Tynkowanie maszynowe w Opocznie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 938 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 810 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Opocznie

Tynki maszynowe Opoczno

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne w Opocznie

15 opinii

Uważasz, że doskonałej jakości tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

TYNK DECOR - Świetne Usługi Tynkarskie Opoczno

TYNK DECOR

9 opinii

Jeśli jeszcze szukasz świetnego tynkarza, to zerknij na firmę TYNK DECOR. Oferuje szerokie spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dawid Andrzejak DAW-BUD - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Opoczno

Dawid Andrzejak DAW-BUD

3 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Dawid Andrzejak DAW-BUD. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

PAW-exBUD Prace Remontowo-Wykończeniowe - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Opoczno

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Opoczno

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij PAW-exBUD Prace Remontowo-Wykończeniowe. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Goworek - Tanie Usługi Tynkarskie Opoczno

Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Goworek

2 opinie

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Goworek prześciga konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych Klientów. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Marcin Włodarczyk Budowa-Remont - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Opoczno

Marcin Włodarczyk Budowa-Remont

8 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Marcin Włodarczyk Budowa-Remont. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Grzegorz Grudziecki - Doskonałe Tynki Maszynowe Opoczno

Doskonałe Tynki Maszynowe

3 opinie

Firma Grzegorz Grudziecki świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Opoczno i okolic. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi Remontowo Budowlane - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Opoczno

Usługi Remontowo Budowlane

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Remontowo Budowlane. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Mariusz Pankiewicz - Świetne Tynki Maszynowe Opoczno

Mariusz Pankiewicz

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Mariusz Pankiewicz. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi Remontowo Budowlane - Najlepsze Usługi Tynkarskie Opoczno

Najlepsze Usługi Tynkarskie Opoczno

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Usługi Remontowo Budowlane przewyższa konkurentów. Sławę oddają rekomendacje zachwyconych Klientów. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Opocznie

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Opoczno

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Opoczno

2023-04-30 do 2023-05-08

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Opoczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Paradyż

2023-04-27 do 2023-05-05

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 80m², Opoczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 80m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Opoczno

2023-04-22 do 2023-04-30

Solidne Tynkowanie Maszynowe Opoczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: Piasek kwarcowy z docierka, tynki cementowo-wapie...

 • Soczówki

2023-03-24 do 2023-04-01

Do wykonania tynki maszynowe, 107m², Żarnów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 107m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Żarnów

2023-03-13 do 2023-03-21

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Opoczno

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako eksperta od tynkowania maszynowego to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Opoczno

2023-03-10 do 2023-03-18

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Opoczno

Zapytanie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Opoczna i okolic. Przedstaw ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Opoczno

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Skronina

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Skronina

2023-01-12 do 2023-01-20

Najwyższej Klasy Tynkowanie Opoczno

Klient napisał "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Opoczno

2023-01-03 do 2023-01-11

Tynkowanie Pistoletem

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne tynkowanie pistoletem w rejonie Łódzkiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Konewka

2023-03-11 do 2023-03-19

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Opoczno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak H + h, beton, drewno Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Inowłódz

2023-05-04 do 2023-05-12

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 1400m², Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 1400m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-05-26 do 2023-06-03

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Tomaszów Mazowiecki

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-24 do 2023-01-24

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Kołoniec

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kołoniec

2023-04-30 do 2023-05-08

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Nałęczów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Nałęczów

2023-03-11 do 2023-03-19

Tynkarze

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Końskie

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Końskie

Klient, który planuje zakup starannej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Końskie

2023-03-11 do 2023-03-19

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to dobry pomysł. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Końskie

2023-03-28 do 2023-04-05

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 400m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycy...

 • Przysucha

2023-04-28 do 2023-05-06

Zlecę tynki maszynowe, 400m², Przysucha

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 400m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Przysucha

2023-05-03 do 2023-05-11

Szukam wykonawcy tynków, 280m², Przysucha

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 280m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe info...

 • Przysucha

2023-05-03 do 2023-05-11

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Dąbrowa

2023-02-22 do 2023-03-02

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Wolbórz

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od tynku natryskowego. Napisał ogłoszenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wolbórz

2023-02-20 do 2023-02-28

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Przyłogi

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający tynkowanie pistoletem są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od tynkowania pistoletem. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Przyłogi

2023-05-04 do 2023-05-05

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Radoszyce

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Ulów

Zleceniodawca napisał "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Ulów

2023-05-07 do 2023-05-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych