Dom z cegły w Wejherowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 940 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Wejherowie

Domy murowane Wejherowo

Pierwszorzędne Domy Murowane w Wejherowie

123 opinie

Przygotowanie domów murowanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Dam-Bud Firma Usługowo-Budowlana - Perfekcyjne Domy Murowane Pod Klucz Wejherowo

Dam-Bud Firma Usługowo-Budowlana

18 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Dam-Bud Firma Usługowo-Budowlana są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Usługi budowlane Marcin Molka moldach - Doskonałe Domy w Technologii Tradycyjnej Wejherowo

Usługi budowlane Marcin Molka moldach

11 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi budowlane Marcin Molka moldach. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Staranny Dom Klasyczny Wejherowo

Staranny Dom Klasyczny Wejherowo

8 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od domu klasycznego to trafiłeś w dobre miejsce - MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Wejherowo i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

B-INVEST - Porządne Domy Murowane Wejherowo

B-INVEST

7 opinii

Zrealizowanie domów murowanych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. B-INVEST ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

MPBudujemy Sp. z o.o. - Solidny Dom z Pustaka Wejherowo

MPBudujemy Sp. z o.o.

7 opinii

Jeżeli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z MPBudujemy Sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

House Complex - Doskonałe Domy Murowane Wejherowo

House Complex

7 opinii

Zrealizowanie domów murowanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. House Complex ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Eko Squad sp. z o.o. - Znakomite Domy Murowane Pod Klucz Wejherowo

Eko Squad sp. z o.o.

7 opinii

Chcesz znaleźć godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Eko Squad sp. z o.o. z Wejherowa jest na to skuteczną metodą. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane PAVER Kordian Erdmański - Doskonałej Jakości Dom Tradycyjny Wejherowo

Usługi Ogólnobudowlane PAVER Kordian Erdmański

5 opinii

Firma Usługi Ogólnobudowlane PAVER Kordian Erdmański świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Wejherowa i z sąsiednich miast. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

DAM-BUD - Doskonałej Jakości Domy Murowane Pod Klucz Wejherowo

DAM-BUD

5 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DAM-BUD jest na to najlepszym rozwiązaniem. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 189 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Wejherowie

Staranne Domy w Surowym Stanie Wejherowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 84m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: SSO bez pokrycia dachowego Pozwolenie na budowę: form...

 • Zelewo

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 21:51

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 36-70m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalno...

 • Gniewino

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 21:48

Pierwszorzędny Stan Surowy Domu Wejherowo

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę...

 • Wejherowo

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 201-300m², Gościcino

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: fo...

 • Gościcino

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Wejherowo

Klient napisał "Szukam firmy do budowy budynku murowanego, do 35m²". Jako fenomenalna firma budująca domy w stanie surowym, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Reda

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na bu...

 • Bożepole Wielkie

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Reda

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: w t...

 • Reda

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Doskonały Dom w Stanie Surowym Wejherowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Bojano

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 201-300m², Bojano

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Bojano

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Najlepszy Stan Surowy Domu

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: wielorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 2-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: płaski Zakres zlecenia: st...

 • Rumia

2024-04-06 do 2024-04-14
dodano 7 dni temu

Stan Surowy Domu

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Wejherowo

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: formal...

 • Reszki

2024-04-07 do 2024-04-07

Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 600m², Reda

Zrealizuj zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym o treści "Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 600m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Reda

2024-04-04 do 2024-04-12

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Pomorskiego, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rumia

2024-04-03 do 2024-04-11

Pierwszorzędny Stan Surowy Domu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w ...

 • Wejherowo

2024-04-03 do 2024-04-11

Staranny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient wciąż potrzebuje dobrej firmy od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Kierzkowo

2024-03-29 do 2024-04-06

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, do 35m², Luzino

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono...

 • Luzino

2024-03-28 do 2024-04-05

Budowanie Domów w Stanie Surowym Wejherowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: formalności s...

 • Luzino

2024-03-28 do 2024-04-05

Pierwszorzędny Dom w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: płaski Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budo...

 • Zbychowo

2024-03-27 do 2024-04-04

Zapytanie o budowę garażu murowanego, SSO, do 35m², Zbychowo

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Zbychowo

2024-03-27 do 2024-04-04

Rewelacyjny Dom w Stanie Surowym

To zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 151-200m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sopieszyno

2024-03-23 do 2024-03-31

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Sasino

Zrealizowanie stanu deweloperskiego domu z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Sasino

2024-03-23 do 2024-03-31

Doskonały Dom w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na ...

 • Rumia

2024-03-22 do 2024-03-30

Szukam firmy do budowy bud. wielorodzinnego murowanego, SSO, 600m², Rumia

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: wielorodzinny Powierzchnia użytkowa: 600m² Kondygnacje: 2-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 3-stanowiskowy lub więcej Dach: płaski Zakres z...

 • Rumia

2024-03-22 do 2024-03-30

Zlecę budowę budynku murowanego, 71-100m², Luzino

Rodzaj budynku: Hala/Budynek techniczny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: płaski Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: formal...

 • Luzino

2024-03-22 do 2024-03-30

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 110m², Rumia

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Rumia

2024-03-19 do 2024-03-21

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 36-70m², Reda

Zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 36-70m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Reda

2024-03-16 do 2024-03-18

Budowa bliźniaka murowanego, SSO, 340m², Wejherowo

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 340m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budo...

 • Wejherowo

2024-03-14 do 2024-03-22

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 71-100m², Bojano

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 1-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwole...

 • Bojano

2024-03-14 do 2024-03-22

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu budowania domów w stanie surowym odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Szemud

2024-03-14 do 2024-03-22

Budowa bliźniaka murowanego, SSO, 220m², Koleczkowo

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Koleczkowo

2024-03-13 do 2024-03-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych