Tynkowanie maszynowe w Kościanie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 121 392 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Kościan - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Kościan

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe w Kościanie

3 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij DAMEX firma ogólnobudowlana. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Dawid Andrzejak DAW-BUD - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Kościan

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Kościan

3 opinie

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Dawid Andrzejak DAW-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Firma Budowlana "Foltyn" - Solidne Tynkowanie Kościan

Firma Budowlana "Foltyn"

6 opinii

Zleć usługę solidnego tynkowania ekspertom z firmy Firma Budowlana Foltyn. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kościana i okolicznych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Firma Ogólnobudowlana Apolinarski Szymon - Dobry Tynkarz Kościan

Dobry Tynkarz

26 opinii

Szukasz wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi na terenie Kościana. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Tynki Maszynowe Adam Kupka - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Kościan

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

2 opinie

Sprawdź firmę Tynki Maszynowe Adam Kupka jeśli szukasz odpowiednich ludzi do fantastycznego tynkowania maszynowego w miejscowości Kościan lub sąsiednim mieście. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Usługi ogólnobudowlane Przemysław Marcinowski - Doskonałe Tynki Maszynowe Kościan

Usługi ogólnobudowlane Przemysław Marcinowski

3 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Usługi ogólnobudowlane Przemysław Marcinowski jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Firma Remontowo Budowlana Konrad Konieczny - Fenomenalny Tynkarz Kościan

Firma Remontowo Budowlana Konrad Konieczny

1 opinia

Nie możesz znaleźć solidnego profesjonalisty świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze nie mają sobie równych na terenie Kościana. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

ELBUD M. Dworzyński, nr tel. - Profesjonalne Tynkowanie Kościan

ELBUD M. Dworzyński, nr tel.

3 opinie

Usługi tynkarskie w wykonaniu ELBUD M. Dworzyński nr tel. to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu tynkowania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

BUD-MAT - Staranne Tynki Maszynowe Kościan

Staranne Tynki Maszynowe Kościan

1 opinia

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BUD-MAT ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

AL_AN BUD - Świetny Tynk Gipsowy Kościan

Świetny Tynk Gipsowy

5 opinii

Firma AL_AN BUD oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Kościana oraz przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

24 Zlecenia - Tynki Maszynowe Kościan

Solidne Tynki Maszynowe Kościan

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: ...

 • Kościan

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonałe Tynki Mechaniczne Kościan

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Do tynkowa...

 • Stare oborzyska

2022-09-09 do 2022-09-17

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 571 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynki Maszynowe Gipsowe Kościan

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Cegła, żelbeton, suporex Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: ...

 • Kościan

2022-08-31 do 2022-09-08

Tynkowanie maszynowe, 152m², Stary Lubosz

Zapytanie o treści - Tynkowanie maszynowe, 152m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Stary lubosz

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Stary Lubosz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Stary lubosz

2022-07-28 do 2022-08-05

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Kościan

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Kościan

2022-06-21 do 2022-06-29

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 140m², Stare Oborzyska

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki gipsowe Dod...

 • Stare oborzyska

2022-06-17 do 2022-06-25

Tynkarze Kościan

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki ceramiczne Rodzaj budynku: budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Brodnica

2022-06-29 do 2022-07-07

Znakomite Tynki Maszynowe

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Osieczna

2022-10-06 do 2022-10-14

Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Osieczna

2022-07-26 do 2022-08-03

Porządny Tynk Natryskowy Kościan

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Puszczykowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informac...

 • Puszczykowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Niemierzyce

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: CEMENTOWO WAPIENNA Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Niemierzyce

2022-08-09 do 2022-08-17

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy tynkowania pistoletem jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Dalewo

2022-08-30 do 2022-09-07

Rewelacyjne Tynkowanie

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu tynkowania zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Śrem

2022-07-26 do 2022-08-03

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Śrem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Śrem

2022-05-25 do 2022-06-01

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Śrem

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: 36 mieszkań Liczba remontowanych pomieszczeń: 70 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac ...

 • Śrem

2022-06-09 do 2022-06-22

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie maszynowe w rejonie Śremu i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 40m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Śrem

2022-06-07 do 2022-06-08

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 75m², Śrem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 75m² Typ tynku: tynki cementowo-wapi...

 • Śrem

2022-07-14 do 2022-07-22

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to dobry pomysł. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Śrem

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 236m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Palędzie

2022-09-17 do 2022-09-25

Tynk Natryskowy

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 700m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Strykowo

2022-07-06 do 2022-07-14

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Rostarzewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Rostarzewo

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Stodolsko

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Stodolsko

2022-09-12 do 2022-09-20

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu