Tynkowanie maszynowe w Łowiczu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 969 102 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 343 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Łowiczu

Tynki maszynowe Łowicz

Mini-Max Dominika Koścista

15 opinii

Każdy, kto szuka usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

M&M Tynki Maszynowe - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Łowicz

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Łowicz

9 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij MM Tynki Maszynowe. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KAROL JESKE VENAR - Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Łowicz

KAROL JESKE VENAR

14 opinii

Szukasz specjalistów od profesjonalnego tynkowania pistoletem w miejscowości Łowicz lub w rejonie powiatu? Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łowicz

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA

6 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Rafał Zieliński - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Łowicz

Rafał Zieliński

2 opinie

Uważasz, że perfekcyjne tynki maszynowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Usługi Budowlano - Remontowe Zbigniew Kacprowski - Solidny Tynk Gipsowy w Łowiczu

Solidny Tynk Gipsowy w Łowiczu

2 opinie

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Budowlano - Remontowe Zbigniew Kacprowski z Łowicza jest na to skuteczną metodą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

CEZUS - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łowicz

CEZUS

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji CEZUS. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi remontowo budowlane - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łowicz

Usługi remontowo budowlane

4 opinie

Firma Usługi remontowo budowlane świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Łowicz i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Invest Bud Tanie usługi koparkami i koparko - ładowarkami Paweł Tomanik - Solidne Usługi Tynkarskie Łowicz

Solidne Usługi Tynkarskie Łowicz

1 opinia

Szukasz fachowca wykonującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Łowiczu. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Z.R.B Marek Zimny - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Łowicz

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy

1 opinia

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? Z.R.B Marek Zimny z Łowicza jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Łowiczu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Chruślin

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chruślin

2024-06-19 do 2024-06-27

Najwyższej Klasy Tynkowanie Łowicz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łowicz

2024-06-11 do 2024-06-19

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie Łowicz

Dzięki dbałości o szczegóły usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Łowicz

2024-04-23 do 2024-05-01

Tynkowanie Pistoletem Łowicz

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny te...

 • Łowicz

2024-02-12 do 2024-02-20

Znakomici Tynkarze Łowicz

Jako znakomity tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Bielawy

2024-02-12 do 2024-02-20

Solidne Tynkowanie

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Łowicz

2024-02-10 do 2024-02-18

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 754m², Łyszkowice

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łyszkowice

2024-02-03 do 2024-02-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Łowicz

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Łowicz

2024-01-28 do 2024-02-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m², Bełchów

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynkowania pistoletem, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Bełchów

2024-01-22 do 2024-01-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Dębowa Góra

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dębowa Góra

2024-06-19 do 2024-06-27

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: Poddasze bez sufitów Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kochanów

2024-07-12 do 2024-07-20

Tynkarze

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Łódzkie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kochanów

2024-07-12 do 2024-07-20

Rewelacyjny Tynk Natryskowy Łowicz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Głowno

2024-02-14 do 2024-02-22

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 700m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Głowno

2024-02-26 do 2024-03-05

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 201-300m², Głowno

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, Podłogi oraz Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Zależy mi na czasie, w dwóch m...

 • Głowno

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 101-200m², Wola Lubiankowska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wola lubiankowska

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Boczki Zarzeczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Boczki zarzeczne

2024-03-12 do 2024-03-20

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Żychlin

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Proszę dzwonić 693•••••• Termin skorzystania z ofer...

 • Żychlin

2024-07-09 do 2024-07-17

Profesjonalne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: 693•••••• proszę dzwonić Termin skorzystania z ofert...

 • Żychlin

2024-06-21 do 2024-06-29

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Żychlin

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żychlin

2024-03-13 do 2024-03-20

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, do 100m², Żychlin

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Tynki maszynowe cementowo wapienne Termin skorzystan...

 • Żychlin

2024-07-12 do 2024-07-20

Znakomite Tynki Mechaniczne

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Żychlin

2024-06-19 do 2024-06-27

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bolimów

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Bolimów

2024-06-01 do 2024-06-09

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Bolimów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bolimów

2024-04-05 do 2024-04-05

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bolimów

2024-05-07 do 2024-05-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych