Tynkowanie maszynowe w Lesznie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 162 327 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Leszno - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Leszno

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Leszno

80 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania maszynowego z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma GOLD-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Tynk-Pol - Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Leszno

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

75 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej Tynk-Pol wybija się w branży. Markę budują rekomendacje szczęśliwych zleceniodawców. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

"NOWAK" Dariusz Nowak - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Leszno

"NOWAK" Dariusz Nowak

11 opinii

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. NOWAK Dariusz Nowak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Dawid Andrzejak DAW-BUD - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Leszno

Dawid Andrzejak DAW-BUD

3 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia Dawid Andrzejak DAW-BUD. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Firma ogólno budowlana Marek Wilczyński - Wykwalifikowany Tynkarz Leszno

Firma ogólno budowlana Marek Wilczyński

1 opinia

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Lesznie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Leton Jurga Łukasz - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Leszno

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

1 opinia

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Leton Jurga Łukasz z Leszna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Firma SOŁTYSIK - Znakomite Tynki Maszynowe Leszno

Znakomite Tynki Maszynowe Leszno

4 opinie

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Firma SOŁTYSIK perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PERFECTHOME SP. Z O. O - Staranny Tynk Natryskowy w Lesznie

Staranny Tynk Natryskowy w Lesznie

7 opinii

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z PERFECTHOME SP. Z O. O są dla Ciebie idealni. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

DEVELOPMENT SP Z O O - Tanie Usługi Tynkarskie Leszno

DEVELOPMENT SP Z O O

3 opinie

DEVELOPMENT SP Z O O są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Leszna, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

P.H.U. Mirosław Alszkiewicz - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Leszno

P.H.U. Mirosław Alszkiewicz

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia P.H.U. Mirosław Alszkiewicz. Leszno i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zarezerwuj termin już teraz!

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Leszno

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Leszno

2022-11-26 do 2022-12-04

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Leszno

Zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Leszno i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Leszno

2022-11-20 do 2022-11-28

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 599 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 3000m², Leszno

Zleceniodawca poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 3000m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Leszno

2022-11-16 do 2022-11-24

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak komorkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Leszno

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Leszno

Ten Zleceniodawca nadal szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Leszno

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Leszno

2022-09-01 do 2022-09-09

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt biurowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Leszno

2022-08-06 do 2022-08-14

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Leszno

2022-07-17 do 2022-07-17

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Leszno

Jeśli usługi tynkarskie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Leszno

2022-07-07 do 2022-07-15

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: Tynki gipsowe z wyłączeniem garażu i kotłowni gdzie będą...

 • Święciechowa

2022-06-19 do 2022-06-27

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Rydzyna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informa...

 • Rydzyna

2022-07-16 do 2022-07-24

Najlepsi Tynkarze Leszno

Jako firma zatrudniająca najlepszych tynkarzy i charakteryzująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Tynkowanie, 2000m2 jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Rydzyna

2022-06-03 do 2022-06-11

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², Osieczna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Osieczna

2022-10-06 do 2022-10-14

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Osieczna

2022-07-26 do 2022-08-03

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Łysiny

Ten Klient jest zdania, że staranny tynk natryskowy to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Łysiny

2022-06-16 do 2022-06-24

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Wschowa

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wschowa

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Wschowa

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Wschowa

2022-09-06 do 2022-09-14

Tynk Natryskowy Leszno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Wschowa

2022-06-13 do 2022-06-21

Tynkowanie Maszynowe

Przyjmij zlecenie wysokiej klasy tynkowania maszynowego o treści "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²", jako fachowiec z miejscowości Wschowa. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Wschowy jesteś w ścisłej czołówce. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Wschowa

2022-09-24 do 2022-10-02

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca złożył zapytanie "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Góra

2022-10-18 do 2022-10-26

Staranne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Góra

2022-06-23 do 2022-07-01

Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie w rejonie Góry i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Góra

2022-10-13 do 2022-10-21

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Bojanowo

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 570m², Bojanowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Dryfix, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 570m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Bojanowo

2022-11-12 do 2022-11-20

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Przemęt

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Przemęt

2022-05-28 do 2022-06-05

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki gipsowe Dod...

 • Stare oborzyska

2022-06-17 do 2022-06-25

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Do tynkowa...

 • Stare oborzyska

2022-09-09 do 2022-09-17

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Zakrzewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Zakrzewo

2022-06-28 do 2022-07-06

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Krobia

2022-05-25 do 2022-06-02

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu