Tynkowanie maszynowe w Oświęcimiu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 851 482 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 230 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Oświęcim - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Oświęcim

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe w Oświęcimiu

3 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Jaw Tynk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Firma Usługowa wieslaw dragosz - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Oświęcim

Firma Usługowa wieslaw dragosz

2 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Firma Usługowa wieslaw dragosz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

MoniTynk Monika Gaćkowska - Tynki Mechaniczne Oświęcim

MoniTynk Monika Gaćkowska

2 opinie

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? MoniTynk Monika Gaćkowska będzie najszybszą drogą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

GigaMach Tynki maszynowe - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Oświęcim

GigaMach Tynki maszynowe

4 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. GigaMach Tynki maszynowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

HUNTER - Świetne Tynki Mechaniczne Oświęcim

Świetne Tynki Mechaniczne

1 opinia

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od tynków mechanicznych to zaufaj doświadczeniu HUNTER. Oświęcim i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Jacek Rochowiak - Wykwalifikowany Tynkarz Oświęcim

Jacek Rochowiak

3 opinie

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Oświęcimiu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

usługi budowlane - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Oświęcim

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

5 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego ekspertom firmy usługi budowlane z miejscowości Oświęcim. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Oświęcimia nie mają sobie równych. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

F U B Łukasz Firlejczyk - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Oświęcim

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Oświęcim

1 opinia

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z F U B Łukasz Firlejczyk są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Ciasne Ale Własne Jarosław Jendzierowski - Tynkowanie Pistoletem Oświęcim

Tynkowanie Pistoletem Oświęcim

2 opinie

Chesz znaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu najlepszego tynkowania pistoletem, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Ciasne Ale Własne Jarosław Jendzierowski jest do Twojej dyspozycji. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

PRO-FINISH Sufity Napinane - Dobry Tynkarz Oświęcim

PRO-FINISH Sufity Napinane

8 opinii

Klient, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Oświęcim

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Oświęcim

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu doskonałego tynkowania pistoletem z Małopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Umów się na konkretny termin od razu!

 • Kęty

2022-09-18 do 2022-09-26

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Oświęcim

Zlecający, który poszukuje usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Bobrek

2022-08-05 do 2022-08-13

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Oświęcim

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Zator

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Chełmek

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²". Przyjmij zlecenie solidnego tynkowania maszynowego jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z Małopolskiego i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Chełmek

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 4000m², Oświęcim

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie doskonałych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin od razu!

 • Oświęcim

2022-07-26 do 2022-08-03

Solidne Tynkowanie Oświęcim

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Kęty

2022-07-20 do 2022-07-28

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 5000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodat...

 • Oświęcim

2022-07-14 do 2022-07-22

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe Oświęcim

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cementowo wapienne, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Oświęcim

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Oświęcim

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Oświęcim

2022-07-05 do 2022-07-13

Sumienni Tynkarze

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm, beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-10...

 • Oświęcim

2022-07-04 do 2022-07-05

Zlecę tynki maszynowe, 800m², Oświęcim

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Oświęcim

2022-07-01 do 2022-07-09

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Wykonaj usługę doskonałego tynkowania maszynowego o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m²", jako fachowiec z miejscowości Oświęcim. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Oświęcimia jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Oświęcim

2022-06-26 do 2022-07-04

Wyjątkowe Tynkowanie

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Małopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Kęty

2022-06-04 do 2022-06-12

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Przeciszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki gipso...

 • Przeciszów

2022-06-01 do 2022-06-09

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Powierzchnia to budy...

 • Oświęcim

2022-05-06 do 2022-05-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 675m², Babice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: silka i beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 675m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Babice

2022-04-21 do 2022-04-29

Wyjątkowe Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Małopolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 630m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Przeciszów

2022-04-11 do 2022-04-19

Znakomite Tynki Mechaniczne

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 135m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Oświęcim

2022-04-10 do 2022-04-18

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kęty

2022-03-31 do 2022-04-08

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Kęty

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Kęty

2022-03-16 do 2022-03-24

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy

Szukane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie, 51-80m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Libiąż

2022-07-20 do 2022-07-28

Rewelacyjne Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie w rejonie Małopolskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Libiąż

2022-05-19 do 2022-05-27

Solidne Tynkowanie

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Wola

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 350m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-0...

 • Wieprz

2022-05-30 do 2022-06-07

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Szukam wykonawcy tynków, 500m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wieprz

2022-09-11 do 2022-09-19

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 114m², Wieprz

Ten Klient nadal poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 114m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wieprz

2022-05-31 do 2022-06-08

Profesjonalni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesię...

 • Bieruń

2022-05-05 do 2022-05-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Bieruń

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bieruń

2022-05-18 do 2022-05-26

Profesjonalne Tynkowanie

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od profesjonalnego tynkowania w miejscowości Bieruń lub w pobliskich miastach? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bieruń

2022-03-24 do 2022-04-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu