Tynkowanie maszynowe w Pabianicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 613 875 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Pabianicach

Tynki maszynowe Pabianice

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Pabianice

80 opinii

Firma Tynk-Pol oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Pabianic oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań.

Mini-Max Dominika Koścista - Profesjonalne Tynki Maszynowe Pabianice

Profesjonalne Tynki Maszynowe

15 opinii

Firma Mini-Max Dominika Koścista świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Pabianic i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

"BAUMIX" Renata Neska - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Pabianice

"BAUMIX" Renata Neska

14 opinii

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

TYNK DECOR - Staranne Tynki Maszynowe Pabianice

Staranne Tynki Maszynowe Pabianice

10 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij TYNK DECOR. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Venar - Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Pabianice

Venar

13 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Pabianice. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Pabianic są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA - Doskonałe Tynki Maszynowe w Pabianicach

Doskonałe Tynki Maszynowe w Pabianicach

6 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Tynki maszynowe - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Pabianice

Tynki maszynowe

2 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Tynki maszynowe są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Paweł Piątkowski - Świetne Tynki Maszynowe Pabianice

Paweł Piątkowski

2 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Paweł Piątkowski. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AK Tynki - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Pabianice

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Zleć zadanie tynkowania maszynowego fachowcom firmy AK Tynki z miejscowości Pabianice. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Pabianic są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

ZZ Partners - Porządne Tynki Maszynowe Pabianice

Porządne Tynki Maszynowe

1 opinia

ZZ Partners świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Pabianice i z sąsiednich miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Najnowsze z 33 zleceń na tynkowanie maszynowe w Pabianicach

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Ksawerów

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny zaufania specjalista z zakresu fantastycznego tynkowania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ksawerów

2023-09-10 do 2023-09-18

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Lutomiersk

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi tynkarskie i tynkowanie maszynowe na terenie Łódzkiego oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest skierowane do właśnie Ciebie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Lutomiersk

2023-09-02 do 2023-09-10

Tynk Natryskowy Pabianice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dom z solbetu Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jerwonice

2023-08-30 do 2023-09-07

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Pabianice

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Pabianice

2023-08-21 do 2023-08-29

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Pabianice

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi profesjonalista z zakresu najwyższej klasy tynkowania z Pabianic? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Pabianice

2023-08-21 do 2023-08-29

Tynkowanie Pistoletem Pabianice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ksawerów

2023-08-16 do 2023-08-24

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Pabianice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ksawerów

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Pabianice

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Pabianice

2023-08-08 do 2023-08-16

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pabianice

2023-08-07 do 2023-08-15

Znakomici Tynkarze Pabianice

Klient napisał "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę znakomitego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Pabianice

2023-08-07 do 2023-08-15

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Wykonaj zlecenie dotyczące rewelacyjnego tynkowania maszynowego od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Łódzkiego. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Ksawerów

2023-07-27 do 2023-08-04

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pabianice

2023-07-26 do 2023-08-03

Najlepsze Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lutomiersk

2023-07-18 do 2023-07-26

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 650m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ksawerów

2023-07-17 do 2023-07-21

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 1000m², Pabianice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pabianice

2023-07-17 do 2023-07-28

Zlecę tynki maszynowe, 300m², Pabianice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki Solbet, beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Pabianice

2023-06-14 do 2023-06-22

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Lutomiersk

2023-05-31 do 2023-06-08

Zlecę tynkowanie ścian, 501-700m², Lutomiersk

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę tynkowanie ścian, 501-700m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Lutomiersk

2023-05-27 do 2023-06-04

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny...

 • Pabianice

2023-05-20 do 2023-05-22

Fachowe Usługi Tynkarskie

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Łódzkie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Dobroń

2023-05-20 do 2023-05-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Żytowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Żytowice

2023-05-14 do 2023-05-22

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Dobroń

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynk hybrydowy Dodatkowe informacje: około 250m2...

 • Dobroń

2023-05-09 do 2023-05-17

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 108m², Piątkowisko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 108m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe inform...

 • Piątkowisko

2023-05-04 do 2023-05-12

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: StA...

 • Konstantynów Łódzki

2023-05-03 do 2023-05-11

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 200m², Lutomiersk

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu perfekcyjnego tynkowania pistoletem z Łódzkiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lutomiersk

2023-04-29 do 2023-05-07

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Pabianice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Pabianice

2023-04-21 do 2023-04-29

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Konstantynów Łódzki

2023-04-20 do 2023-04-28

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 7000m², Lutomiersk

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 7000m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Lutomiersk

2023-04-14 do 2023-04-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 4000m², Dobroń

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe gipsowe to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 4000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Dobroń

2023-04-04 do 2023-04-12

Tynkowanie Maszynowe

Szukane są perfekcyjne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu tynkowania maszynowego, poznaj szczegóły zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pabianice

2023-04-03 do 2023-04-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 7000m², Pabianice

Zlecający szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 7000m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Pabianice

2023-03-25 do 2023-04-02

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych