Tynkowanie maszynowe w Kościanie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 559 424 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Kościanie

Tynki maszynowe Kościan

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe w Kościanie

6 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Firma Budowlana Foltyn. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Firma Ogólnobudowlana Apolinarski Szymon - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Kościan

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Kościan

26 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Firma Ogólnobudowlana Apolinarski Szymon ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Tynki Maszynowe Adam Kupka - Solidne Tynkowanie Kościan

Tynki Maszynowe Adam Kupka

3 opinie

Zleć usługę solidnego tynkowania ekspertom z firmy Tynki Maszynowe Adam Kupka. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kościana i okolicznych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Firma Remontowo Budowlana Konrad Konieczny - Dobry Tynkarz Kościan

Dobry Tynkarz

2 opinie

Szukasz wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Kościana. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Usługi ogólnobudowlane Przemysław Marcinowski - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Kościan

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

3 opinie

Sprawdź firmę Usługi ogólnobudowlane Przemysław Marcinowski jeśli szukasz odpowiednich ludzi do fantastycznego tynkowania maszynowego w miejscowości Kościan lub sąsiednim mieście. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

ELBUD M. Dworzyński, nr tel. - Doskonałe Tynki Maszynowe Kościan

ELBUD M. Dworzyński, nr tel.

3 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma ELBUD M. Dworzyński nr tel. jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

BUD-MAT - Fenomenalny Tynkarz Kościan

BUD-MAT

1 opinia

Nie możesz znaleźć solidnego profesjonalisty świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze nie mają sobie równych na terenie Kościana. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

AL_AN BUD - Profesjonalne Tynkowanie Kościan

AL_AN BUD

5 opinii

Usługi tynkarskie w wykonaniu AL_AN BUD to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu tynkowania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi tynkarsko-budowlane - Staranne Tynki Maszynowe Kościan

Staranne Tynki Maszynowe Kościan

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi tynkarsko-budowlane ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Firma ogólnobudowlana - Świetny Tynk Gipsowy Kościan

Świetny Tynk Gipsowy

Firma Firma ogólnobudowlana oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Kościana oraz przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Kościanie

Tynk Natryskowy Kościan

Poszukiwane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynku natryskowego, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Czempiń

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Czempiń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Czempiń

2024-03-26 do 2024-04-03

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Kościan

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kościan

2024-03-09 do 2024-03-17

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Betkowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Betkowo

2024-03-02 do 2024-03-10

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Kościan

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kościan

2024-02-06 do 2024-02-14

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nielęgowo

2024-01-29 do 2024-02-06

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Śmigiel

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi tynkowania maszynowego na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Śmigiel

2023-12-30 do 2024-01-07

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Kościan

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kościan

2023-12-25 do 2024-01-02

Porządne Tynki Mechaniczne Kościan

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łuszkowo

2023-10-22 do 2023-10-30

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Jaszkowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-02-29...

 • Jaszkowo

2024-01-27 do 2024-02-04

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Kościan

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Rafal michalski Kontakt whats upp 004•••••••...

 • Puszczykowo

2024-04-10 do 2024-04-18

Staranny Tynk Natryskowy

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 1000m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Gronówko

2024-02-17 do 2024-02-25

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 101-200m², Wilcze

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Wilcze

2024-04-09 do 2024-04-17

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 1000m², Manieczki

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Manieczki

2024-04-17 do 2024-04-25
dodano 4 dni temu

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Śrem

2023-11-27 do 2023-12-05

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Kościan

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu doskonałego tynkowania pistoletem z Śremu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Umów się na konkretny termin od razu!

 • Śrem

2024-04-10 do 2024-04-18

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Śrem

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków maszynowych gipsowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Śrem

2023-12-03 do 2023-12-11

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 750m², Śrem

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 750m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Śrem

2023-11-05 do 2023-11-13

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-06-17...

 • Śrem

2024-04-07 do 2024-04-15

Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Plewiska

2023-11-13 do 2023-11-21

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Plewiska

2024-02-29 do 2024-03-08

Tynkowanie

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od tynkowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Mosina

2024-03-14 do 2024-03-22

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mosina

2024-01-01 do 2024-01-09

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Mosina

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Mosina

2024-04-02 do 2024-04-10

Solidne Tynki Maszynowe

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Stęszew

2024-02-26 do 2024-03-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Zamysłowo

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zamysłowo

2023-11-06 do 2023-11-14

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 129m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Budynek łączony dobudowa oraz stara ok 100 let...

 • Stęszew

2024-03-10 do 2024-03-18

Solidni Tynkarze

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Informacje dodatkowe: Ściany murowane z bloczków cerpol Termin skorzystania z ofe...

 • Leszno

2023-10-13 do 2023-10-21

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, do 100m², Leszno

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. usługowego, do 100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Leszno

2024-01-10 do 2024-01-18

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych