Dom z cegły w Bytowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 268 878 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Bytowie

Domy murowane Bytów

Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP

121 opinii

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory firmy Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP, której specjalnością jest budowanie domu murowanego. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

BART-BUD - Świetny Dom Tradycyjny Bytów

Świetny Dom Tradycyjny

17 opinii

BART-BUD świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Bytów i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH - Świetna Budowa Domu Murowanego Bytów

FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH

8 opinii

Każdy, kto poszukuje budowy domu murowaego musi niezwłocznie zgłosić się do FIRMA BUDOWLANA SAM-INVEST SAMUEL BERTH i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

REM BUD - Doskonałej Jakości Domy Murowane Pod Klucz Bytów

REM BUD

6 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? REM BUD jest na to najlepszym rozwiązaniem. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Domy od Podstaw Adam Kluk - Pierwszorzędne Domy w Technologii Tradycyjnej Bytów

Pierwszorzędne Domy w Technologii Tradycyjnej Bytów

6 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Domy od Podstaw Adam Kluk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

"TWÓJ DOM" ROBERT RYBAK - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Bytów

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny

4 opinie

Firma TWÓJ DOM ROBERT RYBAK świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Bytów i okolic. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Usługi Ogólnobudowlane "SEDOM" - Doskonałe Domy Murowane Pod Klucz w Bytowie

Doskonałe Domy Murowane Pod Klucz w Bytowie

2 opinie

Właśnie wybierasz godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Ogólnobudowlane SEDOM z Bytowa będzie najszybszą drogą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Usługi ogólnobudowlane - Solidne Budowanie Domu Murowanego Bytów

Solidne Budowanie Domu Murowanego

1 opinia

Po prostu zleć usługę budowania domu murowanego specjalistom z miejscowości Bytów. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Bytowa są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Zbigniew Ekmann - Staranne Domy Murowane Bytów

Zbigniew Ekmann

2 opinie

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Zbigniew Ekmann perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Uslugi remontowo budowlane - Staranny Dom Tradycyjny Bytów

Staranny Dom Tradycyjny Bytów

1 opinia

Wykonanie domu tradycyjnego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Uslugi remontowo budowlane ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń i poznaj ofertę.

Najnowsze z 44 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Bytowie

Budowa domu murowanego, SSO, 71-100m², Miastko

Zleceniodawca napisał "Budowa domu murowanego, SSO, 71-100m²". Przyjmij usługę najlepszej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń w miejscowości Pomorskie i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Miastko

2024-02-18 do 2024-02-26
dodano 6 dni temu

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Bytów

Zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Pomorskiego i okolic. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Nakla

2024-02-14 do 2024-02-22

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 201-300m², Bytów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w...

 • Bytów

2024-02-11 do 2024-02-19

Doskonały Dom w Stanie Surowym Bytów

Klient poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Bytów

2024-02-09 do 2024-02-17

Domy w Surowym Stanie Bytów

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od domów w surowym stanie. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bytów

2024-02-06 do 2024-02-14

Świetny Stan Surowy Domu Bytów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: formaln...

 • Trzebielino

2024-02-02 do 2024-02-10

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Miastko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: nie ...

 • Miastko

2024-01-30 do 2024-02-07

Budowa domu murowanego, SSZ, 101-150m², Bytów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Bytów

2024-01-26 do 2024-02-03

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Miastko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Miastko

2024-01-21 do 2024-01-29

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Miastko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Miastko

2024-01-13 do 2024-01-21

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na b...

 • Studzienice

2024-01-12 do 2024-01-20

Budowa domu murowanego, SSZ, 71-100m², Bytów

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bytów

2024-01-07 do 2024-01-15

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 153m², Niedarzyno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 153m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: bez garażu Dach: czterospadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w trakc...

 • Niedarzyno

2024-01-05 do 2024-01-13

Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m², Kramarzyny

Ten Klient myśli, że staranny dom w stanie surowym to niełatwy temat. Wysłał zlecenie o treści "Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kramarzyny

2024-01-04 do 2024-01-04

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Bytów

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z Pomorskiego i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Rokity

2023-12-28 do 2024-01-05

Solidna Budowa Domu w Stanie Surowym

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Pomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedłóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Ostrowo

2023-12-15 do 2023-12-23

Świetna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Zachwyć Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Pomorskie. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zapytanie "Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 201-300m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Parchowo

2023-12-10 do 2023-12-18

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista działający na terenie Pomorskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Miastko

2023-12-05 do 2023-12-13

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 71-100m², Miastko

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecen...

 • Miastko

2023-12-02 do 2023-12-10

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Pomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Dolsko

2023-12-02 do 2023-12-10

Najlepszy Stan Deweloperski Domu

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 151-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie stanu deweloperskiego domu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bytów

2023-11-29 do 2023-12-07

Dom w Stanie Surowym

Szukasz zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Miastko

2023-11-28 do 2023-12-06

Budowa budynku murowanego, 201-300m², Parchowo

Rodzaj budynku: budynkek mieszkalno usługowy Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1 Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: wielospadowy z płaskim gzymsen na rynny Zakres zlecenia: stan suro...

 • Parchowo

2023-11-23 do 2023-12-01

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, do 35m², Parchowo

Szukasz zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Parchowo

2023-11-18 do 2023-11-26

Zlecę budowę domu murowanego, stan pod klucz, 151-200m², Górki

Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę budowę domu murowanego, stan pod klucz, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Górki

2023-11-18 do 2023-11-26

Staranny Stan Deweloperski Domu

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę budowę domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kawcze

2023-11-14 do 2023-11-22

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Bytów

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bytów

2023-11-05 do 2023-11-13

Znakomity Stan Surowy Domu

To zapytanie o treści - Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Kołczygłowy

2023-11-01 do 2023-11-09

Pierwszorzędne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bytów

2023-10-19 do 2023-10-27

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 201-300m², Krosnowo

Zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Krosnowo

2023-10-17 do 2023-10-25

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Krosnowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formal...

 • Krosnowo

2023-10-10 do 2023-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych