Tynkowanie maszynowe w Gorlicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 580 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Gorlicach

Tynki maszynowe Gorlice

Solidny Tynk Natryskowy w Gorlicach

20 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij DOMPLUS Marcin Chorąży. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Jacek Hajduk - Dobry Tynkarz Gorlice

Jacek Hajduk

10 opinii

Jacek Hajduk zatrudnia dobrych tynkarzy - nieprzeciętne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

M-BUD Agnieszka Maciuszek - Solidne Tynkowanie Gorlice

M-BUD Agnieszka Maciuszek

6 opinii

Zleć usługę solidnego tynkowania ekspertom z firmy M-BUD Agnieszka Maciuszek. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gorlic i okolicznych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

DLDESIGN - Porządne Tynki Mechaniczne Gorlice

DLDESIGN

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? DLDESIGN będzie najszybszą drogą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Wacław Sendecki - Najlepsze Usługi Tynkarskie Gorlice

Najlepsze Usługi Tynkarskie

1 opinia

Szukasz solidnego profesjonalisty świadczącego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Gorlic. Zarezerwuj termin już teraz!

ENERGOBUDMAT - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gorlice

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gorlice

13 opinii

ENERGOBUDMAT świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gorlic i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana - Staranny Tynk Natryskowy Gorlice

Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana

1 opinia

Jeżeli szukasz profesjonalistów od tynku natryskowego to skorzystaj z kwalifikacji Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana. Gorlice i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Remontowo Budowlane - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Gorlice

Usługi Remontowo Budowlane

1 opinia

Zrealizowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Usługi Remontowo Budowlane ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Apr system - Perfekcyjne Tynkowanie Gorlice

Perfekcyjne Tynkowanie Gorlice

2 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Apr system ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Kajgor - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Gorlice

Kajgor

2 opinie

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 27 zleceń na tynkowanie maszynowe w Gorlicach

Tynk Natryskowy Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-06-22...

 • Gorlice

2024-02-16 do 2024-02-17

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Biecz

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Biecz

2024-01-08 do 2024-01-16

Tynki Mechaniczne Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Rodzaj tynku: Gliniany Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę tynki wapienną cementowe lub gliniane pow...

 • Ropa

2023-12-30 do 2024-01-07

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Moszczenica

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-03-02...

 • Moszczenica

2023-12-25 do 2024-01-02

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Szymbark

Szukasz pasującego do Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny profesjonalista wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Małopolskim poznaj szczegóły zapytania o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Szymbark

2023-11-16 do 2023-11-24

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gorlice

2023-11-16 do 2023-11-24

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m², Biecz

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Biecz

2023-11-04 do 2023-11-12

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gorlice

2023-10-27 do 2023-10-28

Rzetelne Usługi Tynkarskie Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kwiatonowice

2023-10-08 do 2023-10-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Kwiatonowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kwiatonowice

2023-10-08 do 2023-10-16

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Hańczowa

Usługi tynkarskie w wykonaniu Twojej firmy to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania maszynowego, które brzmi - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Hańczowa

2023-09-30 do 2023-10-08

Doskonałe Tynki Maszynowe Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kwiatonowice

2023-09-22 do 2023-09-30

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: strych-na steropian Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: wysokość ok6m, tynkowanie przez okno Termin skorzystania z ofer...

 • Zagórzany

2023-09-11 do 2023-09-19

Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Małopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Śnietnica

2023-09-10 do 2023-09-18

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Gorlice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gorlice

2023-08-31 do 2023-09-08

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Lipinki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lipinki

2023-08-31 do 2023-09-08

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 4000m², Gorlice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 4000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gorlice

2023-08-28 do 2023-09-05

Zlecę tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 401-500m², Chomranice

Ten Klient myśli, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 401-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Chomranice

2024-01-05 do 2024-01-13

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Do otynkowania jest powierzchnia około 520 m...

 • Krasne potockie

2024-02-20 do 2024-02-28
dodano 3 dni temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Osobnica

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Osobnica

2024-02-16 do 2024-02-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Trzcinica

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzcinica

2023-10-26 do 2023-11-03

Znakomite Tynki Mechaniczne

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Dębowiec

2023-12-03 do 2023-12-11

Tynkowanie Maszynowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Ciężkowice

2023-08-08 do 2023-08-16

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jasło

2023-08-12 do 2023-08-20

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jasło

2023-08-31 do 2023-09-08

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: Budynek Wartowni Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000 Informacje dodatkowe: Tynk Cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jasło

2023-10-06 do 2023-10-14

Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Jasło

Wykonaj zadanie rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²", jako specjalista z miejscowości Jasło. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Jasła jesteś w ścisłej czołówce. Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Jasło

2024-01-08 do 2024-01-16

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych