Tynkowanie maszynowe w Sieradzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 958 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 812 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Sieradzu

Tynki maszynowe Sieradz

Tynk-Pol

77 opinii

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Tynk-Pol są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

BTG Usługi Budowlane - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe w Sieradzu

BTG Usługi Budowlane

14 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij BTG Usługi Budowlane. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

TYNK DECOR - Porządne Tynki Maszynowe Sieradz

TYNK DECOR

9 opinii

Myślisz, że porządne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Tynki maszynowe - Doskonałe Tynki Maszynowe Sieradz

Tynki maszynowe

2 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia Tynki maszynowe. Ustal pasujący termin już teraz!

Kowalski Marek - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sieradz

Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sieradz

1 opinia

Uważasz, że świetne tynki maszynowe cementowo wapienne to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

"ART-BUD" Artur Czarnecki - Świetny Tynkarz Sieradz

Świetny Tynkarz Sieradz

4 opinie

Świetny tynkarz z właściwym doświadczeniem w temacie świetnych usług tynkarskich dbający o zadowolenie swoich Klientów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Nor - Bud Usługi Ogólnobudowlane - Solidne Tynkowanie Maszynowe Sieradz

Nor - Bud Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu solidnego tynkowania maszynowego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Nor - Bud Usługi Ogólnobudowlane jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

KAM-MIX - Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Sieradz

KAM-MIX

7 opinii

Zleć zadanie tynkowania maszynowego ekspertom z miejscowości Sieradz. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Sieradza są jednymi z najlepszych. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

BUD-MAX ŁUKASZ WOJTASIK - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Sieradz

BUD-MAX ŁUKASZ WOJTASIK

1 opinia

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BUD-MAX ŁUKASZ WOJTASIK z Sieradza jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

F.H.U ,,MAJKA" Dariusz Nieweś - Świetny Tynk Natryskowy Sieradz

Świetny Tynk Natryskowy

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z F.H.U MAJKA Dariusz Nieweś. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Sieradzu

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Sieradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Keramzyt Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki g...

 • Błaszki

2023-06-04 do 2023-06-12
dodano wczoraj o 14:33

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem Sieradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Błaszki

2023-06-03 do 2023-06-11
dodano 2 dni temu

Wykwalifikowani Tynkarze Sieradz

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Łódzkiego zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 1300m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Godynice

2023-05-23 do 2023-05-31

Do wykonania tynki maszynowe, 3600m², Sieradz

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Do wykonania tynki maszynowe, 3600m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sieradz

2023-05-23 do 2023-05-31

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Sieradz

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu tynkarza. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Sieradz

2023-05-22 do 2023-05-30

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje...

 • Sieradz

2023-05-20 do 2023-05-28

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Złoczew

To zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódzkie i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Złoczew

2023-05-18 do 2023-05-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 5500m², Sieradz

Zleceniodawca poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 5500m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sieradz

2023-05-10 do 2023-05-18

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Sieradz

To zapytanie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, 1600m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Sieradz i z sąsiednich miast. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sieradz

2023-04-24 do 2023-05-02

Najlepsze Tynkowanie

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne atuty jako fachowca od tynkowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę tynki maszynowe, 100m². Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sieradz

2023-04-18 do 2023-04-26

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 220m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Sieradz

2023-04-17 do 2023-04-25

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Sieradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Sieradz

2023-04-14 do 2023-04-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Sieradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Sieradz

2023-04-14 do 2023-04-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Sieradz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silka Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 20...

 • Sieradz

2023-04-11 do 2023-04-19

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 90m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Warta

2023-03-30 do 2023-04-07

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informac...

 • Sieradz

2023-03-20 do 2023-03-28

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 5500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Sieradz

2023-03-17 do 2023-03-25

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ceramika, beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki g...

 • Sieradz

2023-03-15 do 2023-03-23

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Sieradz

2023-02-21 do 2023-03-01

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Keramzyt Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Błaszki

2023-01-20 do 2023-01-28

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Rożdżały

2023-01-10 do 2023-01-18

Tynkowanie maszynowe, do 10m², Rossoszyca

Przygotowanie tynków mechanicznych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, do 10m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Rossoszyca

2023-01-09 do 2023-01-17

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 160m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Sieradz

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Brzeźnio

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: gips super twardy ...

 • Brzeźnio

2023-01-05 do 2023-01-13

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Sieradz

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 59m², Sieradz

Klient napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 59m²". Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z okolic Sieradza i pobliskich powiatów. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Sieradz

2022-11-28 do 2022-12-06

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych