Tynkowanie maszynowe w Radomsku

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 613 841 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Radomsku

Tynki maszynowe Radomsko

Rewelacyjny Tynkarz w Radomsku

10 opinii

Ten rewelacyjny tynkarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - TYNK DECOR to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Mix Bum - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Radomsko

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Radomsko

8 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Mix Bum. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Nowak Piotr - Perfekcyjny Tynk Natryskowy Radomsko

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

2 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Nowak Piotr. Radomsko to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

TYNKI,DOCIEPLENIA - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Radomsko

TYNKI,DOCIEPLENIA

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij TYNKIDOCIEPLENIA. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Wer-Went Patryk Owiesek - Najlepsze Tynkowanie Radomsko

Wer-Went Patryk Owiesek

3 opinie

Wybierz Wer-Went Patryk Owiesek jeśli poszukujesz właściwych ludzi do najlepszego tynkowania na terenie Radomska lub okolicy. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

KRYS-BUD - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Radomsko

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Radomsko

1 opinia

Powierz zadanie tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Radomsko. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Radomska nie mają sobie równych. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz - Świetne Usługi Tynkarskie Radomsko

Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz

1 opinia

Każdy, kto szuka usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

EBudowlanka - Staranne Tynki Mechaniczne Radomsko

EBudowlanka

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom EBudowlanka. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

I&E DESIGN Michał Kwarta - Profesjonalny Tynk Natryskowy Radomsko

Profesjonalny Tynk Natryskowy

19 opinii

Jeszcze poszukujesz specjalisty od tynku natryskowego? Wykorzystaj doświadczenie IE DESIGN Michał Kwarta. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi Remontowo-Budowlane - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Radomsko

Usługi Remontowo-Budowlane

4 opinie

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy tynkowania pistoletem z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi Remontowo-Budowlane jest gotowa Ci pomóc. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Radomsku

Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Radomsko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Szukam wykonawcy do zrobienia tynków gipsowych lub cementowo wapiennych. Ok...

 • Radomsko

2023-09-17 do 2023-09-25
dodano 6 dni temu

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Radomsko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radomsko

2023-09-14 do 2023-09-22

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Krzywanice

Przygotowanie tynków mechanicznych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Krzywanice

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Radomsko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Radomsko

2023-08-10 do 2023-08-18

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Łowicz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łowicz

2023-07-24 do 2023-08-01

Rzetelne Usługi Tynkarskie Radomsko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łowicz

2023-07-21 do 2023-07-29

Tynk Natryskowy Radomsko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kodrąb

2023-07-21 do 2023-07-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Blok Dobryszyce

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Blok dobryszyce

2023-07-18 do 2023-07-26

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Przedbórz

Ten Klient jest zdania, że znakomity tynk natryskowy to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Przedbórz

2023-06-23 do 2023-07-01

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Kamieńsk

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kamieńsk

2023-06-08 do 2023-06-16

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m², Kamieńsk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Kamieńsk

2023-06-02 do 2023-06-10

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Kamieńsk

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Kamieńsk

2023-06-02 do 2023-06-10

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m², Radomsko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Radomsko

2023-05-27 do 2023-06-04

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gomunice

2023-05-08 do 2023-05-16

Profesjonalne Tynki Mechaniczne Radomsko

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rogi

2023-05-01 do 2023-05-09

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Rudka

Jako nieprzeciętny tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Rudka

2023-04-23 do 2023-05-01

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Radomsko

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radomsko

2023-04-22 do 2023-04-30

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Radziechowice Drugie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: Garaż budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tr...

 • Radziechowice drugie

2023-04-22 do 2023-04-30

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Zlecający szuka specjalisty od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Radomsko

2023-03-19 do 2023-03-27

Do wykonania tynki maszynowe, 30000m², Radomsko

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Do wykonania tynki maszynowe, 30000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynku natryskowego, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Radomsko

2023-03-17 do 2023-03-25

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Radomsko

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu tynkarza. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Pstrokonie

2023-05-07 do 2023-05-15

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące doskonałego tynkowania pistoletem od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łódzkiego. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gorzkowice

2023-06-15 do 2023-06-23

Porządne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Witam, szukam firmy do tynków cementowo wapiennych Ściany około 250m2 bez sufitów Mo...

 • Matyniów

2023-07-06 do 2023-07-14

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Przyłogi

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Przyłogi

2023-05-04 do 2023-05-05

Tynkowanie maszynowe domu, 480m², Smyków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 480 Informacje dodatkowe: Tynki cementowo wapienne Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Smyków

2023-07-12 do 2023-07-20

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: 2023-09-15...

 • Wola mokrzeska

2023-07-12 do 2023-07-20

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Kleszczów

2023-03-10 do 2023-03-18

Doskonali Tynkarze

Klient, który potrzebuje doskonałej usługi tynkarskiej powinien zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kleszczów

2023-05-18 do 2023-05-26

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Kuźnica Grodziska

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kuźnica grodziska

2023-04-01 do 2023-04-09

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Swoboda

2023-06-11 do 2023-06-19

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych