Tynkowanie maszynowe w Rawiczu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 144 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Rawiczu

Tynki maszynowe Rawicz

GOLD-BUD

80 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GOLD-BUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Better House - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Rawicz

Better House

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Better House. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Klim-spec - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Rawicz

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Rawicz

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.H.U. JDK - Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Rawicz

P.H.U. JDK

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej P.H.U. JDK przewyższa konkurentów. Reputację oddają recenzje zachwyconych zleceniodawców. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

DP-BUD - Perfekcyjne Tynkowanie Rawicz

Perfekcyjne Tynkowanie Rawicz

1 opinia

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

EURO SYSTEM Roman Szumny - Staranny Tynk Natryskowy Rawicz

Staranny Tynk Natryskowy

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij EURO SYSTEM Roman Szumny. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

HURST BARRISOL-POZNAN - Najwyższej Klasy Tynkowanie Rawicz

HURST BARRISOL-POZNAN

1 opinia

Firma HURST BARRISOL-POZNAN oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Rawicza i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Usługi elektryczne i budowlane - Dobry Tynkarz w Rawiczu

Dobry Tynkarz w Rawiczu

Jeżeli poszukujesz współpracy to specjaliści z Usługi elektryczne i budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Luiex - Porządne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Rawicz

Luiex

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji Luiex. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

TYNK-BUD - Solidne Usługi Tynkarskie Rawicz

TYNK-BUD

Oferuje usługi tynkarskie od lat, przede wszystkich na obszarze Rawicza, ale także pobliskich powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 74 zleceń na tynkowanie maszynowe w Rawiczu

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Rawicz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Rawicz

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 5 dni temu

Profesjonalne Tynki Maszynowe Rawicz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Dryfix, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 570m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Bojanowo

2022-11-12 do 2022-11-20

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Rawicz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 2400m² Typ tynku: tynki gipsowe ...

 • Rawicz

2022-10-05 do 2022-10-13

Solidne Tynkowanie Maszynowe Rawicz

Zleceniodawca napisał "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Wykonaj zlecenie solidnego tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z okolic Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bojanowo

2022-09-09 do 2022-09-17

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 134m², Rawicz

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania maszynowego z Rawicza? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rawicz

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Rawicz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Rawicz

2022-06-28 do 2022-07-06

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Rawicz

2022-06-13 do 2022-06-21

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 1200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rawicz

2022-05-26 do 2022-06-03

Tynki Maszynowe

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Zakrzewo

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Krobia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Krobia

2022-05-25 do 2022-06-02

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Sułów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Sułów

2022-06-23 do 2022-07-01

Fachowe Usługi Tynkarskie Rawicz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Milicz

2022-09-30 do 2022-10-08

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 130m², Dunkowa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Różne, beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Dunkowa

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Milicz

To zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Milicza i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Milicz

2022-08-04 do 2022-08-12

Rewelacyjni Tynkarze Rawicz

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Latkowa

2022-09-30 do 2022-10-08

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Zlecający szuka specjalisty od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rydzyna

2022-07-16 do 2022-07-24

Tynkowanie, 2000m2, Rydzyn

Zakres zlecenia: tynkowanie maszynowe Powierzchnia: 2000m2 Rodzaj tynku: tynki cementowo-wapienne Termin: za 3 miesiące...

 • Rydzyna

2022-06-03 do 2022-06-11

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony fachowiec z zakresu najlepszego tynkowania pistoletem z Gostynia? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gostyń

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Gostyń

Jeśli pierwszorzędne usługi tynkarskie to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. zainteresowany napisał "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²". Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Gostyń

2022-07-11 do 2022-07-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3000m², Gostyń

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 3000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne),...

 • Gostyń

2022-06-27 do 2022-07-05

Rzetelne Usługi Tynkarskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Zduny

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 21-50m², Zduny

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wyk...

 • Zduny

2022-08-22 do 2022-08-30

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Brzezie

2022-07-19 do 2022-07-27

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Góra

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Góra

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Góra

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Góra

2022-06-23 do 2022-07-01

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam wykonawcy tynków, do 100m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Góry bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Góra

2022-10-13 do 2022-10-21

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych