Tynkowanie maszynowe w Poznaniu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 677 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Poznań - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Poznań

Tynk-Pol

75 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi tynkowania na ponadprzeciętnym poziomie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi Budowlane Jacek Hryszkiewicz - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Poznań

Usługi Budowlane Jacek Hryszkiewicz

5 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Budowlane Jacek Hryszkiewicz. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

TechTynk.pl - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Poznań

TechTynk.pl

5 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. TechTynk.pl ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

DAMEX firma ogólnobudowlana - Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Poznań

DAMEX firma ogólnobudowlana

3 opinie

Szukasz specjalistów od profesjonalnego tynkowania pistoletem w miejscowości Poznań lub w rejonie powiatu? Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DaVinci Bartosz Wieńć - Tynkarz Poznań

DaVinci Bartosz Wieńć

3 opinie

Klient, który szuka usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kolidex - Świetny Tynk Gipsowy Poznań

Kolidex

2 opinie

Wykonanie tynku gipsowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kolidex ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

DENIS TYNKI MASZYNOWE - Doskonałe Tynki Maszynowe Poznań

Doskonałe Tynki Maszynowe Poznań

8 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to DENIS TYNKI MASZYNOWE są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Andrzej Janacz - Solidne Tynkowanie Maszynowe Poznań

Andrzej Janacz

2 opinie

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu solidnego tynkowania maszynowego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Andrzej Janacz jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Weronika Jaśkowiak - W.M usługi budowlane - Znakomite Tynki Maszynowe w Poznaniu

Znakomite Tynki Maszynowe w Poznaniu

2 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje Weronika Jaśkowiak - W.M usługi budowlane. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Tynki maszynowe - Tynkowanie Poznań

Tynki maszynowe

1 opinia

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy Tynki maszynowe z miejscowości Poznań. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Poznania nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

145 Zleceń - Tynki Maszynowe Poznań

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Poznań

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: elewacja Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj pra...

 • Poznań

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 2 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Poznań

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Przyjmij zlecenie solidnego tynkowania maszynowego jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z Poznania i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Poznań

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 6 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Poznań

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Poznań

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 7 dni temu

Tynk Natryskowy Poznań

Ten Klient myśli, że profesjonalny tynk natryskowy to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Poznań

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 8 dni temu

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Poznań

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Poznań

2022-09-21 do 2022-09-29

Fachowe Usługi Tynkarskie Poznań

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Poznań zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 701-1000m²". Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Poznań

2022-09-17 do 2022-09-25

Doskonali Tynkarze Poznań

Klient, który potrzebuje doskonałej usługi tynkarskiej powinien zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Poznań

2022-09-15 do 2022-09-23

Rewelacyjni Tynkarze

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Poznań

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 53m², Poznań

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 53m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Poznań

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Poznań

Ten Klient myśli, że porządne tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Poznań

2022-09-11 do 2022-09-19

Tynkowanie Pistoletem Poznań

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wyk...

 • Poznań

2022-09-10 do 2022-09-18

Wybitni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Poznań

2022-09-09 do 2022-09-09

Do wykonania tynki maszynowe, do 10m², Poznań

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj ...

 • Poznań

2022-09-08 do 2022-09-08

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąc...

 • Poznań

2022-09-08 do 2022-09-16

Tynkarze

Zapytanie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 501-700m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Poznań i okolic. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Poznań

2022-09-07 do 2022-09-15

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informa...

 • Poznań

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 74576m², Poznań

Szukasz pasującego do Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny profesjonalista wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Poznaniu poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 74576m²". Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Poznań

2022-09-06 do 2022-09-14

Tynkowanie Pistoletem

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pra...

 • Poznań

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Skórzewo

2022-08-29 do 2022-08-31

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu doskonałego tynkowania pistoletem z Poznania? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Umów się na konkretny termin od razu!

 • Poznań

2022-08-29 do 2022-09-06

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Poznań

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Poznań

2022-08-25 do 2022-09-02

Rzetelne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mam do wykonania ty...

 • Poznań

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 4000m² Typ tynku: tynki cementow...

 • Poznań

2022-08-22 do 2022-08-30

Doskonałe Tynkowanie

Klient wprowadził zapytanie "Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m²". Wykonaj zadanie doskonałego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Poznania i przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Poznań

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 210m², Poznań

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 210m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 90m², Poznań

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 90m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Nowo wybudowany domek ...

 • Poznań

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 6000m², Poznań

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 6000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Poznań

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Poznań

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

To zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Poznania oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Poznań

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie sufitu, 60m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Poznań

2022-08-16 do 2022-08-24

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Przygotowanie tynków maszynowych dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Szukam firmy tynkarskiej, 21-50m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Poznań

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu