Tynkowanie maszynowe w Tomaszowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 926 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 810 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Tomaszowie Mazowieckim

Tynki maszynowe Tomaszów Mazowiecki

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? FACH - TYNK jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Mini-Max Dominika Koścista - Solidne Tynkowanie Tomaszów Mazowiecki

Mini-Max Dominika Koścista

15 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię solidne tynkowanie w rejonie Tomaszowa Mazowieckiego i szukasz najlepszych ofert to trafiłeś w dobre miejsce. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Paulina Koścista - Kompetentny Tynkarz Tomaszów Mazowiecki

Paulina Koścista

5 opinii

Klient, który potrzebuje rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

ZUB Mazbud II Bartłomiej Kubiak - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

ZUB Mazbud II Bartłomiej Kubiak

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych gipsowych? Wykorzystaj doświadczenie ZUB Mazbud II Bartłomiej Kubiak. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

CLN - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Tomaszów Mazowiecki

CLN

9 opinii

Bez oporów zleć usługę fantastycznego tynkowania pistoletem ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wylewki betonowe Wojd-bet - Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Tomaszowie Mazowieckim

Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Tomaszowie Mazowieckim

18 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Wylewki betonowe Wojd-bet. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

TROTIS ROBERT TROJAK - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Tomaszów Mazowiecki

TROTIS ROBERT TROJAK

5 opinii

Od wielu lat pracownicy TROTIS ROBERT TROJAK realizują usługi z zakresu perfekcyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Brawen - Profesjonalne Tynki Maszynowe Tomaszów Mazowiecki

Profesjonalne Tynki Maszynowe Tomaszów Mazowiecki

2 opinie

Nadal szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Brawen. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ZRB Zbigniew Domagała - Doskonałe Tynki Maszynowe Tomaszów Mazowiecki

Doskonałe Tynki Maszynowe

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ZRB Zbigniew Domagała są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Zadrzewiasty - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Tomaszów Mazowiecki

Zadrzewiasty

Od lat pracownicy Zadrzewiasty oferują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług tynkarskich. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Tomaszowie Mazowieckim

Solidny Tynk Natryskowy Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1400m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-05-26 do 2023-06-03

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Tomaszów Mazowiecki

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Inowłódz

2023-05-04 do 2023-05-12

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 200m², Konewka

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Łódzkiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Konewka

2023-03-11 do 2023-03-19

Solidne Tynki Mechaniczne Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia pr...

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-24 do 2023-01-24

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Koluszki

Szukane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 301-500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Koluszki

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Rawa Mazowiecka

To zapytanie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Rawa Mazowiecka i okolic. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Rawa Mazowiecka

2023-02-22 do 2023-03-02

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Tomaszów Mazowiecki

Pracując w branży usług tynkarskich od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Rawa Mazowiecka, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Rawa Mazowiecka

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Rawa Mazowiecka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Rawa Mazowiecka

2023-01-27 do 2023-02-04

Tynkarze Tomaszów Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Rawa Mazowiecka

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Rawa Mazowiecka

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rawa Mazowiecka

2023-03-29 do 2023-04-06

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Rawa Mazowiecka

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od tynkowania pistoletem to wykonaj zlecenie - Tynkowanie maszynowe, 701-1000m². Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Rawa Mazowiecka

2023-04-14 do 2023-04-22

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Rawa Mazowiecka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Rawa Mazowiecka

2023-04-26 do 2023-05-04

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Rawa Mazowiecka

Będąc w gronie tynkarzy z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Rawa Mazowiecka i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego ogłoszenia. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rawa Mazowiecka

2023-01-28 do 2023-02-05

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Rawa Mazowiecka

2023-02-06 do 2023-02-14

Tynkowanie maszynowe, 2000m², Rawa Mazowiecka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 2000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Rawa Mazowiecka

2023-02-21 do 2023-03-01

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1150m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: najbliższy w...

 • Rawa Mazowiecka

2023-04-03 do 2023-04-11

Do wykonania tynki maszynowe, 1700m², Rawa Mazowiecka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trady...

 • Rawa Mazowiecka

2023-02-06 do 2023-02-14

Do wykonania tynki maszynowe, 1150m², Rawa Mazowiecka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe inf...

 • Rawa Mazowiecka

2023-04-04 do 2023-04-12

Tynk Natryskowy

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dąbrowa

2023-02-22 do 2023-03-02

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Dzięki dbałości o szczegóły usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Wolbórz

2023-02-20 do 2023-02-28

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Cielądz

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Cielądz

2023-04-11 do 2023-04-19

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące doskonałego tynkowania pistoletem od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łódzkiego. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Cielądz

2023-04-23 do 2023-05-01

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Słupia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Słupia

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Gałków Mały

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: Tynki hybrydowe (cementowo-gipso...

 • Gałków mały

2023-01-23 do 2023-01-31

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Gałków mały

2023-02-28 do 2023-03-08

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 200m², Tworzyjanki

Oszczędź czas i przyjmij zlecenie na profesjonalne tynkowanie pistoletem z Łódzkiego. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tworzyjanki

2023-01-17 do 2023-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych