Tynkowanie maszynowe w Łodzi

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 058 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Łodzi

Tynki maszynowe Łódź

Doskonałe Tynki Maszynowe Łódź

80 opinii

Firma Tynk-Pol świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódź i okolic. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Mini-Max Dominika Koścista - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łódź

Mini-Max Dominika Koścista

15 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Mini-Max Dominika Koścista. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

"BAUMIX" Renata Neska - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Łódź

"BAUMIX" Renata Neska

14 opinii

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma BAUMIX Renata Neska jest Twoim rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

TYNK DECOR - Staranny Tynk Gipsowy Łódź

TYNK DECOR

10 opinii

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z TYNK DECOR są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Venar - Fachowe Usługi Tynkarskie Łódź

Venar

13 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od fachowych usług tynkarskich z Łodzi, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Venar jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Tynki Gipsowe "Dominik" - Najlepsze Tynki Maszynowe Łódź

Najlepsze Tynki Maszynowe

6 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Tynki Gipsowe Dominik ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA - Pierwszorzędne Tynkowanie Łódź

Pierwszorzędne Tynkowanie Łódź

6 opinii

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu pierwszorzędnego tynkowania z Łodzi, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Paweł Piątkowski - Najwyższej Klasy Tynkowanie Łódź

Paweł Piątkowski

2 opinie

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Paweł Piątkowski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Tynki maszynowe - Znakomite Tynki Mechaniczne Łódź

Tynki maszynowe

2 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tynki maszynowe ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

ZZ Partners - Profesjonalne Tynki Maszynowe w Łodzi

Profesjonalne Tynki Maszynowe w Łodzi

1 opinia

Firma ZZ Partners świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Łodzi i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Najnowsze z 114 zleceń na tynkowanie maszynowe w Łodzi

Zlecę tynki gipsowe wewn., 3300m2, Łódź i okolice

Zakres zlecenia: tynk gipsowy wewn. Powierzchnia: 3300m2 Dostawca materiałów: z materiałem Termin skorzystania z oferty: od 10.10.2023r. Typ obiektu: pomieszczenia biurowe Informacje dodatkowe: do wys. 3,1m ...

 • Łódź

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Doskonałe Tynki Maszynowe Łódź

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Do wykonania tynki gipsowe, 8000-10000m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łódź

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. przemysłowego, 3000m², Łódź

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 3000 Informacje dodatkowe: Szukam wykonawcy na tynki maszynowe: - obmiar - ok. 3000,00 m2 - klatki schodowe - w...

 • Łódź

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 7 dni temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Szukam ekipy do wykonania tynków wewn. (gipsowych i częściowo cementowo-wapie...

 • Łódź

2023-09-19 do 2023-09-27
dodano 8 dni temu

Usługi Tynkarskie Łódź

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Łódź

2023-09-13 do 2023-09-21

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego, 4000m², Łódź

Rodzaj budynku: uczelnia wyższa Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 4000 Informacje dodatkowe: Tynki wewnętrzne zwykłe kat. III wykonywane mechanicznie na ścianach i...

 • Łódź

2023-09-12 do 2023-09-20

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 501-600m², Łódź

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Informacje dodatkowe: Tylko doświadczone solidne firmy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Łódź

2023-09-07 do 2023-09-15

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-09-07 do 2023-09-15

Tynkowanie Łódź

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie w rejonie Łodzi i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łódź

2023-09-06 do 2023-09-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Tynk cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-09-04 do 2023-09-12

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Łódź

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Łodzi. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-09-03 do 2023-09-11

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-08-29 do 2023-09-06

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Łódź

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, usługa dotyczy tynków cementowo-wapien...

 • Łódź

2023-08-28 do 2023-08-28

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Łódź

To zlecenie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódź oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łódź

2023-08-22 do 2023-08-30

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-08-19 do 2023-08-27

Fantastyczne Tynkowanie

Rodzaj budynku: Szkoła Podstawowa Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-08-18 do 2023-08-26

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Tynkowanie i wypróbowanie ściany około 10m2 Termin skorzystania z oferty: na...

 • Łódź

2023-08-18 do 2023-08-26

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Łódź

2023-08-14 do 2023-08-22

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Łódź

Szukasz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego tynkowania pistoletem w miejscowości Łódź lub w pobliskim rejonie? Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łódź

2023-08-12 do 2023-08-20

Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-08-11 do 2023-08-19

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-08-10 do 2023-08-18

Porządne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-08-09 do 2023-08-17

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 1200m², Łódź

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 1200 Informacje dodatkowe: Do wykonania 1. Parter oraz piętro wysokość pomieszczeń ok 2,6m. 2. Powierzch...

 • Łódź

2023-08-08 do 2023-08-16

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Byszewy

2023-08-04 do 2023-08-12

Wyjątkowe Tynkowanie

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Łodzi i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-08-04 do 2023-08-12

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-08-03 do 2023-08-11

Tynkowanie maszynowe domu, 700m², Byszewy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 700 Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Jestem zainteresowany tynkami wewnętrznymi, ok 700m2, tynki cementowo...

 • Byszewy

2023-08-03 do 2023-08-11

Tynkowanie Maszynowe

Planujesz przyjąć zlecenie na tynkowanie maszynowe, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m² to wspaniały pomysł. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2023-07-31 do 2023-08-08

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Łódź

Zlecający, który planuje zakup rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łódź

2023-07-31 do 2023-08-08

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, 60m², Łódź

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, 60m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Łódź

2023-07-26 do 2023-08-03

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Ten Klient myśli, że profesjonalny tynk natryskowy to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Łódź

2023-07-24 do 2023-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych