Tynki maszynowe w Rzeszowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 848 272 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 146 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Rzeszów - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Rzeszów

Usługi Remontowo-Budowlane "Fach-Bud" Sławomir Chmiel

20 opinii

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Remontowo-Budowlane Fach-Bud Sławomir Chmiel. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Irbud-Geo - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Rzeszów

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Rzeszów

16 opinii

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od tynkowania pistoletem z Rzeszowa. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo budowlane Adrian Worosz - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Rzeszów

Usługi remontowo budowlane Adrian Worosz

12 opinii

Bez oporów zleć usługę rewelacyjnego tynkowania pistoletem profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Rzeszów i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Usługi Budowlane Waldemar Burek - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe w Rzeszowie

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe w Rzeszowie

9 opinii

Myślisz, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Usługi Budowlane Waldemar Burek poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Perfect House Piotr Blicharz - Tynki Maszynowe Gipsowe Rzeszów

Tynki Maszynowe Gipsowe

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Perfect House Piotr Blicharz. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

GREGIPS USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Solidny Tynk Natryskowy Rzeszów

Solidny Tynk Natryskowy Rzeszów

7 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij GREGIPS USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

OL-REM Usługi Remontowo-Wykończeniowo-Budowlane - Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe Rzeszów

OL-REM Usługi Remontowo-Wykończeniowo-Budowlane

5 opinii

OL-REM Usługi Remontowo-Wykończeniowo-Budowlane oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Rzeszowa i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Dudek Tynki Maszynowe - Tynki Maszynowe Rzeszów

Dudek Tynki Maszynowe

4 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Dudek Tynki Maszynowe jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Usługi budowlane - Zbigniew Majkut - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Rzeszów

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi budowlane - Zbigniew Majkut realizują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kul Bud - Wyjątkowe Tynkowanie Rzeszów

Kul Bud

1 opinia

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi tynkowania na ponadprzeciętnym poziomie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

60 Zleceń - Tynki Maszynowe Rzeszów

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Rzeszów

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 4 dni temu

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Rzeszów

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam wykonawcy tynków, 80m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Rzeszów

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 7 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Do wytynkowa...

 • Rzeszów

2022-09-13 do 2022-09-21

Porządny Tynk Natryskowy Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynk Gipsowy twa...

 • Rzeszów

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Rzeszów

Ten Klient jest zdania, że znakomity tynk natryskowy to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Rzeszów

2022-09-08 do 2022-09-16

Tynkarze Rzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku...

 • Rzeszów

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlec...

 • Rzeszów

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę tynkowanie, 51-80m², Rzeszów

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe gipsowe to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie, 51-80m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Rzeszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę wykonanie tynków maszynowych sufitu, 101-300m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: perlitobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Rzeszów

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam wykonawcy tynków, 600m², Rzeszów

Świadcząc usługi tynkarskie od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Rzeszów, ale także okolicznych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Rzeszów

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Rzeszów

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rzeszów

2022-09-01 do 2022-09-09

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Rzeszów

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Tynkowanie maszynowe, do 100m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-08-31 do 2022-09-08

Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m², Rzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Ty...

 • Rzeszów

2022-08-30 do 2022-09-07

Najlepsze Tynki Maszynowe Rzeszów

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 60m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Rzeszów

2022-08-26 do 2022-08-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 65m², Rzeszów

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 65m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rzeszów

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Rzeszów

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Rzeszów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Rzeszowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-08-09 do 2022-08-17

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Rzeszów

2022-08-05 do 2022-08-13

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Rzeszów

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Rzeszowa i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rzeszów

2022-08-02 do 2022-08-10

Tynkarze

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Rzeszów

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Rzeszów

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Rzeszów

2022-07-27 do 2022-08-04

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Rzeszów

2022-07-25 do 2022-08-02

Tynkowanie maszynowe, 1250m², Rzeszów

Nawiąż współpracę jako tynkarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Rzeszów

2022-07-21 do 2022-07-29

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Rzeszów

2022-07-19 do 2022-07-27

Tynkowanie maszynowe, 400m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 400m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Rzeszów

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3500m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 3500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpo...

 • Rzeszów

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Rzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: ...

 • Rzeszów

2022-07-15 do 2022-07-23

Zlecenie na wykonanie tynków termoizolacyjnych, ok. 1500m2, Rzeszów

Zakres zlecenia: wykonanie tynków termoizolacyjnych wewnątrz budynku Powierzchnia: ok. 1500m2 Oferty: bez materiałów Termin: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-07-07 do 2022-07-15

Solidni Tynkarze

Zlecający, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rzeszów

2022-07-05 do 2022-07-13

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 180m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 180m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Rzeszów

2022-07-03 do 2022-07-11

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Rzeszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynk...

 • Rzeszów

2022-07-01 do 2022-07-09

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu