Tynkowanie maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 127 076 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Środa Wielkopolska - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Środa Wielkopolska

Tynk-Pol

75 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Tynk-Pol z Środy Wielkopolskiej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

DAMEX firma ogólnobudowlana - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Środa Wielkopolska

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Środa Wielkopolska

3 opinie

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z DAMEX firma ogólnobudowlana. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ZUMA BUDOWY Mateusz Pieszałka - Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Środa Wielkopolska

ZUMA BUDOWY Mateusz Pieszałka

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać znakomitej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma ZUMA BUDOWY Mateusz Pieszałka jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych gipsowych. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

PIOTR DUDEK Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna - Kompetentny Tynkarz Środa Wielkopolska

PIOTR DUDEK Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna

13 opinii

Klient, który potrzebuje rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

MONBUD - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Środa Wielkopolska

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy firmy MONBUD oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ECO-EuroDOM - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Środa Wielkopolska

ECO-EuroDOM

1 opinia

Chcesz znaleźć najwyższej klasy tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego? Dobrze trafiłeś, ta firma jest firmą, której szukasz. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

5 opinii

Firma Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Środa Wielkopolska i okolic. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KRIS-BUD INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe w Środzie Wielkopolskiej

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? KRIS-BUD INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Środy Wielkopolskiej będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dream house - Najlepsze Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Najlepsze Tynki Maszynowe

Firma Dream house świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Środy Wielkopolskiej i okolic. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Wiktor Grajek - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Środa Wielkopolska

Wiktor Grajek

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Wiktor Grajek jest Twoim rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

26 Zleceń - Tynki Maszynowe Środa Wielkopolska

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Środa Wielkopolska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Środa Wielkopolska

2022-11-16 do 2022-11-24

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Środa Wielkopolska

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Pięczkowo

2022-10-29 do 2022-11-06

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 577 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Środa Wielkopolska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Środa Wielkopolska

2022-06-27 do 2022-06-28

Tynkowanie maszynowe, 250m², Środa Wielkopolska

Ten Zlecający jeszcze szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 250m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Środa Wielkopolska

2022-06-27 do 2022-07-05

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Środa Wielkopolska

Ten Zleceniodawca nadal szuka dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², chcąc doświadczonych specjalistów. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Środa Wielkopolska

2022-06-20 do 2022-06-28

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynkowanie, 101-150m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Murzynowo leśne

2022-06-12 do 2022-06-20

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Zaniemyśl

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Dwa budynki jednoro...

 • Zaniemyśl

2022-06-08 do 2022-06-16

Tynkarze Środa Wielkopolska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 1600m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Dominowo

2022-06-03 do 2022-06-11

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, budynek pow. ok. 30m², Zaniemyśl

Zapytanie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, budynek pow. ok. 30m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Zaniemyśl

2022-06-01 do 2022-06-09

Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 30m², Zaniemyśl

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 30m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Do...

 • Zaniemyśl

2022-05-13 do 2022-05-21

Tynk Natryskowy Środa Wielkopolska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Brzeziny

2022-07-19 do 2022-07-27

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 480m²". Przyjmij zadanie wysokiej klasy tynkowania maszynowego jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Wielkopolskiego i pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Krerowo

2022-06-27 do 2022-07-05

Do wykonania tynki maszynowe, 485m², Krerowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ceramika Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 485m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Szukamy wykon...

 • Krerowo

2022-07-06 do 2022-07-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Kórnik

Szukasz klienta jako fachowiec od perfekcyjnego tynkowania w rejonie Wielkopolskiego lub w rejonie powiatu? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kórnik

2022-08-19 do 2022-08-27

Tynkowanie maszynowe, 320m², Kórnik

Zlecający, który planuje zakup rewelacyjnej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kórnik

2022-07-13 do 2022-07-21

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o tynkowanie, 700m2". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kórnik

2022-07-12 do 2022-07-20

Rewelacyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Czmoniec

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Kórnik

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kórnik

2022-08-31 do 2022-09-08

Tynki Mechaniczne Środa Wielkopolska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Ruda komorska

2022-06-21 do 2022-06-22

Fantastyczne Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne tynkowanie w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki gipsowe, ok. 350m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Ruda Komorska

2022-06-20 do 2022-06-22

Tynk Natryskowy

Poszukiwane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 1260m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynku natryskowego, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Franki

2022-05-29 do 2022-06-06

Dobrzy Tynkarze

Nawiąż współpracę jako tynkarz z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to rzecz powszednia. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dalewo

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Września

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Września

2022-07-11 do 2022-07-19

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Września

2022-07-27 do 2022-08-04

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Września

2022-06-15 do 2022-06-23

Staranne Tynki Mechaniczne

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Śrem

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu