Tynkowanie maszynowe w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 131 723 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Ostrów Wielkopolski - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Ostrów Wielkopolski

Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

75 opinii

Firma Tynk-Pol oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Ostrowa Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

BUD-TYNK Damian Stacherzka - Doskonałe Tynki Maszynowe w Ostrowie Wielkopolskim

Doskonałe Tynki Maszynowe w Ostrowie Wielkopolskim

7 opinii

Uważasz, że doskonałe tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z BUD-TYNK Damian Stacherzka udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Michał Militowski - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Ostrów Wielkopolski

6 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Michał Militowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

"1 Ton John" - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Ostrów Wielkopolski

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

4 opinie

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej 1 Ton John przewyższa konkurentów. Markę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Agnus architecture - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Ostrów Wielkopolski

Agnus architecture

4 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Agnus architecture. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

DAMEX firma ogólnobudowlana - Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy Ostrów Wielkopolski

DAMEX firma ogólnobudowlana

3 opinie

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z DAMEX firma ogólnobudowlana. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

DENIS TYNKI MASZYNOWE - Staranne Tynki Maszynowe Ostrów Wielkopolski

Staranne Tynki Maszynowe Ostrów Wielkopolski

8 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia DENIS TYNKI MASZYNOWE. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Tynki maszynowe - Doskonałe Tynkowanie Ostrów Wielkopolski

Tynki maszynowe

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego tynkowania z Ostrowa Wielkopolskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Tynki maszynowe jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Przedsiębiorstwo Usługowe Jakub Zmyślony - Utalentowany Tynkarz Ostrów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Usługowe Jakub Zmyślony

3 opinie

Klient, który szuka usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

PERFEKT ANETA KULIKOWSKA - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Ostrów Wielkopolski

Perfekcyjny Tynk Gipsowy

1 opinia

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PERFEKT ANETA KULIKOWSKA jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

24 Zlecenia - Tynki Maszynowe Ostrów Wielkopolski

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Ostrów Wielkopolski

To zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Ostrów Wielkopolski oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano wczoraj o 19:38

Zlecę tynki maszynowe, 130m², Uciechów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Uciechów

2022-11-28 do 2022-12-06
dodano 2 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 577 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 200m², Garki

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Garki

2022-11-11 do 2022-11-11

Tynkowanie Pistoletem Ostrów Wielkopolski

To zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Garki

2022-11-07 do 2022-11-15

Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 507m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: ZLECĘ WYKONANIE TYNKÓW G...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpo...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Ostrów Wielkopolski

Ten Klient uważa, że pierwszorzędne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-28 do 2022-11-05

Solidne Tynkowanie Ostrów Wielkopolski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Gorzyce małe

2022-10-26 do 2022-11-03

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodat...

 • Lewków

2022-10-24 do 2022-11-01

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Ostrów Wielkopolski

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec od profesjonalnych usług tynkarskich z Ostrowa Wielkopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-24 do 2022-11-01

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Pawłów

2022-10-22 do 2022-10-30

Fenomenalni Tynkarze Ostrów Wielkopolski

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako fenomenalny tynkarz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: blacha trapezowa Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: akustyczny Dodatkowe informacj...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Przygodzice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Wykonanie tyn...

 • Przygodzice

2022-09-05 do 2022-09-13

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Nowe Skalmierzyce

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecenie na tynkowanie, 450m2, Ostrów Wielkopolski

Klient złożył zapytanie "Zlecenie na tynkowanie, 450m2". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi tynkowania pistoletem na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Ostrów Wlkp

2022-08-09 do 2022-08-17

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-03 do 2022-08-11

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-31 do 2022-08-08

Świetne Tynki Maszynowe

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-20 do 2022-07-28

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

To zapytanie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Ostrów Wielkopolski i z sąsiednich miast. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam wykonawcy tynków, 150m², Ostrów Wielkopolski

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam wykonawcy tynków, 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-01 do 2022-07-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 260m², Kotowiecko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 260m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Kotowiecko

2022-06-15 do 2022-06-23

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 160m², Ociąż

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 160m² Typ tynku: tynki cementowo-wap...

 • Ociąż

2022-05-30 do 2022-06-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu