Murowanie ścian w Gdańsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Murowania Ścian z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 670 300 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Murowanie ścian, choć może wydawać się banalnie proste, niestety do takich nie należy. Budowa domu czy naprawa spękanych ścian to nie tapetowanie czy malowanie, tylko poważne przedsięwzięcie, które wymaga wiedzy i umiejętności. Te z kolei zdobywa się nawet przez lata. W wyborze odpowiedniego fachowca pomoże ci nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Przejrzysz tutaj najlepsze oferty. Przeczytaj również nasz artykuł, w którym rozwiewamy wątpliwości m.in. co do tego jak kształtują się ceny usług murarskich.

Murowanie ścian to zadanie dla profesjonalistów. Brak wiedzy oraz znajomości podstawowych technik może skutkować poważnymi konsekwencjami. Murowanie ścian działowych przebiega bowiem nieco inaczej niż murowanie ścian fundamentowych czy murowanie ścian nośnych. Warto skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na różnych rodzajach ścian, potrafi zastosować odpowiednie techniki murowania oraz odpowiednio dobrać materiały.

Źle postawiona ściana murowana nie tylko stanowi zagrożenie dla użytkowników budynku, ale i odbije się na rachunkach. Szczeliny i pęknięcia nie tylko osłabiają wytrzymałość konstrukcji, ale i wpływają negatywnie na ocieplenie wnętrza budynku. Szczególnie widoczne stanie się to zimą, kiedy chłód będzie przebijał przez mury do wewnątrz.

Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej ekipy budowlanej, która wykona dla ciebie murowanie ścian. Dzięki temu nacieszysz się dobrze wykonaną i solidną ścianą. To niezwykle ważne nawet przy budowie niewielkiej ścianki. To właśnie m.in. od konstrukcji ścian zależy to, czy dach nie zawali nam się na głowę.

Jeżeli planujesz zająć się murowaniem ściany, zajmij się kwestiami takimi jak dobór zaprawy murarskiej. Zadecyduj również o tym, ile warstw będzie miała wymurowana ściana oraz jakie tynki maszynowe wybrać. Resztę natomiast pozostaw fachowcom, których znajdziesz z pomocą naszego serwisu. Skorzystaj z niej i znajdź najlepsze firmy budowlane w swojej okolicy!

Ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian w Gdańsku

Murowanie ścian Gdańsk

Idealna Budowa Ściany Gdańsk

7 opinii

Każdy, kto poszukuje budowy ściany powinien już teraz zgłosić się do MPBudujemy Sp. z o.o. i poznać świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Firma Remontowo- Budowlana Edward Schulz - Opłacalna Budowa Ściany Gdańsk

Firma Remontowo- Budowlana Edward Schulz

6 opinii

Szukając budowy ściany znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Firma Remontowo- Budowlana Edward Schulz jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Alfa Budownictwo Sp. z.o.o. - Porządna Ściana Działowa Gdańsk

Alfa Budownictwo Sp. z.o.o.

2 opinie

Gdy szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Alfa Budownictwo Sp. z.o.o. są dla Ciebie stworzeni. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

CZESTER Usługi Budowlane Czesław Zapert - Świetny Mur z Cegły Gdańsk

CZESTER Usługi Budowlane Czesław Zapert

1 opinia

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? CZESTER Usługi Budowlane Czesław Zapert będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Marcin Glajcar - Pierwszorzędne Budowanie Ścian Gdańsk

Pierwszorzędne Budowanie Ścian

1 opinia

Budowanie ścian to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Brak - Solidne Murowanie z Klinkieru Gdańsk

Solidne Murowanie z Klinkieru

1 opinia

Powierz zadanie murowania z klinkieru profesjonalistom firmy Brak z miejscowości Gdańsk. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Gdańska są jednymi z najlepszych. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

MAR-MIK MARIUSZ HARBACZONEK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Rewelacyjna Budowa Ściany Gdańsk

MAR-MIK MARIUSZ HARBACZONEK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

4 opinie

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? MAR-MIK MARIUSZ HARBACZONEK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE z Gdańska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Daniel Matejak - Profesjonalny Mur z Cegły w Gdańsku

Profesjonalny Mur z Cegły w Gdańsku

13 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od muru z cegły to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Daniel Matejak. Gdańsk i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Znakomita Ściana Działowa Gdańsk

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.

3 opinie

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Gdańska i z sąsiednich miast. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Eurostyle707 - Tania Budowa Ściany Gdańsk

Tania Budowa Ściany Gdańsk

3 opinie

Pracownicy Eurostyle707 zaproponują Ci najlepszą ofertę budowy ściany. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Najnowsze z 37 zleceń na murowanie ścian w Gdańsku

Pierwszorzędna Ściana Gdańsk

To zapytanie o treści - Zlecę murowanie ścian, 3100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Gdańska i okolic. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gdańsk

2023-03-21 do 2023-03-29
dodano 13 godzin temu

Zapytanie o murowanie ścian, do 100m², Gdańsk

Zdecyduj się na zlecenie dotyczące profesjonalnego budowania ścian od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Gdańsk lub sąsiednim mieście. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gdańsk

2023-03-15 do 2023-03-23
dodano 6 dni temu

Solidna Ściana Murowana Gdańsk

••••••••••••••••••••...

 • Gdańsk

2023-03-09 do 2023-03-09

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2023-02-24 do 2023-03-04

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Informacj...

 • Gdańsk

2023-02-07 do 2023-02-15

Fantastyczne Stawianie Ścian Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 10m² Informacje dodatkowe: Nad otworem czerpni (60x170cm) do zbudowa...

 • Gdańsk

2023-02-06 do 2023-02-14

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 20000m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20000m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdańsk

2023-01-31 do 2023-02-08

Rewelacyjne Murowanie Ścian Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na murowanie ścian, 1000m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-30...

 • Gdańsk

2023-01-24 do 2023-02-01

Rewelacyjny Murarz Ścian Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na murowanie ścian, 3000m², Gdańsk

Spowoduj, że budowa ściany nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z branży budowy ściany znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecenie na murowanie ścian, 3000m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gdańsk

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o murowanie ścian, 2600m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2600m² Informacje dodatkowe: Praca w Gdańsku Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zara...

 • Gdańsk

2023-01-14 do 2023-01-22

Rewelacyjne Murowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Pilnie szukam ekipy murarskiej - Gdańsk Orunia. 250m2 ...

 • Gdańsk

2022-12-20 do 2022-12-28

Murarz Ścian

Zlecenie o treści - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 2000m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Gdańska oraz przyległych powiatów. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2022-12-19 do 2022-12-27

Murowanie ścian, 1636m², Gdańsk

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający murowanie ścian są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako specjalista od murowania ścian. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gdańsk

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 201-300m², Gdańsk

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 201-300m², znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gdańsk

2022-12-13 do 2022-12-21

Dam zlecenie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Gdańsk

Ten Klient uważa, że profesjonalna ściana to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako murarz ścian doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Gdańsk

2022-12-07 do 2022-12-15

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 301-400m², Gdańsk

Zapytanie o treści - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 301-400m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Gdańsk oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecenie na murowanie ścian, 30m², Gdańsk

Wykonanie ściany dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecenie na murowanie ścian, 30m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 50m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: remont przybudówki w szeregowcu Termin rozpoczęcia prac: mo...

 • Gdańsk

2022-11-15 do 2022-11-23

Murarz Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2000m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian działowych - ilość 1100 m2 Ter...

 • Gdańsk

2022-11-08 do 2022-11-16

Najlepsze Murowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2022-10-22 do 2022-10-30

Pierwszorzędna Budowa Ściany

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy ściany. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Dam zlecenie na prace murarskie, tynkarskie, 15m²" jest stworzone dla Ciebie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Gdańsk

2022-10-18 do 2022-10-26

Pierwszorzędna Budowa Ściany

Spowoduj, że budowa ściany nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny budowy ściany sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m². Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Gdańsk

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 64m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 64m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2022-10-09 do 2022-10-17

Wysokiej Klasy Budowanie Ścian

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ni...

 • Gdańsk

2022-10-07 do 2022-10-15

Porządna Ściana Murowana

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ni...

 • Gdańsk

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na murowanie ścian, 110m², Borkowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 110m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian działowych oraz kominów: ok 16mb x 3m + 25mb x...

 • Borkowo

2022-09-23 do 2022-10-01

Murowanie ścian, 401-500m², Gdańsk

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Murowanie ścian, 401-500m², dotarcie do znakomitej budowy ściany może być niełatwe, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2022-09-23 do 2022-10-01

Doskonała Ściana Murowana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 100m² Informacje dodatkowe: Ściany działowe parter 12cm gazobeton ok 20mb x 2,9m wysokość ...

 • Borkowo

2022-09-16 do 2022-09-30

Fantastyczny Murarz Ścian

Fantastyczne murowanie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w fachu murarza ścian. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Najczęstsze pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje naprawa pęknięć ścian murowanych?

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje murowanie pękniętej ściany? Cena naprawy pęknięcia w ścianie wynika z kilku czynników. Cena za m2 usługi jest przede wszystkim uzależniona od liczby warstw, jakie ma ściana. W przypadku ściany trzywarstwowej zapłaci się o kilkadziesiąt złotych więcej niż za ścianę dwu czy jednowarstwową.

Na koszty murowania ściany wpływa również to, czy ekipa budowlana ma zakupić materiały. Jeżeli zrobisz to ty, cena usługi będzie niższa. Niezmiernie ważna jest również wielkość i głębokość pęknięcia. Im szkoda będzie większa, tym droższa będzie również jej naprawa. Z kolei w przypadku głębszych pęknięć może okazać się, że konieczne będzie ich poszerzenie, zagruntowanie i wypełnienie zaprawą naprawczą. Potrzebne może być także wtopienie pasa siatki zbrojącej.

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę zajmującą się murowaniem ścian?

Szukając fachowca, zwróć uwagę na jego doświadczenie. Warto także sprawdzić opinie jego byłych klientów. Są one bardzo cennym źródłem informacji – podobnie jak i rankingi internetowe czy wyszukiwarki, dzięki którym można znaleźć specjalistę w swoim mieście. Koniecznie wejdź na nasz ranking najlepszych specjalistów. Nie należy natomiast oszczędzać na specjalistach – wiedza i doświadczenie często idą w parze ze stawkami, które rosną wraz ze stażem pracy.

Jaką porą roku najlepiej zdecydować się na murowanie ścian?

Murowanie ścian najlepiej zaplanować, kiedy na zewnątrz zrobi się cieplej. Przypada to więc na okres od wiosny do jesieni. Oczywiście można to również wykonać zimą, aczkolwiek należy pamiętać o tym, by wybrać specjalnie przeznaczone do takich warunków atmosferycznych preparaty. Optymalne warunki do wiązania się zaprawy murarskiej to temperatury od +5°C do +25°C.

Jakich materiałów używa się do murowania ścian?

Do budowy ścian murowanych domów jednorodzinnych wykorzystuje się najczęściej bloczki z betonu komórkowego oraz pustaki – ceramiczne lub silikatowe - czyli pustaki z bloków wapienno-piaskowych. Znacznie rzadziej do murowania ścian wykorzystuje się bloczki keramzytobetonowe. Materiały zawsze kupuj w sprawdzonych i zaufanych sklepach. Powinny one na opakowaniu posiadać znak CE, który oznacza, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Murowania Ścian