Tynkowanie maszynowe w Twojej okolicy

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 058 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego

Tynki maszynowe

Znakomity Tynk Gipsowy

215 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Green Tynk BeeSystem perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"NOWAK" Dariusz Nowak - Świetne Tynki Maszynowe

"NOWAK" Dariusz Nowak

11 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry NOWAK Dariusz Nowak. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Mróz - Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Mróz

20 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Mróz jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

MP-BUD s.c. - Wyjątkowe Tynkowanie

MP-BUD s.c.

20 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi tynkowania na ponadprzeciętnym poziomie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi remontowo budowlane Adrian Worosz - Pierwszorzędny Tynkarz

Usługi remontowo budowlane Adrian Worosz

26 opinii

Próbujesz dotrzeć do solidnego wykonawcy realizującego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Powiatu Rzeszowskiego. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

P&M BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA - Porządne Tynki Maszynowe

Porządne Tynki Maszynowe

72 opinie

Szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje PM BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

BEST-EW Emil Woźniak - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

BEST-EW Emil Woźniak

10 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Zaufaj doświadczeniu BEST-EW Emil Woźniak. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DOMPLUS Marcin Chorąży - Najlepsze Tynki Maszynowe

DOMPLUS Marcin Chorąży

18 opinii

Jeżeli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z DOMPLUS Marcin Chorąży są dla Ciebie stworzeni. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

9 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

DAV-TYNK - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

DAV-TYNK

22 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij DAV-TYNK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 7 837 zleceń na tynkowanie maszynowe

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Świerklaniec

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Świerklaniec

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 1 godzinę temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 201-300m², Szczęsne

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Do tynkowania mieszkanie 30metrow oraz dom w zabud...

 • Szczęsne

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 1 godzinę temu

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bobrowniki

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 1 godzinę temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego, 101-200m², Wrocław

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 1 godzinę temu

Tynki wewn., 150m2, Wrocław

Zakres zlecenia: tynki wewn. Powierzchnia: 150m2 Termin skorzystania z oferty: za 1-1,5 miesiąca Typ obiektu: lokal usługowy...

 • Wrocław

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Zlecę tynki gipsowe wewn., 3300m2, Łódź i okolice

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista od tanich usług tynkarskich z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Łódź

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Do wykonania tynki gipsowe, 8000-10000m2, Łódź

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem w temacie świetnych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to codzienność. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łódź

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m², Kielce

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kielce

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 4400m², Radom

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 4400 Informacje dodatkowe: Mam do wykonania w okolicy radomia tynki 4 400 powierzchni na scianach słupach i sufit...

 • Radom

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, do 100m², Wałbrzych

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wałbrzych

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gryfice

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Zlecę tynkowanie maszynowe, 201-300m², Szczecin

Rodzaj budynku: Lokal użytkowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Tynk wapienno cementowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny te...

 • Szczecin

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 4 godziny temu

Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Czarne

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 4 godziny temu

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Przemyśl

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 4 godziny temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 150m², Ruciane-Nida

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 150 Informacje dodatkowe: • Tynk maszynowy cementowo - wapienny (system Kanuf, Kreisel lub ró...

 • Ruciane-Nida

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 630m², Myślenice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 630 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myślenice

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Pabianice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pabianice

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białystok

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 6 godzin temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, do 100m², Gorzów Wielkopolski

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego tynkowania maszynowego od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub okolicy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gorzów Wielkopolski

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 6 godzin temu

Solidne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Czernice

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 7 godzin temu

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Cieszyn

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: tynkowanie garażu max wysykośc ok.4m.łączna powieszchnia to ok 80m/kw Termin skorzy...

 • Cieszyn

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 7 godzin temu

Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Stary dom tynki cementowo wapienne Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Piskorzów

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 7 godzin temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Krzywaczka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Jest to dom z projektu archon "W Balsamowcach 2" Mam pytanie czy byłaby możl...

 • Krzywaczka

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 8 godzin temu

Tynkowanie Maszynowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Sędziszów Małopolski

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 9 godzin temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Mrzezino

Zlecający, który szuka wyjątkowej usługi tynkarskiej winien już teraz zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Mrzezino

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 10 godzin temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 500m², Dawidy Bankowe

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu pierwszorzędnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Dawidy bankowe

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 23:14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Darzlubie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Darzlubie

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 22:08

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pabianice

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 21:46

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 650m², Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650 Informacje dodatkowe: Do wykonania tynki maszynowe gipsowe w domu o powierzchni 220m2, wysokość ściany 2,...

 • Gdańsk

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 21:28

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 40m², Lubiechowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 40 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lubiechowa

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 20:14

Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 940m², Dębica

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 940 Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie tynków Termin skorzystania z oferty: najb...

 • Dębica

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 18:43

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Zobacz specjalistów od tynkowania maszynowego w dużych miastach

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych