Tynkowanie maszynowe w Suchej Beskidzkiej

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 148 979 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 050 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Sucha Beskidzka - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Sucha Beskidzka

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sucha Beskidzka

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Energymix. Sucha Beskidzka i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zarezerwuj termin już teraz!

P.H.U.Praterm - Porządne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

P.H.U.Praterm

2 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia P.H.U.Praterm. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Kamil Balcer tynki maszynowe - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

1 opinia

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Kamil Balcer tynki maszynowe ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Firma Usługowa wieslaw dragosz - Staranne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Staranne Tynki Maszynowe

2 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Firma Usługowa wieslaw dragosz ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Biotop tynki - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Biotop tynki

1 opinia

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z Biotop tynki perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Firma Budowlana" TOD-BUD" - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy w Suchej Beskidzkiej

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy w Suchej Beskidzkiej

13 opinii

Zrealizowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Firma Budowlana TOD-BUD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa - Najlepsze Tynki Mechaniczne Sucha Beskidzka

USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynków mechanicznych? Skorzystaj z kwalifikacji USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Mirtech - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Sucha Beskidzka

Mirtech

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych gipsowych? Wykorzystaj doświadczenie Mirtech. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

La verdad - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

La verdad

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij La verdad. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

F.P.H.U. GŁUC - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

34 opinie

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z F.P.H.U. GŁUC udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Sidzina

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Sidzina

2022-11-17 do 2022-11-25

Najwyższej Klasy Tynkowanie Sucha Beskidzka

Klient napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Juszczyn

2022-11-02 do 2022-11-10

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 591 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranny Tynk Natryskowy Sucha Beskidzka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Juszczyn

2022-10-31 do 2022-11-08

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Sucha Beskidzka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sucha Beskidzka

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, do 100m², Zawoja

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zawoja

2022-10-20 do 2022-10-28

Tynkowanie maszynowe, 350m², Jordanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 350m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Jordanów

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Stryszawa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-26...

 • Stryszawa

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Sucha Beskidzka

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Sucha Beskidzka

2022-08-23 do 2022-08-31

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Łętownia

Złóż ofertę jako tynkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to rzecz powszednia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Łętownia

2022-07-26 do 2022-08-03

Staranny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zembrzyce

2022-07-25 do 2022-08-02

Znakomite Tynki Mechaniczne Sucha Beskidzka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 180m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje:...

 • Budzów

2022-07-21 do 2022-07-29

Znakomite Tynki Maszynowe Sucha Beskidzka

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Budzów

2022-07-20 do 2022-07-28

Znakomite Tynki Maszynowe

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Małopolskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Budzów

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m², Jordanów

Zleceniodawca napisał "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Jordanów

2022-06-09 do 2022-06-17

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Sucha Beskidzka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynk...

 • Sucha Beskidzka

2022-05-24 do 2022-06-01

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Tokarnia

Klient napisał "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z okolic Małopolskiego i pobliskich powiatów. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Tokarnia

2022-08-31 do 2022-09-08

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), t...

 • Lanckorona

2022-06-29 do 2022-07-07

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lanckorona

2022-08-20 do 2022-08-28

Wykwalifikowani Tynkarze

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Małopolskiego zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 92m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Skawinki

2022-09-12 do 2022-09-20

Najlepsze Tynki Maszynowe

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mucharz

2022-06-22 do 2022-06-30

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 680m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Kalwaria Zebrzydowska

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Wysoka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycy...

 • Wysoka

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 145m², Zubrzyca Dolna

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 145m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Zubrzyca dolna

2022-07-18 do 2022-07-26

Solidne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

 • Skawa

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 7 dni temu

Fachowe Usługi Tynkarskie

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Małopolskie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m²". Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Leńcze

2022-10-08 do 2022-10-16

Tynkowanie maszynowe, 700m², Pcim

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Tradycyjne Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Pcim

2022-06-17 do 2022-06-25

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Klecza Dolna

Masz zamiar wykonać zlecenie na tynkowanie, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam wykonawcy tynków, 101-300m² to świetny wybór. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Klecza dolna

2022-05-31 do 2022-06-08

Tynkarze

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodz...

 • Wola Radziszowska

2022-08-29 do 2022-09-06

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Krzywaczka

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Krzywaczka

2022-06-15 do 2022-06-23

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu