy, pisząc - Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Szlagnowo

2023-09-09 do 2023-09-17

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Sztum

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Pomorskie i w okolicznych miastach. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Prabuty

2023-07-19 do 2023-07-27

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Pomorskiego, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Górowychy

2023-07-24 do 2023-08-01

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Prabuty

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Zgłoszenie budowy: w trakc...

 • Prabuty

2023-08-05 do 2023-08-13

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Prabuty

Zrealizowanie domów w surowym stanie dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Prabuty

2023-11-01 do 2023-11-09

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan pod klucz, do 35m², Prabuty

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono...

 • Prabuty

2023-10-08 do 2023-10-16

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Nowa Wieś Malborska

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od domu w stanie surowym potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Pomorskie z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowa wieś malborska

2023-09-30 do 2023-10-08

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Malbork

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Zgłoszenie budowy: w trakc...

 • Malbork

2023-07-24 do 2023-08-01

Perfekcyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przedłóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Malbork

2023-07-06 do 2023-07-14

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 101-150m², Malbork

Masz zamiar przyjąć zlecenie na budowa domu w stanie surowym, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 101-150m² to doskonały wybór. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Malbork

2023-05-31 do 2023-06-08

Solidne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne budowanie domów w stanie surowym w rejonie Malborka i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Malbork

2023-06-28 do 2023-07-06

Porządny Stan Surowy Domu

Zrealizowanie stanu surowego domu z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Malbork

2023-08-13 do 2023-08-21

Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-70m², Malbork

Dla Klienta wybranie wyjątkowej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Malborka, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Malbork

2023-08-25 do 2023-09-02

Budowa domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Malbork

Zachwyć tego Zlecającego fachowym działaniem na terenie Malborka. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Budowa domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m²" i pokaż, że budowanie domów w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Malbork

2023-06-12 do 2023-06-20

Fenomenalna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: płaski Zakres zlecenia: stan deweloperski Zgłoszenie budowy: w trakcie formalnoś...

 • Malbork

2023-06-08 do 2023-06-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych