Tynkowanie maszynowe w Krakowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 393 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Kraków - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Kraków

Firma Remontowo-Budowlana LIT-BUD

56 opinii

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego profesjonalistom z miejscowości Kraków. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Krakowa nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KROMBUD Jacek Karuś - Solidne Tynkowanie Kraków

KROMBUD Jacek Karuś

26 opinii

Zleć usługę solidnego tynkowania ekspertom z firmy KROMBUD Jacek Karuś. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krakowa i okolicznych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

DOMPLUS Marcin Chorąży - Profesjonalny Tynk Natryskowy Kraków

Profesjonalny Tynk Natryskowy

16 opinii

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DOMPLUS Marcin Chorąży. Kraków i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Klech-Tynk Tynki Maszynowe Wylewki - Staranne Tynki Maszynowe Kraków

Staranne Tynki Maszynowe Kraków

20 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji Klech-Tynk Tynki Maszynowe Wylewki. Kraków to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Ottynkowane - Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Krakowie

Perfekcyjne Tynki Maszynowe w Krakowie

9 opinii

Jeżeli wciąż szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych to wykorzystaj doświadczenie Ottynkowane. Kraków i okolice to główny obszar ich działania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Kamiltynki@onet.pl - Tanie Usługi Tynkarskie Kraków

Kamiltynki@onet.pl

10 opinii

Kamiltynkionet.pl są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Krakowa, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Energymix - Dobry Tynkarz Kraków

Energymix

4 opinie

Klient, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Firma Usługowa wieslaw dragosz - Doskonały Tynk Natryskowy Kraków

Doskonały Tynk Natryskowy

2 opinie

Firma Firma Usługowa wieslaw dragosz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kraków i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Dawid Wilk TYNK-TECH - Wysokiej Klasy Tynkowanie Kraków

Wysokiej Klasy Tynkowanie Kraków

2 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do zadawania pytań.

KLIK-BUD sp. z o.o. - Porządne Tynki Maszynowe Kraków

KLIK-BUD sp. z o.o.

2 opinie

Myślisz, że porządne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

197 Zleceń - Tynki Maszynowe Kraków

Wyjątkowi Tynkarze Kraków

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Krakowie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynki maszynowe, 15m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kraków

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 2 dni temu

Zlecę tynki maszynowe, 30000m², Kraków

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kraków

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 3 dni temu

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano 4 dni temu

Fantastyczne Tynkowanie Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 5 dni temu

Tynkowanie Maszynowe

Przyjmij zlecenie wysokiej klasy tynkowania maszynowego o treści "Zlecę tynki maszynowe, 2200m²", jako fachowiec z miejscowości Kraków. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Krakowa jesteś w ścisłej czołówce. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 6 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 100m², Kraków

Zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kraków oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Kraków

2022-09-23 do 2022-10-01

Tynkowanie maszynowe, 1014m², Kraków

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe, 1014m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynku natryskowego, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-09-22 do 2022-09-30

Tynki Mechaniczne Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynk cementowy lub wysokoporowy Dodatkowe in...

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Kraków

Zakres zlecenia: wykonanie tynków maszynowych rodzaj tynku: gipsowe Powierzchnia: 2x 500m2 Typ obiektu: bliźniak Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Kraków

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę tynki maszynowe, do 5m², Kraków

Świadcząc usługi tynkarskie od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Kraków, ale także okolicznych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kraków

2022-09-19 do 2022-09-27

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kraków

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m², Kraków

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 501-700m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kraków

2022-09-13 do 2022-09-21

Świetni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 2500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe inform...

 • Kraków

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę tynkowanie, 11-20m², Kraków

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę tynkowanie, 11-20m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Krakowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Kraków

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w...

 • Kraków

2022-09-07 do 2022-09-15

Tynki Maszynowe

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakre...

 • Kraków

2022-09-07 do 2022-09-15

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Kraków

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Krakowa i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kraków

2022-09-05 do 2022-09-13

Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Kraków

2022-08-30 do 2022-09-07

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Poszukuję wykonawcy tynków cementowo-wapiennych, 500-700m2". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Kraków

2022-08-30 do 2022-09-07

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Kraków

2022-08-30 do 2022-09-07

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Kraków

2022-08-29 do 2022-09-06

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1600m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Kraków

2022-08-29 do 2022-09-06

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kraków

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², Kraków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m...

 • Kraków

2022-08-26 do 2022-09-03

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Krakowa i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2022-08-26 do 2022-09-03

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak piankowy Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 160m² Typ tynku: tynki cem...

 • Kraków

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Kraków

Klient poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-08-24 do 2022-09-01

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę tynkowanie ścian, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Kraków

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2700m², Kraków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 2700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: d...

 • Kraków

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu