Tynkowanie maszynowe w Łęczycy

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 613 875 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Łęczycy

Tynki maszynowe Łęczyca

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to powierz tę kwestię specjalistom z Kapitel Budownictwo Kamil Dośpiał. Łęczyca i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

"KRÓL" Joanna Król - Najlepsze Tynki Maszynowe Łęczyca

"KRÓL" Joanna Król

9 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij KRÓL Joanna Król. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Mateusz Batarowicz - Pierwszorzędne Tynkowanie Łęczyca

Pierwszorzędne Tynkowanie Łęczyca

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego tynkowania z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Mateusz Batarowicz jest Twoim rozwiązaniem. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Marcel - Fachowe Usługi Tynkarskie Łęczyca

Marcel

Firma Marcel to eksperci z branży fachowych usług tynkarskich, obsługujący Klientów z Łęczycy i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Michał - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Łęczyca

Michał

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji Michał. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Drewmar Marcin Lewandowski - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Łęczyca

Drewmar Marcin Lewandowski

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Drewmar Marcin Lewandowski z Łęczycy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Firma remontowo - budowlana VBUD Kamil Fałdziński - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Łęczyca

Firma remontowo - budowlana VBUD Kamil Fałdziński

Firma remontowo - budowlana VBUD Kamil Fałdziński oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Łęczycy i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

MAR-BUD FIRMA BUDOWLANA - Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne w Łęczycy

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne w Łęczycy

Uważasz, że doskonałej jakości tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

PPHU PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKI - Doskonały Tynk Natryskowy Łęczyca

Doskonały Tynk Natryskowy Łęczyca

Firma PPHU PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKI świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Łęczyca i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

DAR-BUD - Rzetelne Usługi Tynkarskie Łęczyca

Rzetelne Usługi Tynkarskie

Każdy, kto poszukuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 28 zleceń na tynkowanie maszynowe w Łęczycy

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Grabów

Wykonaj zlecenie dotyczące solidnego tynkowania maszynowego od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Łódzkiego. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Grabów

2023-07-18 do 2023-07-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Góra Świętej Małgorzaty

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Góra Świętej Małgorzaty

2023-06-25 do 2023-07-03

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Góra Świętej Małgorzaty

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi tynkarskie w miejscowości Łódzkie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Góra Świętej Małgorzaty

2023-05-30 do 2023-06-07

Dobrzy Tynkarze Łęczyca

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji na terenie Łódzkiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Góra Świętej Małgorzaty

2023-05-30 do 2023-06-07

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Świnice Warckie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Świnice Warckie

2023-05-22 do 2023-05-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Łęczyca

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łęczyca

2023-05-04 do 2023-05-12

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Łęczyca

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Zduny

2023-06-15 do 2023-06-23

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 30m², Ozorków

Szukasz zlecenia jako warty zaufania specjalista z zakresu profesjonalnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ozorków

2023-05-22 do 2023-05-30

Doskonałe Tynki Mechaniczne Łęczyca

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Ozorków

2023-05-24 do 2023-06-01

Doskonałe Tynki Maszynowe Łęczyca

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Ozorków

2023-08-15 do 2023-08-23

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Ozorków

2023-04-23 do 2023-05-01

Tynk Natryskowy Łęczyca

Rodzaj budynku: użyteczności publicznej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 420 Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie tynków cementowo wapiennych w budynku użyteczności public...

 • Wartkowice

2023-07-04 do 2023-07-12

Tynkarze

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Generalny Wykonawca szuka podwykonawcy do wykonania tynków cementowo-wapiennych, ...

 • Wartkowice

2023-07-15 do 2023-07-23

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Wartkowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Wartkowice

2023-03-21 do 2023-03-29

Szukam wykonawcy tynków, 4000m², Kutno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe inform...

 • Kutno

2023-04-28 do 2023-05-06

Rewelacyjne Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie w rejonie Kutna i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, budynek pow. ok. 4000m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kutno

2023-05-17 do 2023-05-25

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Kutno

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kutno

2023-04-05 do 2023-04-13

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: gładzie maszynowe Dodatkowe informacje: gładzie maszyn...

 • Kutno

2023-04-26 do 2023-05-04

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 15m², Kutno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 15m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne ...

 • Kutno

2023-06-24 do 2023-07-02

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, 71-100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kutno

2023-07-08 do 2023-07-16

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

Wykonaj zadanie najlepszego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 5000m²", jako specjalista z miejscowości Kutno. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Kutna jesteś jednym z najlepszych. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kutno

2023-07-26 do 2023-08-03

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 101-200m², Kutno

Złóż ofertę jako tynkarz z bogatym doświadczeniem z zakresu rzetelnych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kutno

2023-07-31 do 2023-08-08

Tynkowanie maszynowe, 4000m², Kutno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: oferty na wykonanie gładzi maszynowych ok 4000,00 m2 w Kutnie ul •••••••••••• Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4...

 • Kutno

2023-05-16 do 2023-05-24

Tynki Maszynowe

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 1200m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedstaw propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Kutno

2023-04-14 do 2023-04-22

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 500m², Kutno

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 500 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kutno

2023-07-05 do 2023-07-13

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: solbet, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Do...

 • Kutno

2023-05-06 do 2023-05-14

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne cechy jako specjalisty od tynkowania maszynowego to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Kutno

2023-07-18 do 2023-07-26

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Kutno

Ten Klient jest zdania, że solidny tynk natryskowy to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Kutno

2023-08-20 do 2023-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych