Tynkowanie maszynowe we Wrześni

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 556 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 422 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego we Wrześni

Tynki maszynowe Września

DAMEX firma ogólnobudowlana

3 opinie

Od wielu lat pracownicy DAMEX firma ogólnobudowlana realizują usługi z zakresu perfekcyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Nor-Mar-Bud - Porządny Tynk Gipsowy Września

Porządny Tynk Gipsowy

1 opinia

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Nor-Mar-Bud są dla Ciebie idealni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

MI-DO MICHAŁ KOZŁOWSKI - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Września

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

3 opinie

Sprawdź specjalistów z MI-DO MICHAŁ KOZŁOWSKI jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy tynkowania maszynowego w miejscowości Września lub sąsiednim mieście. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Domart Dominik sobkowiak - Fantastyczny Tynkarz Września

Fantastyczny Tynkarz Września

4 opinie

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Nowbud Sp. z o.o. - Doskonały Tynkarz Września

Doskonały Tynkarz

1 opinia

Nie możesz znaleźć sprawdzonego wykonawcy wykonującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w mieście Września. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Tec-bud - Rzetelne Usługi Tynkarskie Września

Rzetelne Usługi Tynkarskie Września

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej Tec-bud wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację oddają referencje szczęśliwych odbiorców. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA FIMEX - Profesjonalne Tynki Maszynowe we Wrześni

Profesjonalne Tynki Maszynowe we Wrześni

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny tynków maszynowych. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Adam Rekruciak - Fachowe Usługi Tynkarskie Września

Adam Rekruciak

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od fachowych usług tynkarskich z Wrześni, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Adam Rekruciak jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

DANBUD Firma Remontowa Września - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Września

DANBUD Firma Remontowa Września

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DANBUD Firma Remontowa Września są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MALBUD Sp. z o.o. - Doskonałe Tynkowanie Września

MALBUD Sp. z o.o.

Potrzebujesz fachowców od doskonałego tynkowania w rejonie Wrześni lub w okolicznych miastach? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe we Wrześni

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Września

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Nekla

2023-01-16 do 2023-01-24

Fenomenalni Tynkarze Września

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako fenomenalny tynkarz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Września

2022-07-27 do 2022-08-04

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Września

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Środa Wielkopolska

2022-11-16 do 2022-11-24

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Września

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zlecających. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Środa Wielkopolska

2022-12-25 do 2023-01-02

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Budynek part...

 • Środa Wielkopolska

2022-12-17 do 2022-12-25

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Strzałkowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Strzałkowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dod...

 • Strzałkowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Zlecę wykonanie tynków maszynowych sufitu, 501-700m², Strzałkowo

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Strzałkowo

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecę tynki maszynowe, 170m², Siekierki Wielkie

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 170m²". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Siekierki wielkie

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 5000m², Gwiazdowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 5000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Gwiazdowo

2022-08-31 do 2022-09-08

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Września

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Wielkopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 3000m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kostrzyn

2022-11-25 do 2022-11-25

Do wykonania tynki maszynowe, 140m², Paczkowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia ...

 • Paczkowo

2022-08-05 do 2022-08-13

Wyjątkowe Tynkowanie

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 1500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Gwiazdowo

2022-12-27 do 2023-01-04

Tynkowanie Maszynowe

Jeśli interesuje Cię zlecenie na solidne tynkowanie maszynowe w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 3000m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kostrzyn

2023-01-24 do 2023-01-26

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 3000m², Kostrzyn

Zapytanie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 3000m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kostrzyn

2023-01-20 do 2023-01-24

Tynkowanie

Jako ekspert z branży najwyższej klasy usług tynkarskich i tynkowania, świadczący usługi dla Klientów z Wielkopolskiego i okolicznych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1500m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gwiazdowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Gwiazdowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacj...

 • Gwiazdowo

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam wykonawcy tynków, 6500m², Gwiazdowo

Klient poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam wykonawcy tynków, 6500m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Gwiazdowo

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę tynki maszynowe, 1500m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Wielkopolskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gwiazdowo

2022-11-15 do 2022-11-23

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Kostrzyn

2023-01-24 do 2023-02-01

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje...

 • Gwiazdowo

2022-10-12 do 2022-10-20

Dobrzy Tynkarze

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szukam wykonawcy tynków, 3000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Kostrzyn

2023-01-26 do 2023-02-03

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wciąż masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Jerzykowo

2022-11-14 do 2022-11-16

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Witkowo

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, do 10m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Witkowo

2022-08-02 do 2022-08-10

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych