Tynkowanie maszynowe w Miechowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 640 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Miechowie

Tynki maszynowe Miechów

NesterBud

9 opinii

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy NesterBud, której specjalnością jest tynkowanie pistoletem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

INSTAL-BUD TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Miechów

INSTAL-BUD TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

1 opinia

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. INSTAL-BUD TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kam-bud - Perfekcyjny Tynk Gipsowy Miechów

Perfekcyjny Tynk Gipsowy Miechów

2 opinie

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Kam-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

BUD-RYS - Solidny Tynk Gipsowy Miechów

Solidny Tynk Gipsowy

1 opinia

Przygotowanie tynków maszynowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. BUD-RYS ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MAX-TYNK - Najlepsze Tynki Maszynowe Miechów

MAX-TYNK

1 opinia

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z MAX-TYNK posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

MK-TYNK - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Miechów

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Miechów

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Zaufaj doświadczeniu MK-TYNK. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

MixPaw - Najwyższej Klasy Tynkowanie w Miechowie

Najwyższej Klasy Tynkowanie w Miechowie

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu najwyższej klasy tynkowania do realizacji zaplanowanych działań? Firma MixPaw jest Twoim rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - warto.

Termo-Bud - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Miechów

Termo-Bud

Zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego profesjonalistom firmy Termo-Bud z miejscowości Miechów. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Miechowa nie mają sobie równych. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Ewa Szaybo - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Miechów

Ewa Szaybo

Powierz usługę tynkowania maszynowego fachowcom firmy Ewa Szaybo z miejscowości Miechów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Miechowa nie mają sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań.

F.H.U.ABRAMS - Staranny Tynk Gipsowy Miechów

F.H.U.ABRAMS

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z F.H.U.ABRAMS są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 31 zleceń na tynkowanie maszynowe w Miechowie

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 20000m², Miechów

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie doskonałych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin od razu!

 • Miechów

2024-04-09 do 2024-04-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 500m², Uniejów-Rędziny

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-06-17...

 • Uniejów-Rędziny

2024-04-08 do 2024-04-16

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Miechów

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi profesjonalista wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Miechowa poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Miechów

2024-03-28 do 2024-04-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Miechów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Miechów

2024-03-10 do 2024-03-18

Fachowe Usługi Tynkarskie Miechów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Miechów

2024-01-20 do 2024-01-28

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m², Swojczany

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Swojczany

2023-12-30 do 2024-01-07

Solidny Tynk Natryskowy Miechów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2023-11-11 do 2023-11-19

Perfekcyjni Tynkarze Miechów

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Słomniki

2024-04-24 do 2024-05-02

Tynkowanie maszynowe, 160m², Słomniki

Rodzaj budynku: Piwnica w domu jednorodzinnym Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: Zlecę wytynkowanie piwnicy w domu jednorodzinnym. Do wy...

 • Słomniki

2023-11-25 do 2023-11-28

Porządne Tynki Mechaniczne Miechów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Polanowice

2024-04-26 do 2024-05-04

Tynkowanie Pistoletem Miechów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Muniakowice

2024-01-29 do 2024-02-01

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Słomniki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Słomniki

2024-02-23 do 2024-03-02

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domku letniskowego, 101-200m², Nawarzyce

Upewnij się, że Klienci zlecający tynkowanie maszynowe są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od tynkowania maszynowego. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Nawarzyce

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 101-200m², Nawarzyce

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nawarzyce

2024-03-21 do 2024-03-29

Najlepsi Tynkarze

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z wyjątkową wiedzą w kwestii najlepszych usług tynkarskich. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żarnowiec

2024-04-08 do 2024-04-16

Rzetelne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Maszków

2024-03-24 do 2024-04-01

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Zrealizuj zlecenie fantastycznego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Świętokrzyskiego i przyległych miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Sędziszów

2024-03-30 do 2024-04-07

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-06-17...

 • Przełaj

2024-04-08 do 2024-04-16

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Sędziszów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sędziszów

2024-02-25 do 2024-03-04

Tynkowanie Pistoletem

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na solidne tynkowanie pistoletem w rejonie Małopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Sulisławice

2024-02-10 do 2024-02-18

Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²". Przyjmij zadanie perfekcyjnego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z Małopolskiego i sąsiednich powiatów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wolbrom

2024-01-26 do 2024-02-03

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków mechanicznych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bydlin

2023-11-17 do 2023-11-25

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Wolbrom

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wolbrom

2024-04-03 do 2024-04-11

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 101-200m², Wolbrom

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Wolbrom

2024-01-08 do 2024-01-16

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 500m², Wolbrom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 500m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynk gipsowy wewnetrzny. Sciany beton komorkowy. 500m2. Start najbl...

 • Wolbrom

2024-03-27 do 2024-04-04

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wolbrom

2024-05-13 do 2024-05-21

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Skała

2023-12-27 do 2024-01-04

Świetne Tynki Maszynowe

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Szczodrkowice

2024-03-07 do 2024-03-15

Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Skała

2024-05-05 do 2024-05-13

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 120m², chcąc trafić w dobre miejsce. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Polekarcice

2023-12-25 do 2024-01-02

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Czernichów

2023-11-13 do 2023-11-21

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych