Tynkowanie maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 258 857 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 374 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Środzie Wielkopolskiej

Tynki maszynowe Środa Wielkopolska

Tynk-Pol

80 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Tynk-Pol z Środy Wielkopolskiej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

DAMEX firma ogólnobudowlana - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Środa Wielkopolska

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Środa Wielkopolska

9 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z DAMEX firma ogólnobudowlana. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA MULCZYN TYNK ŁUKASZ MULCZYŃSKI - Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Środa Wielkopolska

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA MULCZYN TYNK ŁUKASZ MULCZYŃSKI

3 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać znakomitej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA MULCZYN TYNK ŁUKASZ MULCZYŃSKI jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych gipsowych. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Tynki Maszynowe Adam Kupka - Kompetentny Tynkarz Środa Wielkopolska

Tynki Maszynowe Adam Kupka

3 opinie

Klient, który potrzebuje rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Tech-Bud Łukasz Kubaś - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Środa Wielkopolska

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy firmy Tech-Bud Łukasz Kubaś oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Ka-Mo-La Karol Lipiński - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Środa Wielkopolska

Ka-Mo-La Karol Lipiński

1 opinia

Chcesz znaleźć najwyższej klasy tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego? Dobrze trafiłeś, ta firma jest firmą, której szukasz. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

PIOTR DUDEK Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

13 opinii

Firma PIOTR DUDEK Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Środa Wielkopolska i okolic. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MONBUD - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

1 opinia

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? MONBUD z Środy Wielkopolskiej będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ECO-EuroDOM - Najlepsze Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Najlepsze Tynki Maszynowe

1 opinia

Firma ECO-EuroDOM świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Środy Wielkopolskiej i okolic. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Środa Wielkopolska

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński

5 opinii

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński jest Twoim rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 28 zleceń na tynkowanie maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Perfekcyjni Tynkarze Środa Wielkopolska

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Murzynowo leśne

2024-02-02 do 2024-02-10

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Środa Wielkopolska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Środa Wielkopolska

2024-01-02 do 2024-01-10

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 401-500m², Zaniemyśl

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: szybka precyzyjna firma Termin skorzystania z oferty: 2023-09-06...

 • Zaniemyśl

2023-09-06 do 2023-09-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Środa Wielkopolska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Tynkowanie ścian 2 ściany 15x3 2 ściany 7x3 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Środa Wielkopolska

2023-08-20 do 2023-08-28

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Środa Wielkopolska

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Zaniemyśl

2023-08-17 do 2023-08-25

Solidne Tynkowanie Maszynowe Środa Wielkopolska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Mam do polozenia Tynk na powierzchni ok 255 m2 liczone wraz oknami i Termin skorzyst...

 • Miłosław

2023-08-31 do 2023-09-08

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Książ Wielkopolski

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Książ Wielkopolski

2023-12-04 do 2023-12-12

Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Kórnik

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kórnik

2024-02-11 do 2024-02-19

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, do 100m², Kórnik

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Budynek gospodarczy, z planami przebudowy. Do wytynkowania ok 50 m2, W r...

 • Kórnik

2023-11-21 do 2023-11-29

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 650m², Kórnik

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynk gipsowy twardy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Kórnik

2024-02-01 do 2024-02-09

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 147m², Żerków

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 147m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żerków

2023-12-20 do 2023-12-28

Solidne Usługi Tynkarskie Środa Wielkopolska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nekielka

2023-11-14 do 2023-11-22

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 401-500m², Nekla

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 401-500m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nekla

2023-09-01 do 2023-09-09

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Cerekwica Stara

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Tynkowani plus obróbka okien wewnątrz Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w...

 • Cerekwica stara

2023-08-21 do 2023-08-29

Świetne Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: 416 m2 do wytynkowania. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zbrudzewo

2023-09-19 do 2023-09-27

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Grodzewo

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu pierwszorzędnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Grodzewo

2023-09-20 do 2023-09-28

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Września

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Września

2024-01-05 do 2024-01-13

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m², Września

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Tel: 668•••••• Termin skorzystania...

 • Września

2024-02-05 do 2024-02-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Września

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom 124m2, do tynkowania jedynie ściany na dole tj. 90 m2 po podłodze Termin skorzys...

 • Września

2023-09-04 do 2023-09-12

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Śrem

2023-11-27 do 2023-12-05

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Śrem

Wykonaj zadanie rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²", jako specjalista z miejscowości Śrem. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Śremu jesteś w ścisłej czołówce. Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Śrem

2023-08-08 do 2023-08-16

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Śrem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Śrem

2023-08-22 do 2023-08-30

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Śrem

Ten Klient jest zdania, że znakomity tynk natryskowy to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Śrem

2023-12-03 do 2023-12-11

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 750m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Śrem

2023-11-05 do 2023-11-13

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Śrem

2023-08-13 do 2023-08-21

Dobrzy Tynkarze

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji na terenie Wielkopolskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 580m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Borówiec

2023-08-07 do 2023-08-15

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 400m², Robakowo

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 400m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Robakowo

2023-09-14 do 2023-09-22

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dachowa

2023-11-09 do 2023-11-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych