Tynkowanie maszynowe w Poddębicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 887 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 808 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Poddębicach

Tynki maszynowe Poddębice

Tynk-Pol

77 opinii

Firma Tynk-Pol oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Poddębic oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

TYNK-MASZ Tomasz Kowalski - Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Poddębice

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne

7 opinii

Uważasz, że doskonałej jakości tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Tynki Gipsowe "Dominik" - Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Poddębicach

Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Poddębicach

6 opinii

Jesteś zdania, że perfekcyjne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z Tynki Gipsowe Dominik doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Dam-Bud - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Poddębice

Dam-Bud

6 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Dam-Bud są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Tynki maszynowe - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Poddębice

Tynki maszynowe

1 opinia

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Tynki maszynowe jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

GOYA - POSADZKI, WYLEWKI ANHYDRYTOWE - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Poddębice

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

41 opinii

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom GOYA - POSADZKI WYLEWKI ANHYDRYTOWE. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zakład Budowlany Marek Urbaniak - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Poddębice

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Poddębice

1 opinia

Po prostu zleć zadanie tynkowania pistoletem ekspertom firmy Zakład Budowlany Marek Urbaniak z miejscowości Poddębice. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Poddębic nie mają sobie równych. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Florkowski Mateusz - Najlepsze Usługi Tynkarskie Poddębice

Najlepsze Usługi Tynkarskie Poddębice

Ten, kto potrzebuje usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PPH ANIA spzoo - Dobry Tynkarz Poddębice

Dobry Tynkarz

Szukasz wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Poddębic. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

RB-SYSTEM - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Poddębice

Perfekcyjny Tynk Gipsowy

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? RB-SYSTEM jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Poddębicach

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Dalików

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Dalików

2023-05-30 do 2023-06-07
dodano 6 dni temu

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Wartkowice

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wartkowice

2023-04-14 do 2023-01-05

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe Poddębice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Wartkowice

2023-03-21 do 2023-03-29

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Dalików

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Dalików

2023-03-13 do 2023-03-21

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Poddębice

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Uniejów

2022-12-08 do 2022-12-16

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Poddębice

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego tynkowania pistoletem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²", jako ekspert z miejscowości Łódzkie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Łódzkiego jesteś jednym z najlepszych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kłoniszew

2022-12-01 do 2022-12-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Konopnica

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Konopnica

2022-11-17 do 2022-11-25

Tynkowanie Pistoletem

To zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Łódzkiego i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Świnice Warckie

2023-05-22 do 2023-05-30

Tynkarze Poddębice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Parzęczew

2023-02-19 do 2023-02-27

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgod...

 • Słowak

2023-04-19 do 2023-04-27

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Karolew

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Karolew

2022-11-18 do 2022-11-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Nakielnica

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę.

 • Nakielnica

2023-05-12 do 2023-05-20

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Dąbie

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od tynkowania maszynowego to wykonaj zlecenie - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m². Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Dąbie

2023-04-26 do 2023-05-04

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 90m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin r...

 • Mauryców

2022-12-26 do 2023-01-03

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Wodzierady

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 7000m², Lutomiersk

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Lutomiersk

2023-04-14 do 2023-04-22

Zlecę tynkowanie ścian, 501-700m², Lutomiersk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Lutomiersk

2023-05-27 do 2023-06-04

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 200m², Lutomiersk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Lutomiersk

2023-04-29 do 2023-05-07

Tynkowanie Maszynowe

Szukane są perfekcyjne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 120m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu tynkowania maszynowego, poznaj szczegóły zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wrząca

2023-03-04 do 2023-03-12

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Ozorków

2023-02-23 do 2023-03-03

Solidne Tynki Mechaniczne

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 30m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Łódzkie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ozorków

2023-05-22 do 2023-05-30

Staranne Tynki Maszynowe Poddębice

Ten Klient jeszcze poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Ozorków

2023-02-18 do 2023-02-26

Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 50m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ozorków

2023-03-03 do 2023-03-11

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Ozorków

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Łódzkiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ozorków

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Ozorków

Jako dobry tynkarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Ozorków

2023-05-24 do 2023-06-01

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 130m², Ozorków

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ozorków

2023-02-20 do 2023-02-28

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Ozorków

2023-04-23 do 2023-05-01

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Aleksandrów Łódzki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Aleksandrów Łódzki

2023-03-12 do 2023-03-20

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki ...

 • Aleksandrów Łódzki

2023-05-14 do 2023-05-14

Tynkowanie maszynowe, 586m², Aleksandrów Łódzki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 586m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Aleksandrów Łódzki

2023-01-17 do 2023-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych