Tynkowanie maszynowe w Gorlicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 701 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Gorlicach

Tynki maszynowe Gorlice

Solidny Tynk Natryskowy w Gorlicach

12 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij Eco Master Tynk Rafał Cyboran. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

DLDESIGN - Dobry Tynkarz Gorlice

DLDESIGN

1 opinia

DLDESIGN zatrudnia dobrych tynkarzy - nieprzeciętne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wacław Sendecki - Solidne Tynkowanie Gorlice

Wacław Sendecki

1 opinia

Zleć usługę solidnego tynkowania ekspertom z firmy Wacław Sendecki. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gorlic i okolicznych miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

ENERGOBUDMAT - Porządne Tynki Mechaniczne Gorlice

ENERGOBUDMAT

13 opinii

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? ENERGOBUDMAT będzie najszybszą drogą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana - Najlepsze Usługi Tynkarskie Gorlice

Najlepsze Usługi Tynkarskie

1 opinia

Szukasz solidnego profesjonalisty świadczącego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Gorlic. Zarezerwuj termin już teraz!

Usługi Remontowo Budowlane - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gorlice

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gorlice

1 opinia

Usługi Remontowo Budowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gorlic i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Apr system - Staranny Tynk Natryskowy Gorlice

Apr system

2 opinie

Jeżeli szukasz profesjonalistów od tynku natryskowego to skorzystaj z kwalifikacji Apr system. Gorlice i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kajgor - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Gorlice

Kajgor

2 opinie

Zrealizowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Kajgor ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

MROMAR - Perfekcyjne Tynkowanie Gorlice

Perfekcyjne Tynkowanie Gorlice

2 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. MROMAR ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

T.I.M.TOMASZ GORZKOWICZ - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Gorlice

T.I.M.TOMASZ GORZKOWICZ

1 opinia

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Gorlicach

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Szymbark

Szukasz pasującego do Twojej firmy zlecenia? Jako solidny fachowiec realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Małopolskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Szymbark

2023-01-16 do 2023-01-24

Fantastyczne Tynkowanie Gorlice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Biecz

2023-01-12 do 2023-01-20

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Gorlice

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Łużna

2023-01-11 do 2023-01-19

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Cegły i pustaki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Lipinki

2023-01-04 do 2023-01-12

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem Gorlice

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony fachowiec z zakresu najlepszego tynkowania pistoletem z Gorlic? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gorlice

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Gorlice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustaki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Gorlice

2022-11-21 do 2022-11-29

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Gorlice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Lipinki

2022-11-16 do 2022-11-24

Utalentowani Tynkarze Gorlice

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w mieście Gorlice zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m²". Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Gorlice

2022-10-03 do 2022-10-11

Tynkarze

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Gorlice i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Gorlice

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę tynki maszynowe, 60m², Gorlice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak pianowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Gorlice

2022-08-29 do 2022-09-06

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Szalowa

2022-08-22 do 2022-08-30

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Gorlice

2022-08-13 do 2022-08-21

Solidny Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gorlice

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Gorlice

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Gorlice

2022-07-17 do 2022-07-25

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Klęczany

2022-08-04 do 2022-08-12

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: budynek gospodarczy Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pra...

 • Racławice

2022-12-25 do 2023-01-02

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Grybów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Grybów

2022-10-01 do 2022-10-09

Fantastyczne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Dodatk...

 • Przysieki

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Swoszowa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Swoszowa

2022-09-13 do 2022-09-21

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

Zlecający, który poszukuje usługi tynkarskiej musi zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Kołkówka

2022-11-13 do 2022-11-21

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania pistoletem? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ciężkowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Ciężkowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Stara cegła z której będzie zdejmowany stary tynk Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: Do dyskusji,...

 • Ciężkowice

2022-09-01 do 2022-09-09

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

To zapytanie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, 301-500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Jasła oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Jasło

2022-08-09 do 2022-08-17

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Jasło

2022-09-14 do 2022-09-22

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Jasło

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", jako fachowiec z miejscowości Jasło. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Jasła jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Jasło

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Jasło

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Jasło

2022-11-19 do 2022-11-27

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych